Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Ár: 600 ft/db , Eladó: Ziiman
Állapot: A piros bontatlan, a rózsaszín egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel
3 db Trend It Up Soft Matte Körömlakk
Ár: leírásban , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom

tátombák

2020. július 20.

Egy mályvás színben került hozzám nagyon akciósan. Ez az első matt lakkom, és tudom, hogy ez ízlés és megszokás kérdése, de nekem nem jön be a finise, nem jó érzés a körmömhöz hozzáérni ha ez van rajta. A minőségével nincs problémám, egyenletesen fed már 1 rétegben is, de inkább továbbadtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Myheartmylife99

2020. július 12.

Ez a kedvenc márkám, de sajnos mivel hamar elkezd nekem lepattogni csak 3 csillagot adok. Viszont! Mivel nem teljesen matt, hanem inkább szaténos- matt, kipróbáltam, hogy rákenek egy réteg mattító lakkot. Elképesztő lett a végeredmény! Brutál matt lett, és még tartós is lett (nálam 3 napnál kezdődik a tartósság az állandó mosogatás, takarítás miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Polett

2020. július 4.

300 Ft-ért csaptam le a 014-es lakkra (metálos csillogás, ám mégis matt finish). Kerek egy hete van a lábamon és azt kell mondjam, hogy el vagyok ájulva tőle. Egyrészt egy álom ez a szín, rettentően tetszik, másrészt így egy hét után is épp, hogy csak egy kicsit a szélén kezdett el lepattogni. Két rétegben kentem fel, fedőlakk nélkül. Számomra a teljes árát is megérte volna, annyira tetszik. Szerintem egész nyáron ez lesz a lábamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Lina14

2020. június 1.

a 020as palazöldet vettem meg. egyréteges, fényes, szépen terül, gyorsan matt lesz, ecsete jó. egyenlőre minden lakk bejön amit a márkától vettem, ha lesznek még szép színek, biztosan veszek még
Update: Leárazva találtam a 014-es csillámos pirosat. Mint az eőzó, ez is szépen szárad, érdekes a matt-csillám finishe. Egy réteges, viszont megfogja az ember bőrét, ha nem vigyáz vele az ember lánya.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Vikis89

2020. április 13.

Kiárusításkor vettem meg a 012-es árnyalatot. Nincs az az isten, hogy még 1x újra vegyem. Sajnos tönkre fog menni, mert tuti nem kenem fel újra. Eszméletlen ronda, száradás után foltos. Ez volt az első és utolsó matt lakkom. Tudom, én vagyok a mumus a sok pozitív vélemény között, de csalódtam sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

emagdi

2020. március 4.

Kiárusításban van most a dm-ben, ezért vettem több színt is belőle. Remek lakkok, szépek a színei, könnyen felvihetőek. Szerintem kell belőle minimum 2 réteg, de inkább 3, úgy az igazán szép. Tartós, 4 napot simán bír. Száradás után szép egyenletes a felülete, nem nyomódik meg alvás közben sem. Remélem lesz még ilyen, esetleg más árnyalatokban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

bernadettu

2020. február 26.

Kiárusításon 200 Ft-ért vettem a képen látható lilát, úgy voltam vele, hogyha mégsem jön be, ennyi pénzt megér.
Az ecsettel könnyű volt dolgozni és elég gyorsan is száradt, de sajnos 3-4 nap után már elkezdett lepattogni. Az egyik körmömre kentem fedőlakkot, az tovább bírta, de akkor meg elveszett a matt hatása, ami miatt különleges a lakk.
Egyelőre nem tervezem megvenni a többi színt max ha azok is 200 Ft-ra lesznek leárazva, bár a többségük kifejezetten szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

nitacica

2020. január 30.

Első matt lakkom egy halványrózsaszínűt választottam sok viszonyítási alapom nincsen de alaposan fed nekem egy rétegben is sikerült szépen felvinni, tartóssága olyan 3-4 nap volt pedig nem kentem rá fedőlakkot hogy megmaradjon ugye a matt hatás miatt de így is jól bírta a strapát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

kata07

2020. január 23.

Szeretem ezt a lakkot.Igaz csak 1 szin van meg, de tervezek még beszerezni.Gyorsan szárad, az ecsetel könnyű felvinni.2 rétegben akár 4 napot is kibir.Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

lois

2020. január 20.

Szerintem elég gyorsan kopik és 2 nap után kezd kifényesedni, de amúgy addig szép matt, jól fed, főleg 2 rétegben. Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.