Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Sminkek szájra

A fényes, fémes csillogó textúra különleges hatást ad. Kellemesen finom vanília-kókusz-karamell illattal.

500 Ft - ajakcsomag Trend it up, Essence, Rival de loop young
Ár: 500 Ft egyben , Eladó: jampiangel
Állapot: használt, Helyszín: Deb, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
lisbeth10

2019. április 21.

020-as árnyalatban van meg, hasonló árnyalatot kerestem, mikor szembe jött velem a polcon
Édeskés illata, könnyű felvinni, szépen csillog.
Kényelmes és szeretem használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Édeskés illata, könnyű felvinni, szépen csillog.
Kényelmes és szeretem használni

Lina14

2019. március 13.

én a 010 és 040 árnyalatot vettem meg. az első egy pink, áttetsző a másik pedig egy piros aranyos csillámokkal. mindkettő ltványos, fényes, de érezhetőek a csillámok belle és nagyon ragacsos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Anheszenamon

2019. március 2.

Nagyon megtetszett ez a szájfény, olyannyira, hogy rögtön 2 színt is megvettem belőle (010 és 030) Gyönyörű fénye van, apró színes csillámokkal amik nagyon szépen mutatnak az ajkakon. Ha ezt viselem, biztos, hogy valaki megkérdezi, mit viselek a számon. Kicsit ragacsos, ahogy általában a szájfények, de egyáltalán nem zavaró. Tényleg nem hidratál de nem is szárít. Egyébként sem várom el egy szájfénytől, hogy hidratáljon, nem is találkoztam még ilyennel. Arra ott vannak az ajakbalzsamok, vagy hidratáló formulával rendelkező rúzsok. Az, hogy nekem bevált ez a termék, nálam elég nagy szó, mivel egyáltalán nem vagyok nagy szájfény kedvelő, sokkal inkább szeretem a hagyományos rúzsokat. Nekem abszolút megérte ez a termék még teljes áron is. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

nocika113

2019. január 28.

Már akkor szemeztem vele, mikor behozták és teljes áron volt, de igy felesben már természetesen megvettem, pedig megígértem magamnak, hogy addig, míg a Fenty el nem fogy nem veszek másikat, hogy azt rendesen kiélvezhessem.
Nem egy rossz szájfény igazából, de így hogy a Fenty-t használom nap mint nap érezhető a különbség. Jobban ragad, kevesebb ideig tart, nem annyira kényelmes és nem is hidratál annyira. Ha már szájfény és trend it up, akkor a dazzling dust sokkal jobb volt ennél, de ezt a 700 forintot talán megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, CI 77492

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.