Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,3 g
Bőrtípus:   Normál

Tartós, tökéletes szemkontúrok lágy, matt pasztell színű tónusok.

• tartós
  • jó fedőképességű
  • intenzív színű
  • matt pasztelltónusok
  • csavarható végű, beépített hegyezővel és satírozóval
  • vízálló

Yette

2020. május 23.

Két gyönyörű szép pasztel árnyalatot szereztem be belőlle a 030-ast és a 060-ast, kiárusításból pár 100 foritért.
A termék krémes könnyen használható,jól pigmentált, de számomra eggyáltalán nem tartós. Nem jön le a szemhélyamról,de csúszkál rajta. Így megtörtént már hogy a szemzugomból eltünt a termék.
A vízvonalban abszolút nem látszódik.
A kezemen kipróbálva, alig tudom lemosni, de valahogy az én szemhélyamról ripsz ropsz eltűnik sajnos :( .
Nem szerettem meg, és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

A vízvonalban abszolút nem látszódik.
Nem szerettem meg, és nem is ajánlom.

arizona07

2019. május 5.

Én is akciósan vettem, pár száz forintért. A 030-as halványlila árnyalat van meg, és bár nem fűztem hozzá sok reményt, elég sokszor használom! Szerintem bitang tartós, főleg ahhoz képest, hogy mennyibe kerül és kellően pigmentált. Főleg vízvonalba szoktam használni fehér szemceruza helyett, mivel ez kellően világosít, de nem olyan természetellenesen mintha virító fehéret használnék. Mivel valóban kemény, így a kézfejemen szoktam a tetejét kicsit lekenni, hogy a vízvonalban kapott nedvesség eltűnjön róla, és jobban fogjon. Btw. a kézfejemről alig tudom eltűntetni ilyenkor, szóval tényleg tartós. Egyetlen negatívuma a kis applikátor, nem igazán lehet vele szépen eldolgozni, és a kupakja is lejár állandóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

tyukanyo

2019. március 24.

Egy gyönyörű szép világos lila árnyalatot vettem ami nagyon szépen harmonizál a zöld szememmel. Alappal egész nap tart. Kicsit keménynek érzem a terméket, de a végeredmény minden esetben szép és pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

AnnaR

2019. február 8.

Nagyon leárazták most, talán 300-400 forint? Gondoltam, hogy nem lehet jó, ha már ennyire nem vitték, de szeretek kísérletezgetni ezért elhoztam egyet, a 10-es árnyalatot.
Feltettem és wow... Nagyon nagyon szép. A felső szemhéjamra húztam ,,tusvonalként". Gyönyörű tekintetet varázsol. Vízvonalba nem használnám, de ott nem teljesít jól egyik szemceruza sem. Ebből viszont még biztos fogok venni.

Update: végül nem vettem újra és a meglévőktől is megváltam, mert nem használtam ki őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

nikolett

2018. július 2.

Egy vilagoslila van meg belole, 199 ft-os kiarusitason vettem, mindenmindegy alapon. Ahhoz kepest jo, vagyis ugy mondanam, hogy ennsit megert, de tobbet nem adnek erte. Elmaszkal egy kicsit, hajlamos vandoreletet elni, emiatt nem tul jo valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

7ot

2018. június 4.

300 ft-ért vettem kiárusításon egy világos árnyalatban (020). Kézfejen is halvány, de nagyon szép szín.
Szemen annyira nem látszik, de valamennyire azért ki tudom vele emelni, ha sokszor átmegyek rajta. De ezért is választottam, mert visszafogott, a nyári pokolban néha a szemceruzát sem akarom magamon tudni.
Amúgy, maga a ceruza fogásra meglepően masszív, tetszik.
Ennyiért bőven megérte, többet tuti nem is adtam volna ki ezért a változatért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Amúgy, maga a ceruza fogásra meglepően masszív, tetszik.
Ennyiért bőven megérte, többet tuti nem is adtam volna ki ezért a változatért.

henifekete

2018. május 25.

010-es világos barack árnyalat, gyönyörű színe van, elég egyszer max 2x átmennem vele és már is nagyítja és frissnek mutatja a szemeket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Sarkanyka01

2018. március 12.

Féláron vettem 2 db-ot a 030-as és a 060-as árnyalatban. Vízvonalon abszolút nem látszódik, ha tus vonalnak használom akkor is 3-4x ha nem 5x kell átmennem rajta, hogy látszódjon. Nagy csalódás volt, mert a trend it up szájceruzája után azt hittem ez is jó lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Csutak

2018. február 28.

Ezt is leértékelve vettem, meg is látszik. Még a kézfejemen swatcholva is alig látszott valami, szempillatöveknél meg még ennyi sem. Csalódás ez is...
UPDATE: Ettől visszavonom a negatív értékelést. Nem olyan halvány, mint a metálos társa, de azért háromszor-négyszer át kellett mennem a vonalakon. Háromszáz forintért sokkal többet nem is várok. Eddig tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

LiSha

2017. december 29.

Fél áron vásároltam, de még ennyit sem ért meg. A képen látható, gyönyörű, vilagosbarna színt választottam, de a vízvonalomon egyáltalan nem látszik. A felső és alsó szempillatőbe nagyon halványan már látszódik, de még ott is túl világos. Lehet csak a színnel van a probléma, de nem hiszem, hogy vásárlok még a márkától szemceruzákat.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.