Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

A hővédő spray marula olajat tartalmaz, segít védelmet nyújtani a hajformázó eszközök következtében fellépő vagy okozta hajkárosodás ellen. Akár 230 °C-ig csökkenteni a hajkárosodást a hajszárítás vagy hajvasalás során. Nedves és száraz hajon egyaránt használható.

Ár: 1000 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Vivus94

2021. július 29.

Korábban más márka ugyanilyen termékét használtam elég sokáig, aztán úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt is. A szórófeje mesés, tökéletesen szétporlasztja a terméket, ezáltal egyenletesen lehet eloszlatni a hajon. Hosszútávon kiderül majd, hogy a hőtől mennyire véd, de én használom hajszárításhoz, hajvasaláshoz és göndörítéshez is. Egyelőre nekem tökéletesen funkcionál és az illata is szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. június 12.

Jól véd, jó az illata is, viszont ha sokat fújok belőle összeragad a hajam, és gyorsabban is zsírosodik, így nem ez a legjobb, de alapvetően el lehet hasznáni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 12.

mrsgrob

2021. június 10.

Évek óta használom ezt a hajvédő sprayt és elégedett vagyok vele. A külső megjelenésén változtattak, de az összetételen nem, teljesen víz állagú termék, illata enyhe, kellemes. Hosszú, sűrű, vékonyszálú, hullámos, száraz hajam van normál fejbőrrel. Hajmosás után nem használok balzsamot, hanem törölközőszáraz hajam ezzel fújom be (én szoktam bele tenni egy kis panthenolt mikor újat kezdek) és remekül ki tudom fésülni, gubancok és erőltetés nélkül (Tangle Teezer The Wet). Nem nehezíti el a hajam, nem egyenesíti ki, nem ragad tőle. Kifésülés után a még nedves hajra egy kis Bumble&Bumble Invisible Oil Primer-t is fújok, közepétől a végéig, arról is nagyon jó véleménnyel vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 10.

Maja92

2021. május 22.

Eddig szeretem. A szórófeje sokkal jobb mint az előző terméknek amit használtam. Ezzel egyenletesen be lehet fújni a hajat. Sokkal fényesebb a hajam amióta használom, és legalább 3 napig egyenes is marad. Nem vettem észre, hogy szárítana, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Missglamorazzi

2021. április 18.

Próbálkoztam vele, hogy ne érezzem teljesen pénzkidobásnak, de egyet értek az előttem szólókkal, akik szintén azt tapasztalták, hogy frissen mosott haj összeragad, száraz lesz tőle. Enyhén hajlakkos érzést kelt , nem is biztos hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Dudoka77

2021. április 18.

Ez a termék is felesleges pénzkidobás volt. Utálom, vélhetően semmit nem tesz azon kívül, hogy szétzsírozza a hajamat. Amikor nem fújom fel hajmosás után, finom, friss, ápolt a frizurám, amikor felfújom, már a szárítás után közvetlenül sem tetszik, mivel belebarmol a frissen mosott haj érzetébe. Nem csak ez a termék, de maga a márka egy az egyben csalódás. Soha többé nem veszek tőlük semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Klaudiia77

2021. április 13.

az illata jó volt, szerettem is, de elkezdett hullani a hajam tőle.

UPDATE: mint kiderült a Tresemmének ügye lett abból, hogy a hajápolói olyan összetevőt tartalmaz ami hajhullást okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

az illata jó volt, szerettem is, de elkezdett hullani a hajam tőle.

Gabriell

2021. április 13.

Összesen 2-3 féle hővédőt használtam eddig életem során, most kipróbáltam ezt és nem csalódtam, teszi a dolgát, én nem vettem észre, hogy szárítaná a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Szabe

2021. március 19.

Az itteni vélemények miatt vettem meg..
Párszor használtam, próbáltam a samponjával és balzsamával , nekem nem lett tőle puha a hajam , inkább szárította. Kipróbáltam másik samponnal és bevált balzsam után is, de rá jöttem, hogy ez a hővédő szárítja a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Az itteni vélemények miatt vettem meg..

Queen16

2021. március 18.

Életem első hővédő spray-e ezért nincs vizonyitási alapom, az összetevő lista alapján kapásból sajnos két pontot le kell vonjak, van mit javítani Thresemmé! Törülköző száraz nedves hajba befujom alaposan a tövektöl a végekig majd megszáritom mintha puhább lenne tőle meg könyebben fésülhető de lehet nem ennek a terméknek az érdeme, könnyű használni nem rossz, újra nem veszem újra a szörnyű összetevő lista miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.