Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Trend It Up Soft Vibe Körömlakk
Ár: 400ft , Eladó: mariann33
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
Ttimii

2019. július 22.

Eddig egyetlen matt körömlakk sem váltotta be az ígéreteket, vagy nem volt matt hatású, vagy miután lemostam láttam, higy beszíneződött alatta a körmöm, ami hetekig is úgy maradt...
De a trend it up soft matt körömlakk végre olyan volt, mint amit vártam!
Csodás matt hatás, hamar szárad és nem színezi be alatta a körmöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

De a trend it up soft matt körömlakk végre olyan volt, mint amit vártam!
Csodás matt hatás, hamar szárad és nem színezi be alatta a körmöm!

mlexa

2019. június 19.

Nagyon szép a szín, amit vettem, és tényleg pikk-pakk megszárad. Igazi matt hatása van, nem csak rá van írva. DE! Két rétegben felvíve sem tartós kicsit sem. Másnap már a végein kopni kezd, tehát kb két-három mosogatást bír ki. Oké, hogy olcsó, meg szép, meg minden, de ne minden egyes nap kelljen már festegetni a körmöm, annyira azért nem vagyok időmilliomos. Szóval egynek jó, meg fogom használni, de nem kell belőle több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Holdsarlo

2019. június 3.

Nagyon jó kis körömlakk. Féláron vettem kiárusítás miatt, de abszolút megérte. Gyorsan szárad és egy ecsetvonás szinte az egész körmömet befedte. Két rétegben felkenve erős, szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Dee

2019. május 5.

012 vörös és a 011 barnás árnyalat van meg. Jó a fedése 2 rétegben viszem fel mert úgy az igazi. Tudja amit tudnia kell. Szerintem a kopása is általános. (Itt megjegyezném hogy érdemes egy matt fedőlakkot is beszerezni, pár nappal később kezd el lepattogni a festék).
Teljesen megérte megvenni még így is hogy ritkán festen a körmöm. Hálistennek eddig még egyik sem akart beszáradni/ csomósodni pedig már fél éve legalább megvannak.
Tervezek még egy-két színt beújítani biztos hogy ugyanezt a márkát választom. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Tervezek még egy-két színt beújítani biztos hogy ugyanezt a márkát választom. 👌

karamella92

2019. április 13.

Ma vettem meg a 012-es mályvaszínű árnyalatot. Csodaszép matt színe van, jól fed 2 rétegben, a tartósságáról majd updatelek, de eddig csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. március 17.

Az első számú kedvenc körömlakkom! Nagyon szépen fed van amelyik má egy rétegben is. Legalább 9 árnyalatban megvan és egyik sem okozott csalódást bár a bordóm valamiért beszéradt 2-3 hónap használata után ami alatt kb. 3x festettem ki vele a körmöm. A kedvencem a rózsaszínes barnás nudeos árnyalatok bá a türkizért is nagxon odavagyok. Tartósnak tartós viszont használtam már tartósabbat is 2 nap után elkezd kopni a tetején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 17.

Kokuszreszelek

2019. február 24.

Én a 045ös színt használom. Gyönyörű a színe, nagyon tartós és rettentő gyorsan szárad. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Vivienn05

2019. január 26.

A (012-es) mályvás árnyalatot vettem meg belőle. Átlátszó lakkra viszek fel belőle két réteget, majd az átlátszó lakkal fixálom. Ez is nagyon sokáig fentmarad a körmeimen, biztosan megveszek még belőle egy pár árnyalatot, mert nagyon jó minőségű körömlakkok. Az ecsete nagyon jó, nem túl nagy, szépen lehet vele körmötfesteni. Számomra eddig a trend It Up körömlakkjai váltak be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Idk

2019. január 19.

Először egy nude-os, lilás-rózsaszínes-barnás árnyalatot vettem egy bordóval párosítva. A polcra az volt írva hogy 500 forintra le van árazva, többször is leellenőriztem hogx biztosan ahoz írták e.... képzeljétek milyen bosszantó volt hogy 1000ft helyett majdnem kétszer annyit fizettem.... szerencsére megérte, főleg, hogy ha nem írták volna ki hamisan, biztosan nem veszem meg. Két rétegben felkenve nagyon szép. Hamarosan beszereztem egy baba kéket és később egy türkiz árnylatot is. Az összesért oda vagyok. A türkiz a kedvencem, az még egy rétegben is jól fed. Az az igazság hogy 3 naponta festem újra és harmadik napra már kopik a teteje, de ezt is megbocsátjuk neki. A felviltele nagyon egyeszerű,nagyon gyorsan szárad.

Update: azóta beszereztem egy fehér és egy mályvás árnyalatot is még mindig imádjuk egymást a tartóssága egy kicsit lehetne jobb de annyi jó tulajdonsága van hogy ezt elnézzük neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Hajni12

2018. december 3.

Nekem a kék színű verzió van meg belőle, nagyon szép a színe és gyorsan szárad ez igaz, úgyhogy összességében megérte megvennem, viszont abban is biztos vagyok, hogy ez minden, csak nem matt :D Láttam már matt körömlakkot, volt már nekem is, és magasabb elvárásaim voltak ehhez képest. Nekem ugyanúgy fényes, mint a hagyományos körömlakkok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.