Best of Beauty 2019

Tresemmé

Ár:   €5.99   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (USA)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Negrilia, Módosítva: 2013. március 28.

Ár:   €5.99
Lelőhely:   külföld (USA)
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

lysza1985

2015. szeptember 9.

Én nagyon szerettem a syoss sampont, de ahol jelenleg élek nem kapható. Sokat tesztelgettem, majd már régóta szemezgettem ezzel, így megvettem. Hatalmas kiszerelés, és olyan sima és puha a hajam tőle, eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

katalinmyy

2013. május 8.

Külföldön vettem meg csomagban sampon és kondicionáló egyben. 900ml-s kiszerelés volt, így nagyon sokáig elég volt, pedig minden másnap mosom a hajam. Nem vettem észre semmi különöset a használata során. Jónak jó, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Negrilia

2013. május 5.

Nos, akkor megosztom, mik voltak eddig a tapasztalataim ezzel a samponnal kapcsolatban.
Kb. egy fél éve rendeltem amazonon ezt a sampont (németországban vagyok hellyel-közzel, és innen rendeltem). Nagyon-nagyon körülményes volt az ideszállítása, és aztán még vámot is kellett rá fizetnem, meg elmenni érte a világ végére. Rendeltem mellé egy ugyanilyen balzsamot is, meg anyukámnak (vékony szálú hajra) egy hővédő volumennövelő habot (ami szerinte csodaszer), hogy a postaköltség mégse fájjon annyira..:/
Próbálgattam-tesztelgettem, és mostanra azt kell mondjam, hogy ez a legjobb sampon, amit eddig használtam. Egyáltalán nem szárítja ki a hajamat, nagyon szép fénye lesz tőle, egy kicsit szerintem meg is emeli a hajam, ami hajlamos elnehezedni, nna ennél a samponnál ez abszolút nem fordul elő. Nagyon egészséges érzete lesz az ember hajának tőle, és az illata is egészen kellemes - gyümölcsös.
Egy darabig úgy gondoltam, hogy találok közelebb is hasonlóan jó sampont, de sajnos eddig még nem sikerült rálelnem, ez amazonon keresztül így elég drága, és máshol még nem találtam beszerzési pontot hozzá. (Sajnos az angol Tresemme oldalról irányított linkekről sem szállítanak Németországba és Magyarországra.. :( )
Mindenképpen megadom neki az 5 pontot, de még akár 10-et is adnék rá, ha lehetne, és reménykedek, hogy a közeljövőben nálunk is kapható lesz egyszerűbb módon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.