Trind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 9 ml

Asianlover

2017. december 15.

A balzsammal együtt kezdtem el használni, miután befejeztem hosszú idő után a géllakkoztatást. A körmeim világ életemben hulla gyengék voltak, sosem tudtam megnöveszteni, ezért is döntöttem a géllak mellett. Egy-egy ilyen "lenövesztési szünet" alkalmával a helyzet még katasztrofálisabb, papírvékony, elgyengült kis szarok a körmeim. De most! Magától meg tud nőni, tök erős! A géllakktól elvékonyított csutka kis körömről van szó, nem is egy normál köröm volt a kiindulási alap! Csodaszer! Németországból kaptam ajándékba, és azt kell mondjam, valóban 110%-kal emelte meg a köröm-élet-minőségem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.