Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra fényes, kristálytiszta védőréteget képez a körmökön, mely megakadályozza a körömlakk idő előtti letöredezését.

• fedőlakk - lezárja a lakkréteget
  • ultra fényes finish
  • elég egy rétegben felvinni
  • a tartósan szép, lakkozott körmökért

merida07

2019. október 26.

Száradás után azonnal lehúzható, mint egy fólia. 3 hónap után egy ragacsor gumivá "száradt".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

sarahL

2019. augusztus 13.

Sajnos nem vált be, nagyon sűrű az állaga, 2 használat után már kenhetetlen.... Csúnyán buborékosodik. Pedig a tartósságával nem lenne gond..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Encssy

2019. május 19.

Nem is tudom, vegyesek az érzéseim. Egyrészt nem mossa egyáltalán a lakkot, amit azért kevés fedőlakk tud. Viszont iszonyat büdös, és kb 3-4 napot bír vele a lakk, más fedőlakkal egy hétig simán fent szokott lenni kopás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Blr

2019. május 12.

Nagyon olcsón (300Ft) jutottam hozzá egy kuponnak köszönhetően.
Az állaga rettentően sűrű, mintha ragasztó lenne. Az ecsete kényelmes, pont megfelelő szélességű. A lakk így jól terül, de vékony réteget szinte lehetetlen felvinni.
Valóban szép fényt ad, azonban már másnap elrepedt, és nagyobb darabokban kezdett levállni.
Önmagában használtam, talán jobb is, így nem volt olyan látványos ez az állapot.
Biztosan nem venném újra, semmi pénzért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Nagyon olcsón (300Ft) jutottam hozzá egy kuponnak köszönhetően.
Biztosan nem venném újra, semmi pénzért sem.

magichand

2019. május 12.

Csináltam vele tesztet, egyik kezemen felvittem a tiu uv lakkja fölé, másikon nem. Már másnap sokkal mattabb volt a fedőlakk nélküli kezemen a körmöm. Harmadik napon pedig le is pattogott 3 helyen a fedőlakk nélkülin, a másik kezemen pedig csak egy pici hiba volt.
Szátadási ideje belefér kategória, vizes hatást kelt (gel lakk feeling). Kb olyan vele dolgozni, mintha technokolt kennék fel ecsettel :) de ennyi küzdést megér nekem, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

lenizsu

2019. március 17.

Fantasztikus. Szép fényessé teszi a körmöt, és tartósabbá is válik rajtam a lakkozás ezzel a fedőlakkal. Elég sűrű az állaga, így gyorsabban fogy, mint egy normál fedőlakk. A kiszerelése nekem nem kényelmes, az ecsete viszont a vastag anyag miatt jobb, hogy ilyen keskeny. Összességében nagyon jó termék. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)