Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Bőrtípus:   Normál

Precíz, mélyfekete, intenzív fedőképességű szemhéjtus.

• ultrafekete pigmentek (mélyfekete)
  • tartós
  • intenzív fedőképességű
  • mélyfekete
  • profi ecsettel a precíz vonalakért
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

vivien5

2019. április 24.

Én egyszerűen imádom! Én filces szemhéj tussal tanultam meg tust húzni, viszont mindig vastagra sikeredett és mikor már nagyon jól ment a technika akkor úgy voltam vele ki próbálok egy másikat. Igazából csak találomra lekaptam egyet a bolt polcairól és megvettem. Ez a trend it up tusa volt a vízálló. Nagyon megszerettem mert ezzel már nagyon szép vékonyra sikeredett a tusvonalam, de következőleg nem a vízállót vettem meg, hanem ezt. Már többször újra vásároltam ezt a terméket. Egyszerűen fantasztikus. Én azért szeretem mert tartós, kézre áll és nagyon szép ívű vonalakat lehet húzni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

stenonis

2018. július 4.

Ez nekem A Tus. Ehhez hasonló folyékony tussal tanultam (szerintem azzal is lehet a legszebben dolgozni), aztán hosszú tégelyes-géles kísérletezés jött, majd elegem lett, és úgy döntöttem, visszatérek az alapokhoz. És ez tényleg nagyon jó, eszméletlen precízen lehet vele dolgozni, mind az ecset, mind az állag nagyszerű, gyönyörű fekete, pont jó ideig szárad és kimondottan tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

vasseliza

2018. április 11.

Maga a tus szuper, ár-érték arányban a legjobb, amit eddig használtam. Szép mélyfekete és nagyon tartós, viszont ez az ecset egy vicc. Néhány használat után már inkább egy cirokseprűre hasonlít, mint tusecsetre. Még filózok rajta, hogy vegyek-e egy másikat, és az hátha jobban bírja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

svirag

2018. április 4.

Én nagyon szeretem ezt a tust , ugyanannyit tud mint drágább társai. Nem folyik el , megszárad , lehet javítani rajta. Igaz én egy régi astoros ecsetet használok hozzá amit már nem gyártanak mert , csak azzal tudok dolgozni de, így remek párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

kati7891

2018. március 30.

Nem rossz, a legnagyobb erénye, hogy tartós. Viszont nehéz vele szép tusvonalat húzni, kicsit sok festéket vesz fel az ecset, és kicsit hosszabb ideig szárad meg a szemhéjon. Viszont egész nap gyönyörű fekete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Mezeicukor

2018. március 9.

Vegyes érzelmek...
Ha egyszer kiszenvedem vele a tusvonalat, akkor már elégedett vagyok, de mire addig eljutok az más kérdés.
El kell mondjam, ez az ecset fajta a kedvencem, csak ilyennel tudok dolgozni pedig a létező összes tusfajtát kipróbáltam.
A legnagyobb bajom, hogy amikor reggel először kinyitom, az ecseten rengeteg festék van, ami elég nagyjából mind a két szemívemre egyből, de utána amikor a cica véget akarom csinálni, visszadughatom 600x is, nem vesz fel az ecset festéket, csak ami éppen egy 2 mm-es vonásra elegendő. Így a tusrajzolás a szokásos 1-1 perc helyett majdnem 10 perc.
Nekem picit a külső szemzugomnál megfolyik délutánra, de mondjuk nekem könnyezésre hajlamos a szemem, és még nem volt olyan tusom, ami ne tette volna ugyan ezt, ezért a tusokat két csoportra osztom: nagyon megfolyik, kicsit folyik meg. Sajnos ő a nagyon megfolyik kategória nekem.
Nem hiszem, hogy újra megveszem, de azért mérges se vagyok rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Vegyes érzelmek...
Nem hiszem, hogy újra megveszem, de azért mérges se vagyok rá.

nikiiabel

2018. február 2.

Hát nem tudom, fura érzésem van ezzel a tussal kapcsolatba. Szép, fekete színű, nem folyik el ha felkeni az ember, tartós. DE! Nehezen szárad akkor ha esetleg kinyitja az ember a szemét akkor jó fel tud kenődni. Szerintem rettenetesen hosszú az ecset része ezért nekem nagyon nehéz vele szép tust húznom hogy ne legyen girbegörbe, egyenletlen.
Azért vettem meg mert a másik DM-es tusomnak a feje nagy bunkó és tömör és ki akartam próbálni egy olcsóbb fajtát aminek szép ecset feje van.
Hát igen kipróbáltam, lehet elhasználom ha addig nem találok mást, lehet hogy kidobom vagy odaadom valakinek, de nekem nem jött be ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Lettike77

2017. november 24.

Csodálkozom, hogy még senki nem írt véleményt erről a termékről. Még augusztus végén, szeptember elején vettem meg. Nagyon szép tusvonalat lehet vele készíteni, nagyon tartós, és nagyon szép, mélyfekete színe van. Az árára már nem emlékszem, de biztos nem volt drága. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.