Tresemmé

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2021. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Zsíros

Hialuronsavat és kaolint tartalmazó, samponozás előtti fejbőrradír, mely szuszpenziós technológiával biztosítja, hogy az összetevők egyenletesen terüljenek szét a fejbőrön, így a termék eléri a kívánt hatást. A professzionális minőségű Purify & Hydrate különleges formulája alaposan tisztítja a zsíros hajat és a hajtöveket. Gyengéd, szulfátmentes tisztító anyagokat kókuszhéj porral és mentollal kombinálja, a frissítő fejbőrradírozásért és a zsírmentes végeredményért.

Ár: 1500 Ft , Eladó: rekeszke
Állapot: 2 alkalommal próbált, a fotón látható, mennyi van benne , Helyszín: Vác, fizetés: Személyes átvétel Vácon, de küldeni is tudom bármivel:)

csilla0512

2024. június 25.

Kellemes hűsítő érzést ad, viszont vegyes érzéseim vannak vele, mert nem látom semmilyen hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 25.

dormonc

2024. április 23.

Egy ideje már használom és nem tudok rosszat írni róla. Hetente egyszer szoktam alkalmazni, 1-2 percig masszírozva a fejbőrömet vele. Amellett, hogy isteni illata van, nagyon jól tisztít, a hajamnak sokkal jobb a tartása a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

becu

2024. április 18.

Én hónapok óta küzdök korpával. Egyenlőre még sajnos nem találtam meg a megoldást, viszont ez a termék segít a leakódás csökkentésében. Heti egyszer használom, segít egy kis tisztaságot és frissességet csempészni a hajápolási rutinodba:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 18.

Liza210713

2024. február 25.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre! Szuperül tisztít, kellemes illata van, sokkal tisztább érzetet ad. Ráadásul észrevettem, hogy ha használom ezt is a hajmosás első lépéseként akkor sokkal tovább tart a hajam frissessége és később kezd el csak zsírosodni. + pont, hogy az ezzel járó fejbőrmasszírozás miatt gyorsabban is nő a hajam:) Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

marcsi.95

2024. február 24.

Nagyon jó termék, nagyon alaposan tisztít, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

Nagyon jó termék, nagyon alaposan tisztít, kellemes illata van.

FLili2

2024. január 26.

Nagyon szépen tisztítja a fejbőröm. Hetente 1x szoktam használni mert ha többször használom akkor viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

ElSofia

2024. január 25.

Ez az első fejbőrradír, amit használok, és meg kell mondjam, elképesztően jó érzés!!! A szakértők szerint maximum heti egy alkalommal, vagy kéthetente érdemes fejbőrhámlasztást alkalmazni, úgyhogy nem is használom hetente egy alkalomnál többször. (Mivel heti kétszer mosok hajat, így minden második hajmosásnál használom, de lehet csökkentek a gyakoriságon, meglátjuk.) Imádom a hűsítő érzést amit használata közben érzek és miután megszaradt a hajam, azt az érzést is imádom. Nagyon tisztának és puhának érződik tőle a fejbőröm és a hajam. Mivel fizikai hamlasztóról van szó, és nem kémiairól, ezért benne van a pakliban, hogy esetleg "túl tiszta" vagy csikorgós hajat hagy maga után, viszont egy jó mézes vagy olajos hajpakolás teljesen rendbe teszi utána. Nem gondolom hogy hamarabb vagy később zsírosodik miatta a hajam, nekem azzal nem igazán volt gondom sohasem, inkább az alapos fejbőrtisztítás/korpa megelőzés/hajnövesztés miatt akartam kiprobálni. Tetszik az illata, az állaga kicsit szokatlan volt, hogy nyúlós/nyálkás, de meg lehet szokni. Szerintem egy próbát mindenképp megér, ha másért nem is, akkor egy kis alapos tisztításért vagy a vérkeringés boostolásáért megéri kipróbálni, jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Teokleia

2023. november 19.

Eddig fejbőr hámlasztókat (szalicil- és tejsavas tartalmúakat) használtam az alapos tisztításhoz, de mióta a nyáron véresre vakarom a fejem és a bőröm bánja a helyzetet, hajlandó vagyok kémiai hámlasztó helyett radírhoz is nyúlni. Ezt a terméket nagyon sokan dicsérték, így remélem a legjobbakat.
Hatalmas kiszerelés, bár a csomagolással nem vagyok megelégedve, egy tubusos adagolóval nem hinném hogy ha véletlenül víz kerül bele, tönkre teszem az egészet. Géles állagú, szürkés nyúlós massza van a tégelyben, érdekes gyümölcsös illattal, nagyon nem hasonlít a testradírok állagához, amit eddig ismertem. Ugyan csak állig erő hajam van, elég nagy adaggal sikerült az egész fejbőröm bemasszíroznom. Nedves hajon a termék habzik, de nem radíroz agresszívan, nagyon kellemes érzet ahogy a mentol hűti a bőröm, bár a kaolin agyag-tartalmához nagyobb reményeket fűzök. Amolyan hagyományos, csikorgósan tiszta érzetű bőrt és száraz tapintású hajat hagy maga után, apró adag sampon is alaposan felhabzik a tetején, tehát erősen tisztít, nem fogom túl gyakran használni. Nekem nem igényelt dupla kimosást, viszont a mézes pakolást csak úgy itta magába a hajam utána, és a kondicionálót se lehetett sajnálni tőle. A végeredmény száraz hajon, olajozás után: megemelt hajtövek, friss, kellemes bőrérzet, és nem akartam fél napon belül lekaparni a hajam a koponyámról, szóval egyelőre elégedett vagyok. Heti egyszer tervezem használni, meglátjuk, hogy teljesít, én meg jövök updatelni.
Update: sajnos nem vált be. Időközben kiderült hogy seborrheás dermatitiszem van a fejbőrön, azon sajnos még rontott is... Egészséges fejre simán lehet jó hatással, így nem pontozom le, de Nizoral és bőrgyógyász helyett ne ehhez forduljatok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.

niki04

2023. november 2.

Sok jó véleményt olvastam róla ezért úgy döntöttem, hogy megveszem. Nagy reményeket fűztem hozzá, mind hiába. Nekem teljesen elmaradt a hűsítő érzés, nem éreztem a radírozásból konkrétan semmit annyira aprók a szemcsék, a kiöblítéssel nem volt gondom, 2x samponozok így szépen ki tudom öblíteni, viszont hagyott maga után egy furcsa érzést illetve látványt is a hajmosást követő reggelen. Olyan volt, mintha zsíros maradt volna tőle a hajam, fénytelenné is vált, arról nem is beszélve, hogy kb. másfél, 2 nap múlva annyira zsíros volt a hajam tőle, mintha legalább 1 hete mostam volna meg. 2x használtam, nem fogom többször, teljesen felesleges termék szerintem, csak pénzkidobás az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 2.

zsofbar77

2023. június 28.

Talán inkább kíváncsiságból vettem meg. Nem hiszem, újra veszem, nekem kicsit luxus kategória, viszont az a hűsítő érzés, amit a mentol miatt ad, az nagyon tetszik benne. :) Ajánlom azoknak, akik hajat szeretnének növeszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Kaolin 0 0

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.