Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Szuperboci, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fedésű körömlakk csillogó hatással, matt finish-sel. Vegán termék.

6 színben kapható

suti95

2019. október 11.

A zöldet vettem először. Azthiszem az első trend it up lakkom is az volt, azóta a pirosat is beszereztem. A színe nagyon szép és nekem tartós is. Hibája annyi, hogy nem valódi matt, talán a szaténfényű írná le legjobban a kollekció színeit. Ha nem zavar, hogy marad némi fénye imádni fogod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kuro

2019. október 6.

szeretem ezt a lakkot, imádom a színét is (sötétkék, 020), a tartósságával sincs bajom.
5 csillagot adnék, ha nem matt lakk-ként lenne árulva.
mert hogy ez nem matt, egy sima fényű lakkról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

5 csillagot adnék, ha nem matt lakk-ként lenne árulva.
mert hogy ez nem matt, egy sima fényű lakkról van szó.

kamillaanemeth

2019. február 22.

ket arnyalatom van, egy piros es egy kek, erdekes atmenet a matt koromlakkok es a simak kozott. 3 napig elvannak pattogas nelkul, az ecset is egesz jo

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Vivienn05

2019. január 26.

Egy metálos piros körömlakkot vettem meg belőle, (030-as). Az ecsete tökéletes, szépen lehet vele körmötfesteni. Nem túl híg a termék, nem folyik szanaszét a körömfelületen kenés, vagy száradás közben. A színe gyönyörű, karácsonykor ez volt a körmeimen és imádtam. Átlátszó lakkra kenek fel belőle két réteget, majd az átlátszó lakkal fixálom is. Nekem így nagyon tartós lett a végeredmény, szépen elkezdett lenőni a körmömről, összesen másfél hétig hagytam fent, de még akkor sem kezdett el lepattogni, vagy leválni. Ez az első olyan körömlakkom ami 3 napnál tovább maradt fent a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

MT3

2019. január 9.

A zöld (040-es) színű lakk annyira levett a lábamról, hogy az összes árnyalatot megvettem. Minőségben eltérőek (kétségkívül a zöld a legjobb, kicsit hígabb textúrájú, könnyebben kezelhető mint a többi), de tartósság szempontjából verhetetlenek, nekem akár két hétig is bírják pattogás nélkül (igaz én fedőlakkot is használok). Életem legjobb lakkjai közé tartoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

petra811

2019. január 9.

Ebből a körömlakkból 020-as, sötétkék színű van meg (de már nem sokáig). Nem olyan rég vettem, mert egy matt körömlakkra vágytam, ennek viszont ahhoz semmi köze. Eléggé kiábrándított, amikor a 2. réteget is felvittem, hagytam hogy száradjon egy kicsit, de egyáltalán nem lett matt. Sem a színnnel, sem a minőséggel (árához képest) semmi baj, szép, de sima sötétkék lakként nem éri meg, vannak százszor jobb alternatívák. (Például a Rossmannban megvettem régebben a Miss Sporty-tól egy ugyanilyen árnyalatú lakkot,aminek a minősége is hasonló volt, meg kicsit még olcsóbb is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Tuci

2018. december 27.

A zöld (040-es) színű van meg. Legalább 2, de inkább 3 vékony réteg kell belőle, akkor viszont nagyon szép egységes színe lesz. Egészen hamar szárad, és nekem fedőlakkal egy hétig szép volt. Ha van időm a festegetésre, ezt használom. Ráadásul a zöld szép fenyőfaszínű, ideális télre annak aki nem piros de mégis karácsonyi körmöt szeretne :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.