Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Tartós színek és krémes-matt, ápoló textúra. Kellemes vanília-kókusz-karamell aroma

• krémes-matt
  • erősen pigmentált
  • erős kontúrok
  • tartós
  • ápoló

Katia88

2020. február 28.

Már nem emlékszem hogy teljes áron vagy akciósan vettem, de mindenhogy megéri. Erősen pigmentált, viszonylag tartós, nem kopogó matt, csak amennyire én szeretem :). Ápoló hatást nem vettem észre, de rúzstól nem feltétlen várom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

ziza27

2020. január 29.

030-as 700 Ft-ért... szinte ajándék ez a kis rúzs. Nekem nagyon bevált, kibírt jó pár órát (engem nem zavar, hogy "csak" ennyit, és nem marad fent 8 órát, mert azok a rúzsok kikészítik a számat), és egyáltalán nem szárított. Nagyon könnyű viselet, szinte nem is érezni, hogy a számon van. Az illata is isteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Black Fairy

2020. január 26.

A felvitele egyszerű, a fedése szép (nagyon pigmentált, nem foltosodik a piercingem szára alatt, egyenletes), nem kenodik el, nem csúszik, nem ül a ráncokba, nagyon kényelmes viselet, nem szárított a mattsága ellenére se.
A tartóssága viszont nem jó. Néhány óra után evés/ivás nélkül is elkezd lekopni, bár ez a kopás egészen egyenletes, és nem csúnya.
Sajnos nekem ez kevés, nagyon kevés, de ettől függetlenül javaslom, ha valakinek csak 1-2 órára kell, vagy ki szeretne próbálni egy új színt magán! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

vajvajszabo

2019. november 26.

800ft ért nagyon megéri. Krémes állagú, de matt hatást ad. Tartóssága nem a legjobb de ha valaki nem akar sokat költeni, azért pár óráig bírja ez is. Az ajkat nem szárítja a krém. Nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

ecet

2019. szeptember 17.

700 forintért vettem meg a 030as árnyalatot matt verzióban, szeretem. Ez nekem a tökéletes nude szín, alig tér el a szám színétől. Aláhidratálva nagyon szépen mutat, és talán az összes rúzsom közül a legkényelmesebb viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Mokani

2019. augusztus 11.

Imádom!
Rájöttem, hogy imádom a matt rúzsokat és pont emiatt... Több árnyalatban is vettem és viszonylag jól tart. Még óvatos evés után is fent marad (sok társával ellentétben). Teljesen megéri az árát. Ha alá alapozom+kontúrceruzát is használok, akkor mégjobb, de anélkül is elvagyok vele fél napot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Imádom!

HeyGirl

2019. július 19.

Első felkenésre nagyon mattnak és nehezen felvihetőnek tűnt, de aláhidratálva az egyik legjobb és legviselhetőbb matt rúzs amit használtam. Sajnos én folyékony matt rúzst képtelen vagyok elviselni a számon de ezt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Kitti501

2019. május 24.

Akciósan vettem olyan 700 ft-ért a 15-ös árnyalatot, de az első használata után muszáj volt visszamennem megvenni egy másik színt is (30) belőle. Nagyon könnyű felvinni, egyenletes fedése van (nem foltos), kicsit szárít a nap végén, de ezt elnézem neki, mert az étkezést nagyon jól bírja, egy hatalmas hamburgert után is vállalható volt :) Az illata nekem nagyon tetszik, bár felkenve már nyilván nem érzem. Nagyon örülök, hogy megvettem, ki fogom próbálni a shine verziót is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

catherine

2019. április 11.

Tobb matt szinben is megvasaroltam, nagyon szeretem hasznalni oket. Tartos, konnyu felvinni, szep szinekben elerheto, onmagaban vagy ruzzsal, szajfennyel kombinalva is viselheto. Nekem nem szaritotta ki az ajkaimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

browning

2019. január 7.

Akciósan vettem, valami szégyentelen 299-ért 020 árnyalatban fényes és matt formában is. A fényes az nekem túl világos, kicsit így furán áll rajtam, nem szárít. :)

A matt szuper, tartós, kényelmes, nagyon jó felvinni, jól irányítható és jól pigmentált- örülök neki, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0