Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fannikiss, Módosítva: 2020. október 6.

Kategória:   Hajformázók

Kifejezetten azokon a napokon nyújt segítséget, amikor a hajmosás nem a terv része, de a lenyűgöző frizura igen. Frissnek kinéző és nagyszerűen formázott frizura minden nap.

• Víz használata nélkül frissíti fel a hajat
  • Nem hagy termékmaradványt a hajon

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CzMónika

2021. június 18.

Kár, hogy nincs nulla pont lehetőség. Botrány rossz szárazsampon?! a hab fél óra után sem szárad meg megnézném aki egy sietős reggelen használja... Nem értem, nem értem az egészet. Ebből tuti nem vesz senki másodikat, kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

htundi10

2021. május 18.

Szörnyű, borzalom. Az ember haja nem elég, hogy zsíros, még vizesen csillog is... Ami ha utána felszárad, cseppet sem néz ki jobban, mint előtte. Le volt akciózva a DM-ben, 350 Ft-ért vettem így, de majdnemhogy kár volt kidobnom rá egy "reggeli árát" is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

lisebecka

2021. május 9.

Ha lehetne nulla pontot adni, akkor mindenképpen annyit kapna. GLAMOUR napokon vettem meg és minden centet megbántam, amit kiadtam rá. Egy száraz sampontól azt várod, hogy kitolhasd vele a hajmosást legalább egy nappal, de emiatt konkrétan hajat kellett mosnom használat után, mert rosszabb lett, mint volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Catmasin

2020. október 18.

Borzalom. Nekem az első hozzászólóval ellentétben még zsírosabb lett a hajam tőle. A 2 napos hajból csinált kb egy 5 naposat. Simán rá kellett mennem egy másik száraz samponnal, hogy el tudjak indulni otthonról.
Ezért fizetniük kellene, hogy használja valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Ezért fizetniük kellene, hogy használja valaki.

Dudoka77

2020. október 8.

Ha már Glamour napok, gondoltam, beruházok rá. Bár ne tettem volna, mert nemhogy az akciós árát, de 10 forintot sem ér meg. Semmivel nem teszi a hajat frissebbé, egy árnyalatnyit sem változtat az eredeti állapoton, tehát egyetlen napra sem tolható ki vele a hajmosás. Miután a tenyeredbe nyomott habot eloszlatod, bemasszírozod a hajtövekbe, majd átfésülöd a hajadat, egy darabig nedves hatású, majd a rövid száradást követően mintha semmi sem történt volna; még csak érezhető réteget sem hagy. Az az egy ígéret tehát, hogy nem hagy termékmaradványt a hajon, legalább igaz. Teljesen hasznavehetetlen termék, felesleges pénzkidobás. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane