Tresemmé

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2021. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Zsíros

Hialuronsavat és kaolint tartalmazó, samponozás előtti fejbőrradír, mely szuszpenziós technológiával biztosítja, hogy az összetevők egyenletesen terüljenek szét a fejbőrön, így a termék eléri a kívánt hatást. A professzionális minőségű Purify & Hydrate különleges formulája alaposan tisztítja a zsíros hajat és a hajtöveket. Gyengéd, szulfátmentes tisztító anyagokat kókuszhéj porral és mentollal kombinálja, a frissítő fejbőrradírozásért és a zsírmentes végeredményért.

martini11

2021. május 7.

Nagyon jó termek ! Egész biztosan újra fogom venni. Mióta használom boven elég heti egyszeri hajmosas. Nagyon szép fényű és szuper tapintású lesz a haj tőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Meszti

2021. május 4.

Volt már hasonló termékekkel próbálkozásom, de egy kudarc volt. Őszinte leszek, megvett kilóra a reklám. Glamour napokon vettem meg.
Nagggyon király, nem nehézít el, megemeli a hajtövem, olyan lágy lesz ettől a terméktől a hajam, szép fényt ad.
Kb. 3 hetente használom mikor már egyre rövidebb időt bír ki a hajam két mosás között.
Használta után újra hosszabb idő telik el, a fejbőrömön lassabb a zsírososdás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Használta után újra hosszabb idő telik el, a fejbőrömön lassabb a zsírososdás.

LucaThullner

2021. április 13.

A férjemnek vettem meg, mert évek óta küzdünk erőteljes hámlással a fejbőrén, aminek az egyetlen oka a rengeteg haja, és ezáltal a megfelelő bőrszellőzés hiánya. Már annyi patikai samponon vagyunk túl, hogy végső reménysugárként tekintettem erre, amikor megláttam a Dm-ben. És működik! Nem mondom, hogy teljesen eltüntette a hámlást neki, de a két hajmosás közötti időszakban a kis bőrdarabok megjelenését késleltette. Nekünk így pozitív volt az élmény, én csak havi egyszer használom, csakis azért hogy fokozza a vérkeringést a fejbőrömön, egyébként félek hogy megkoptatná a vörös hajfestésem ha gyakrabban használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Kaolin 0 0