Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,05 g

Rendkívül precíz és természetes szemkontúrok tartós, jó fedőképességű színek.

• tartós

Ár: 500 , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XVI. ker., fizetés: --

Lina1105

2019. szeptember 12.

Egy khaki színűt vettem kiárusításon kb 300 Ft-ért. Nos, ez a förmedvény még ennyit sem ér. Kemény, törik, cserébe semmi színe. Szó szerint semmi! Mikor már percekig bökdöstem vele a szemhéjam, eredménytelenül, gondoltam kipróbálom a kézfejemen. Nemhogy halvány, de konkrétan semmi nyomot nem hagyott. Lehet én fogtam ki egy selejtes darabot, mindenesetre örülök hogy nem adtam érte többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

lenochka

2019. szeptember 4.

Sok olcsóbb szemceruzával az a gond, hogy nem fogja meg a bőrt, úgy kell csiszolgatni rajta. ez viszont tökéletesen megállta a helyét és szépen fog, könnyű vele dolgozni, tényleg minden elvárásnak megfelel.!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

SZS30

2019. augusztus 24.

Szeretem a trend it up termékeit, mert szerintem ár érték arányban szuperek, de már bocsánat, ez mégis micsoda? Egyetlen szemkihúzás során ötször törik le belőle, pedig nem nyomom nagyon oda, mert olyan kemény, hogy egy fogpiszkálóval is vakarhatnám a szemem. Nagyon nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Talus

2019. február 4.

Nagyon szeretem. Nehezen tudom szépen megcsinálni az alsó szempillák tövében a kihúzást, mindig nagyon vastag lesz és el csúszok vele. De ezzel tökéletesen meg tudom csinálni. Kihúzom, ferde ecsettel kicsit elsatírozom és gyönyörű lesz. Fekete a kedvenc, de vettem egy keki színt, azt is szeretem.
Pici negatívum, hogy egyszer letört, kevéske és ehhez képest én drágállom picit. De imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Melpomene21

2019. január 11.

Gyakorlatilag már mindent leírtak, amit én is tapasztaltam, hogy törik a hegye, 3-4 használat után elfogy, nehéz vele dolgozni. Még talán annyival egészíteném ki, hogy én a vízvonalamra is szerettem volna használni, elképesztően kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Katie

2018. szeptember 27.

A DM-ben akciósan találtam feketét, sötétzöldet és lilát, 400Ft/db áron. Először mindhármat el akartam hozni, de aztán végül csak a lila jött velem, és utólag örülök neki, hogy nem vettem meg a többit. Nagyon szép a színe - a kezemen. A szememen semmit nem fog. Csak úgy tudom használni, ha előtte felmelegítem gyertyalángnál, de ez így nagyon macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Anheszenamon

2018. szeptember 24.

Nálam ez a ceruza a kukában végezte. Első két alkalommal még tudtam használni, aztán elkezdett törni a hegye, nagyon kemény volt és egyre halványabban fogott. Így aztán mikor nem tudtam vele egy normális vonalat úgy meghúzni, hogy közben ne törjön le a hegye egymás után többször is, belevágtam a kukába. Egy forintot sem ér ez a termék, egy Essence ceruza ehhez képest high-end minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

nyuszo

2018. július 31.

Grafitszürkét vettem meg, külső szemzugba használom....szépen lehet vele dolgozni, mert nagyon vékony! Szeretem az állagát és a színét is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Alverya

2018. július 12.

Elég kemény, pont emiatt nehéz vele vonalat húzni, de mégis szeretem. A végeredmény tartós, a színét is szeretem, bár lehetne pigmentáltabb. Akciósan vettem, de több szín biztosan nem fog nálam landolni.
Update : 3-4 használat alatt elfogyott, mert annyira törik a hegye. Minden egyes használat után veszített a pigmentáltságából, amit mondjuk baromira nem értek, mert ez egy szemceruza... Első körben még használható volt, de amúgy egy nagy 0!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Nena

2018. március 23.

200 Ft-ért vesztegették a DM-ben, gyorsan lekaptam egy szép lilát és hoztam is haza. Nos, ennyit sem ér. Kézfejen amúgy szépen mutat a szín, de a szememen konkrétan semmi nyoma nincs. Nem is értem, ez hogy lehet, de látom, hogy mások is így jártak vele. Nem vérzik érte a szívem, olcsó húsnak ugye... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.