Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

A hővédő spray marula olajat tartalmaz, segít védelmet nyújtani a hajformázó eszközök következtében fellépő vagy okozta hajkárosodás ellen. Akár 230 °C-ig csökkenteni a hajkárosodást a hajszárítás vagy hajvasalás során. Nedves és száraz hajon egyaránt használható.

Ár: 900 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Queen16

2021. március 18.

Életem első hővédő spray-e ezért nincs vizonyitási alapom, az összetevő lista alapján kapásból sajnos két pontot le kell vonjak, van mit javítani Thresemmé! Törülköző száraz nedves hajba befujom alaposan a tövektöl a végekig majd megszáritom mintha puhább lenne tőle meg könyebben fésülhető de lehet nem ennek a terméknek az érdeme, könnyű használni nem rossz, újra nem veszem újra a szörnyű összetevő lista miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Andikiss18

2021. március 10.

Nagyon szereti a hajam. Hajmosás után jól befújom várok kicsit aztán megszárítom. Imádom az illatát, a benne lévő agán miatt van hogy csak úgy is befújom reggel a hajam végét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

puderpanda

2021. március 5.

Sprayhez képest elég 'sűrű' az állaga, de nekem nagyon bejön. Kellemes az illata. Kicsit elnehezíti a hajam, ezért csak hajvasaláshoz szoktam használni (göndörítéshez a lila TRESemmé sprayt használom). Nagyon puhává teszi a hajam, és sokkal könnyebb utána kifésülni. Nekem nem okoz hamarabbi zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Jorsolya84

2021. január 15.

Nagyon kellemes tapintású a hajam, az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Nagyon kellemes tapintású a hajam, az illata kellemes.

Melaszka

2021. január 2.

A szórófejjel szépen el lehet oszlatni a szükséges mennyiséget, az illata kellemes, a hajam gyorsabban zsírosodik, utóbbi miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

kovacsrekaa

2020. december 25.

Nagyon szeretem. Az illata a dedi mamat idezi szamomra :) a szorofeje nagyon jo, szepen el tudom oszlatni a hajamon. A hatasa nagyon jo, siklik a hajkefe a hajamban, nem akad es nem gubancos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

pattelin

2020. november 15.

Első hővédő spray, amit próbáltam. Óvatosan kell fújni, mert ha sokat fújok akkor ragacsos lesz a végeredmény. Egyébként pedig szép puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

vmarti

2020. november 3.

Nagyon tetszik benne hogy nem tartalmaz alkoholt és hogy egy kicsit ápolja is a hajat szebb lesz a vasalás vele,de tényleg egy kicsit hamarabb zsírosodik a hajam ha ezt használom viszont ez engem nem zavar :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Messy2214

2020. október 10.

Nekem nagyon tetszik hogy nincs benne alkohol. Meg vettem a syoss hő védőjét, de az rettenetesen ki szárította a hajam. Azt hiszem 1600ft körüli áron jutottam hozzá, de teljesen megéri. Meg szárítom a hajam és utána vasalás előtt szoktam ezzel be fújni a hajam. Isteni illata van és nekem tartós is. A hajam pihe puha tőle és könnyen fésülhető. Szerintem ha elfogy újra fogom venni, mert tényleg egy csodaszer. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

lovecreams

2020. szeptember 30.

Végre egy hővédő, ami alkoholmentes. Jó az illata, nem zsírosítja és nem nehezíti el a hajat, zsíros hajúak is bátran próbálhatják.
Valóban fényessé és puhává teszi a hajat, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Valóban fényessé és puhává teszi a hajat, nagyon megszerettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.