Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fannikiss, Módosítva: 2020. október 6.

Kategória:   Hajformázók

Kifejezetten azokon a napokon nyújt segítséget, amikor a hajmosás nem a terv része, de a lenyűgöző frizura igen. Frissnek kinéző és nagyszerűen formázott frizura minden nap.

• Víz használata nélkül frissíti fel a hajat
  • Azonnal beszívja a hajon lévő zsírt
  • Segít megemelni a hajtöveket, és dúsabbá tenni a hajat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luco

2021. január 5.

Mivel nekem az Aussie volumennövelője “A szárazsampon”, ezért nem adok 5 csillagot, mivel egyelőre egy olyan termékkel sem találkoztam, ami ugyanazt tudná nyújtani. Sajnos az utóbbi időben egyre kevesebb üzlet polcain látom, ezért arra gyanakszom, hogy lassan kivonják a forgalomból, így még időben elkezdtem kísérletezni. Az összetevőlista alapján esett erre a termékre a választásom, mert ez áll az Aussie-hoz a legközelebb, és meg kell mondjam nagyon elégedett vagyok, de sajnos nem teljesen :( mindenesetre szép volument ad, mattít, az illata is egész jó a társaihoz képest, de egyelőre még folytatom a “kutatómunkát” és közben reménykedem, hogy a nagy kedvencem a piacon marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Kinga34

2020. november 28.

Nekem nagyon bejött. Isteni intenzív illata van, ami egész nap érződik. Kb. Mintha parfüm lenne rajtam. Megemeli a hajat, felszívja a zsírt, nem nehezíti a hajat jobban mint bármelyik másik száraz sampon. Ár értek arányban rendben van. Könnyű el maszírozni, nem hagy fehér foltot a hajon. Számomra eddig ez a legjobb száraz sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol