Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,25 g

A tökéletesen formált és precíz kontúrú szemöldökért.

• vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • speciális formájú precíziós betéttel
  • szemöldökkefével

Ár: 700 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel, posta

banett09

2020. április 24.

Nagyon szeretem, de nemrég vettem észre, hogy apró ezüst csillámok vannak benne... nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

karamella92

2020. március 5.

Èvek óta hasznàlom, ès imàdom!
Csak amiatt vettem meg az Alverdès zseléset, mert amikor akciós volt, sehol sem lehetett kapni.
Tartós, könnyű vele dolgozni, gyönyörű szemöldököt csinàl. A 020 àrnyalat van meg, és az a legjob benne hogy nem kifejezettem barna, mert az szerintem legtöbb ember szemöldökètől nagyon elüt, hanem van benne egy kis szürkès àrnyalat, igy pont olyan ami nekem kell :)
Csak ajànlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Èvek óta hasznàlom, ès imàdom!
Csak ajànlani tudom :)

kecskesszuszu17

2020. február 16.

Tartós, jó a színválasztéka, nemcsak víz, de izzadságálló is. Cserébe viszont baromi vaxos, ami nekem nem annyira a kedvencem, mert a kevés szemöldökszálamat a bőrömhöz tapasztja, ami nagyon rosszul néz ki. De amit ígér, azt maximálisan hozza, ezért megadom neki a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

itsjucus

2019. november 11.

Már 4-edjére vásároltam újra, bár az első 3 alkalommal mindig más színt vettem, mert azt nehéz kicsit belőni. DE nagyon szeretem, praktikus a kis kefe hozzá és nem kenődik el a nap során. Nem izzadom le edzésen se szaunában én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

ursuska

2019. július 31.

Tartós, sok szín elérhető, de nem sikerült eltalálni a nekem megfelelőt. A 020-as árnyalatot választottam sötétszőke/világosbarna hajamhoz, mert ez a szín elég szürkés volt, de sajnos túl sötétnek bizonyult az ízlésemhez, ezért úgy vittem fel, hogy először a kézfejemre satíroztam, majd ferde ecsettel igazítottam a szemöldökömön, így sokkal természetesebb hatást tudtam elérni. Szupi, hogy van hozzá kefe. Szerintem jó termék, de jobban szeretem a micro típusú szemöldökceruzákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Anheszenamon

2019. május 7.

Elhasználtam már egy ilyen szemöldökceruzát és nagyon szerettem. Gyorsan lehet vele dolgozni és mindig szép szemöldököt tudtam vele készíteni. Nagyon kényelmes a használata, azt pedig kifejezetten szerettem, hogy van kefe az egyik végén, mert nagyon hasznos lehet, ha kicsit jobban megszalad a ceruza. Szépen lehet vele világosítani, összesatírozni a színt a szálakkal. Tartós is, nem kopott le néhány óra múlva. Nem vásároltam még újra, mert több szemöldökterméket próbálgatok, de előbb utóbb újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Oila

2019. április 11.

Szép a színe, jó a kidolgozása. NÁlam az is plusz pont, hogy puhább, mint a szemöldökceruzák többsége, ezért gyorsabban lehet vele dolgozni (ahogy előttem írták, a kefével a végén egységesíteni és finomítani lehet a végeredményt), sőt, amikor nagyon sietek, és többnyire így van, akkor szemkontúrnak is tökéletes, ecsettel satírozom el, és egész nap szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Judittttt

2019. április 8.

Az egyetlen pomádés kísérletezésem a Make up revolution katasztrofális pomádéja volt, az eléggé el is vette a kefvem, párszor próbálkoztam még ceruzával, de nem volt az igazi, maradtam a pornál, de az se az igazi nekem, mert elég sokáig kell dolgoznom vele, hogy tényleg szép legyen, stb, sokszor később veszem észre más fényben hogy nem is lett olyan jó, nem annyira tartós, stb. Azért alkalmakra a port preferálom, de hétköznapra kerestem valami egyszerű, gyors, tartós megoldást, és nekem az is szempont, hogy állatokon ne teszteljen a cég. Csak úgy betértem egy drogériába és kezembe akadt ez, egy próbát megér alapon hoztam el, hátha jobban bejön, mint a pomádé dupe más márkától, ami nagyon elvette akkor a kedvemet a krémes textúrától.
Nekem nagyon tetszik ez a cerka-pomádé ötvözet. Jól használható, nem darabos, mint máskor pomádénál vagy ceruzánál tapasztaltam, sikerült megfelelő színt választanom (015-ös a világos vöröses barna hajamhoz), ha már fent van, akkor nem kenődik minden mozdulattól. Viszont biztos vagyok benne, hogy nem vízálló és nem lerobbanthatatlan, de hétköznapi használatra teljesen jó ez. Kis szálakat rajzolok a szemöldökömre a hézagokba, ahol hiányos, vagy erősíteni szeretném, majd a kis keféjével átkefélem, ami szépen szétoszlatja a festéket. Így nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Nem túl erős, mivel a színt fellazítom a kefével, nincsenek markáns, határozott vonalak (nekem pont ez a célom, de gondoom ha valaki erősebbet, határozottabbat lehet, azt is lehet) Bár nekem a mai napig fura érzés egy krémes állagú festékkel lavírozni a szőrszálak között és azok tetején. :D de ha az ember picit gyakorolja, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Jó a tekergetős formula, jó az állag, jó a szín, jó a kis kefe a végén. Jó az ára. Nem tesztelik. Én csak ajánlani tudom, jó kis termék, simán el tudom képzelni, hogy újra is vegyem majd (most még csak egy hete használom, még ismerkedek a krémes formulával, de amióta megvettem, nem használtam a port). Ja és tényleg sokkal gyorsabban végzek vele, mint a porokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

CandyAndi

2019. március 29.

Nagyon szeretem! A színe tökéletesen passzol, és magának a ceruzának is szuper a kialakítása, jól pigmentált, és nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósnak is tartós. Ár-érték arányban szerintem kitűnő! Biztosan újraveszem.

Update: lepontozom. Kenődik, maszatolódik, nem is lehet precíz vonalat húzni vele. A Pupa szemöldök pomádéja nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Nanny0702

2019. március 28.

Élmény vele a sminkelés.
Markáns, de természetes szemoldokot rajzol, formazasa tökéletes.
A színe nagyon tetszik, természetesen sötétbarna.
Egyből kettőt ujra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Élmény vele a sminkelés.
Markáns, de természetes szemoldokot rajzol, formazasa tökéletes.
A színe nagyon tetszik, természetesen sötétbarna.
Egyből kettőt ujra vásároltam.

Antioxidánsok: Tocopherol