Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   2,5 g
Bőrtípus:   Normál

Tökéletesen sminkelt szemek - természetestől egészen a lélegzetelállító füstös szemekig.

• tartós
  • púderes hatás
  • különböző fedőképesség (átlátszótól az intenzív színűig)
  • nem kenődik és vízálló

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 22.

Selymes textúrájú, vízálló szemhéjceruza, amiből a 045 - talán hamu-lilás, kicsit taupe-os, fémes árnyalatot választottam. Amolyan szaladgálós sminkhez való, néhány húzás vele a szemhéjon és már indulhatok is kategória. Leginkább azokon a hétvégéken használom, amikor smink nélkül nem mennék utcára, viszont kedvem sincs a hétköznapi sminket elkészíteni. Így aztán nem is nyúlok érte túl gyakran.
Az apró csillámokért egyáltalán nem rajongok, kihagyhatták volna belőle. Ha egyszer elfogy, nem hiszem, hogy nagyon fog hiányozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 22.

danyadi77

2020. január 1.

Túl sokat nem használom ugyan, mert nem szeretem a krémes ceruzákat, de leárazva nem tudtam otthagyni. Egy középbarna matt van meg, egész jó, nem annyira krémes, inkább selymesre (púderesre, ahogy ígéri is) szárad. Nem mászkál, egész tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

nes4

2019. október 27.

Szurkesbarnat vettem. Tartos, konnyen felviheto, imadom! Egesz nap a helyen marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

tátombák

2019. október 3.

A 050-es lilát és a 030-as barnát vettem meg korábban nagyon akciósan. A lilát pont most dobtam ki a kukába, egyszer sem tudtam használni, mert inkább tompa szürke színe van, mint egy ócska grafitrúdnak. A barnát használgattam egy időben, de sosem szerettem igazán. Nehéz vele egyenletes színt elérni és nem is tartós, foltosan kopik. Sajnos a kiszerelése egyáltalán nem praktikus, ha kicsit is megkopik a hegye, otromba lesz az egész és a szemöldökömig felér a csík, amit húznék vele.
Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Pénzkidobás volt

skin

2019. május 8.

040-es árnyalatban birtoklom. Tetszik is meg nem is. A szín az telitalálat,a formula is. Ami nem tetszik benne az ,hogy foltosan kopik.
Talán nem elég krémes több rétegben mutat csak szépen. Nem veszem újra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Talán nem elég krémes több rétegben mutat csak szépen. Nem veszem újra .

avealena

2019. április 8.

Nekem a fekete van meg (010), egészen megfeledkeztem róla aztán egyszer kipróbáltam, egy eléggé extrém fekete füstös szemhez. Azt hittem sima fekete, de rájöttem hogy vannak benne csillámok, engem nem zavar, igazán elenyésző mennyiségben van benne és csak feldobja a sminket. Valóban egészen az átlátszótól az intenzív hatásig lehet vele menni, viszont alá kell alapozni, vagy gyorsan elkezd eltűnni főleg az olajos szemhéjról. Krémesebb állaga miatt lassabban szárad ezért könnyebb vele dolgozni, viszont amikor megszárad akkor bombabiztosan ottmarad. Tetszik ez a tekerős csomagolás, szerintem sokáig elég lesz ennyi termék, viszont a másik végén a szivacs az a semmivel egyenlő, nem hogy segítene elsatírozni ehelyett teljesen eltünteti a terméket. Nem tudom mennyire vízálló, én sima sminklemosóval is nagyon könnyedén le tudtam szedni. Az összetevői nagyon szépek, ami egy plusz pirospont. Az egyetlen negatívuma számomra, hogy az én olajos szemhéjamról ami nagyrészt még rejtett is (nem tudom hogy mondják, angolul hooded eyes a neve) gyorsan elkezdett eltűnni még szemhéj alappal is, próbáltam úgy is hogy durván le fixáltam és úgy se volt hosszú a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

ZANNAH

2018. november 22.

A mályvás-barnás szín (040) Nagyon szeretem, krémes az állaga, könnyen lehet használni. Tartós, intenzív a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

balogheszterke14

2018. november 14.

A sötétbarnát vettem meg. Nagyon szeretem, krémes az állaga, könnyen lehet használni. Tartós, intenzív a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Csirip74

2018. július 27.

A lilás szinűt vettem meg, tetszik, de lehetne csillámosabb. Nem kenődik el, nem irritál. A satírozórészt én sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

PinkMcFreeze

2018. április 20.

A sötétbarna árnyalat volt meg, igazi csodálatos csokoládé barna, mint az az igazi gyönyörű szép szín. A szemhéjamon viszont túl erősnek tűnt, emiatt vékony rétegben kentem fel, de sajnos nagyon hamar eltűnt a szemhéjamról :( Elajándékoztam egy barátnőmnek, aki remélem több szerencsével jár vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.