Tresemmé

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2021. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Zsíros

Hialuronsavat és kaolint tartalmazó, samponozás előtti fejbőrradír, mely szuszpenziós technológiával biztosítja, hogy az összetevők egyenletesen terüljenek szét a fejbőrön, így a termék eléri a kívánt hatást. A professzionális minőségű Purify & Hydrate különleges formulája alaposan tisztítja a zsíros hajat és a hajtöveket. Gyengéd, szulfátmentes tisztító anyagokat kókuszhéj porral és mentollal kombinálja, a frissítő fejbőrradírozásért és a zsírmentes végeredményért.

Ár: 600 , Eladó: Adec56
Állapot: 3-4 alkalommal próbáltam, Helyszín: Komárom, fizetés: Foxpost vagy posta előre utalás után, személyes átvétel Komáromban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

v92

2022. június 26.

Vastag szálú, sűrű hajam van, amihez naggyon száraz fejbőr társul. A legtöbb korpásodás elleni sampon nem ér semmit, max. annyit, hogy a fejbőrömhöz szárítja a hajamat is (legjobb esetben). De ez! Fél éve használom, heti egyszer hajmosáskor és még csak most értem a tégely végére. Sokkal tisztábbnak érződik a fejbőröm, a nagy fehér foltok csak 4-5 nappal hajmosás után jelennek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

monit

2022. június 21.

Ajándékba kaptam, mert nagyon kíváncsi voltam rá :D nem érzek különösebb változást vagy hatást, de néha jól esik hajmosás előtt. Kimosni kicist nehéznek érzem, de dupla samponozással nem marad nyoma. Olyankor nyúlok hozzá ha sok kedvem és időm van hajat mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

ktothkriszti94

2022. június 20.

Először használtam fejbőr radírt, így nem tudtam mire számítsak. Hetente 1x szívesen nyúlok hozzá, főleg a ricinusolajos pakolás lemosásához. Zsírosodásra hajlamos a hajam, így én alapvetően kétszer samponozom a hajam, emiatt nem okozott gondot a kimosása. Nem mondanám, hogy segített a hajmosás kitolásában, inkább csak az említett pakolás és a szárazsampon biztos eltávolítása miatt úgymond "megnyugtat" a használata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

gomoripetra

2022. május 25.

Amikor a márka piacra dobta ezt a terméket és a DM termék tesztelős csoportban sok volt a pozitív visszajelzés róla, felkeltette az érdeklődésem. Előtte fogalmam sem volt, hogy fejbőrre is találtak már ki peeling-et, mindenféleképpen szerettem volna kipróbálni, így vettem is egy tégelyt. Nagyon kellemes érzetet nyújt használata közben. Éreztem, hogy fokozta a vérkeringést a fejbőrömön, illetve hűsítő érzés társult mellé. Maga a termék kimosása a hajból nem okozott nagy gondot. Viszont a végeredmény elszomorított. Lezsírosítottam a hajtövemet és elnehezítette a hajamat. Minél gyorsabban igyekeztem elhasználni a terméket, ahogy tudtam. Nem vásárolnám újra, legalábbis ezt a fajtát nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Fruzsina0620

2022. május 20.

Én is szeretem. Nekem egyáltalán nem korpás a hajam és heti 1x mosok hajat, de egyszer csak olyan nagy plakkok lettek a fejbőröm, hogy csak na. Ezt kipróbáltam és úgy néz ki, hogy teljesen megszünt. Nagyon friss érzete lesz utána a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

totheszter14

2022. május 3.

Sampon előtt használtam, megtisztította és felpuhította a hajam. Abszolút kedvenc volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Judit1977

2022. április 14.

Itt nyertem, nagy várakozással voltam iránta... Hát, nekem nagy csalódás volt. Használni sem volt jó, mert összeállt tincsekbe a hajam tőle, és sokáig tartott kiöblíteni is, a kávézaccra hasonlító részecskéket különösen. Csak azért adok két csillagot, mert nyertem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 14.

Kutyafule

2022. április 11.

Első fejbőr radírom (külön írom, borsózik a hátam a háromszorosan összetett szótól, bocsi), szóval nagy viszonyítási alapom nincs. Azt vettem észre, hogy a kíméletesebb sampon ugyan megoldotta a korpa gondot, viszont a heti 1 hajmosás és a heti 4-10 óra edzéssel, plusz biciklizéssel járó izzadás nem annyira ideális páros.
Eredetileg csak minden második vagy harmadik hajmosásnál akartam használni, de valahogy edig az összesnél sikerült. Kb. 1 hónapja használom, eddig csak pozitív tapasztalatom van, a hajam később zsírosodik, de nem szárít, nem korpásodom. A kiszerelés alapján pedig sokáig nem kell törnöm a fejem a következő beruházáson.
Azt viszont nagyon nem vágom, minek egy hajmosás előtti termékbe külön illatanyag - nem mintha kétszeri samponozás miatt érezném -, ez és a márkával szembeni személyes ellenszenvem miatt nem kap 5 csillagot.

Update: Azóta is használtam minden hajmosáskor, és jelentem alássan csak sikerült kiszárítani a fejbőrom, szóval most alkalmanként viszket, meg potyog a korpa. De nem biztos, hogy csak ennek a hibája. Hazamentem, de sampont nem vittem, amit meg otthon használtam, az amúgyis kb. csikorgósra tisztította a hajam, pedig csak a töve kapott direkt belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Lina14

2022. március 8.

Radír hajra, ez önmagában jl hangzik, nekem korpán sajnos nem segített, kicsit szárazabb is tőle a fejbőröm, plusz legalább 2 samponozás kell utána, hogy minden szemcse kijöjjön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Konyvmoly

Korcsoport: < 18
2022. február 20.

Korpás hajam van, és gyönyörűen eltünteti a korpát. Annyi talán a problémám, hogy nehéz felvinni a fejbőrre, és mire mindenhova jut borzaztóan sok elhasználódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Kaolin 0 0