Tresemmé

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2021. május 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Tresemmé Purify & Hydrate hialuronsavat és kaolint tartalmazó sampon alaposan tisztítja a hajat egyenesen a hajtövektől kiindulva, miközben ápolja is azt a könnyű hajtincsek érzéséért. Micellás technológiával és ápoló összetevőkkel, mint például a jól ismert hidratáló, a glicerin; ez a tisztító sampon az egészséges és hidratált haj érzését nyújtja a hajmosás alatt, és segít frissé, ragyogóvá tenni a hajat.

Kimi

2021. november 6.

Örülök, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket, mert nagyon kellemesen csalódtam ebben a samponban. Mosás után én is megijedtem, hogy kiszárította a hajam, de szárítás után puha és selymes lett. Az illata számomra telitalálat és a zsírosság érzeten is segít (bár a hajmosást nem tudtam kitolni általa). Míg nem próbáltam a samponját nem mertem megvenni hozzá a balzsamot, de ezt egész biztosan pótolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Csokiice

2021. október 8.

Elhasználtam egy flakonnal. Igyekeztem 2-3 naponta mosni.
Mosás közben gubancos lett a hajam és száraz. Esténként mosom , levegőn szárad. Másnap áll a zsírban 😕
Nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Elhasználtam egy flakonnal. Igyekeztem 2-3 naponta mosni.
Nagyon rossz.

Chrissy

2021. szeptember 27.

Több, mint egy évtizede, hogy külföldön megismertem ezt a márkát, akkor még mem nagyon voltak ilyen nagy kiszerelésű samponok a drogériákban, ezért nagyon örültem neki, mert már akkor is hosszú hajam volt és gyakran mostam. Imádtam! Samponját, balzsamját, mindent. Alig vátam, hogy legyen itt is, mert a tengerentúlról nem érte volna meg megrendelni. Akkoriban máshogy nézett ki persze és -mint kiderült- a minősége is más volt.

Ez a sampon szuper illatos, engem a Dove rizstejes makadámiaolajos bőrradírjára emlékeztet. Az állaga gazdag, krémes, igazi krémsampon. Jól habzik, jól tisztít, de semmi extra. Szárítja a hajat, ezért kell utána a jó minőségű hajbalzsam vagy pakolás nagyon. Én más márkájút használtam utána. Sajnos a zsírosodás ellen semmit nem ér, nekem inkább rosszabb lett tőle az állpotom. Szerintem jobban zsírosodik, már másnap estére olyan nem friss érzést ad. Ráadásul a fejbőröm kicsit mintha ragacsos lenne tőle, hagy rajta valami bevonatot, amiből a hajtövek is kapnak és így lelapul az egész, ergo még hamarabb zsíros hatást kelt. Nem ilyen szokott lenni a hajam hajmosas után.
Nem veszem újra és elengedem ezt a márkát.
Lehet régen más volt, vagy én voltam más. Vagy mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nem veszem újra és elengedem ezt a márkát.
Lehet régen más volt, vagy én voltam más. Vagy mindkettő.

MMI

2021. augusztus 26.

Elhasznaltam egy flakonnal..eredmeny: korpasodast okozott + nagyon viszket tole a fejborom es 1 nappal sem tolta ki a hajmosast. Sajnalom pedig biztam benne h hozni fogja a hatast..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

nellinemeth

2021. augusztus 19.

Kb két hónapja használom. Először jónak tűnt, de a zsírosodást nem csökkentette, ugyan úgy két napot bír a hajam ezzel is. Pár hete pedig elkezdett kipattogni a nyakam/tarkóm tőle, annyira kiszárítja a bőröm. Hajam is eléggé intenzíven hullik, félek azért, mert nem tetszik neki a sampon. Nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

wildrose

2021. augusztus 2.

Kellemes illatú sampon, jól habzik és jól tisztít, de egy kicsit szárította a hajam még a balzsamjával együtt használva is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Cserne

2021. augusztus 2.

Mondhatni én is mindenféle praktikát, sampont próbáltam már a gyorsan zsírosodó hajamra, ennek is adtam egy esélyt, hátha.
Habzik, jó állagú, nem kell a fél flakont kiönteni, hogy megtisztítsa a hajam. Valóban csikorgósra tisztít, de egész jó. Ami engem is zavar, az a viszketés, ezért hagytam abba egy ideje. Jelenleg ritkán veszem elő és más samponnal egyszerre használom.
Ha elfogy, valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Ha elfogy, valószínűleg nem veszem újra.

puttererstefi

2021. június 30.

Leírás alapján abszolút az én hajamra valónak tűnt, de gyakorlatilag minden mosásnál szétszárította a hajam hosszát. A sampont még kimosni is nehéz volt, annyira összegubancolta a hajamat mosás közben. Így nem használtam el az egész flakont, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy kevésbé zsírosodik-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Bettu

2021. június 19.

Megvettem a reklám miatt, majd olvasva az ittrni véleményeket megijedtem, hogy megint csak kidobtam ennyi pénzt az ablakon. Nekem hálisten bevált, jól habzik, nem zsírosodik előbb a hajam tőle. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

asztromélia

2021. június 8.

Másnap viszketett ha fejbőröm, párszor még használtam, de a hajam a hullásnak indult. Nem biztos hogy a hulláshoz köze van (lehet a stressz okozza), de a borzasztó viszketés is épp elég, hogy ne használjam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Kaolin 0 0