Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 11000 , Eladó: honeybya
Állapot: alig használt, Helyszín: --, fizetés: --
Trussardi Donna EDP - FÚJÓS!
Ár: 2300 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

Fannie

2022. április 5.

Számomra a tökéletes parfüm, igazi olasz nyári életérzést nyújt citromfákkal meg finom olasz ételekkel-italokkal.
Inkább a melegebb hónapokhoz passzol, kifújáskor egyértelműen lehet érezni a citrusos összetevőket, de rövid időn belül átkerül a hangsúly a krémes-púderes illatokra, amik elegánssá, kifinomulttá teszik. Leszáradás után már csak nagyon finoman van jelen a frissítő citrusosság, erről nekem az Amalfi-part, Positano és Portofino jutnak azonnal az eszembe. :) Tartósságát tekintve jobban szerepel, mint a többi könnyed, friss parfüm, de sajnos nem tart ki egy teljes napig, 5-6 óra múltán már érdemes újra fújni, hogy megint jobban érződjön, bár nálam erősen évszakfüggő is, mert a hidegebb hónapokban rajtam tartósabb volt kicsit, mint a nyári melegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

racheldawes

2022. március 24.

A My Name nagyon tetszett a márkától, ezért gondoltam, rendelek a Donnából egy kis mintát, a rengeteg pozitív véleményben, illetve a korábban tapasztaltakban bízva. Mikor először, reggel felkentem magamra, nagyon kellemesnek találtam: hasonlóan a My name-hez, itt is a krémes, púderes illatvilág dominált, a háttérben egy mélyebb, citrusos-fás felhanggal. A tartósságával sem volt problémám, így délutánra már elkezdtem keresni a weboldalakat, hogy rendeljek belőle egy 30 ml-es kiszerelést, amikor is olyan történt velem, amit még egy parfümnél sem tapasztaltam eddig: hirtelen megcsapott valami borzasztóan szúrós, - előre is elnézést kérek, de nem tudom jobban jellemezni - "pisi szag". Percek teltek el, mire rájöttem, hogy a csuklóm felől érzem, így azonnal lemostam.....Nagyon sajnálom, mert ezt a bizarr lecsengést leszámítva tényleg tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Linett21

2021. november 13.

Drága Donna,vajon mit nem mondtak el még Rólad?
Üde, citrusos jázmintea illat, melyet a végén bekrémesít a szantálfa és a vanília. Fantasztikus kompozíció, üdít, energizál, felfrissít. Elsősorban tavaszra és nyárra szánva. Sillage/projektálás decens,nem taglózó; akármikor és -hova viselhető; akármilyen életkorúnak; biztonsággal megvehető vakon is (akár másnak is ajándékba); nem megosztó; nem is oly drága és az üvege a szemnek is öröm. Tartóssága kb. közepes.
No,eddig oks; ezt kb. tudjuk. A hasonlóság miatt "összehordtam" 2 (szerintem) rá emlékeztető illattal: Jennifer Lopez Still-jével és a Bvlgari Omnia Crystalline EDT-vel. Nekem mind3 üde citrusos-zöld-teás illat krémes lecsengéssel. Megkockáztatom,ha ezek közül az egyiket szereted,a másik 2-t is fogod. Az összehasonlításból végül, sajnos Donna bébi jött ki a legrosszabbul... még ez a 2 is bőven veri tartósságban és projektálásban. Ez az amúgy csodás kompozíció 1 órán belül abszolút bőrközeli és további 1-2 órán belül full atomjaira hullik. Legalábbis rajtam. Szivesen fogom elhasználni, szeretem a sokoldalú viselhetőségét; de újravenni biztos nem fogom. Magára az illatra 5 csillag jár, a mínusz 1 a minőségére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Drága Donna,vajon mit nem mondtak el még Rólad?

kicsitbator

2021. június 10.

Egy illatmintát kaptam. Krémes könnyű illat. Valamelyik összetevő azonban engem irritál. Valamelyik virág. Nem tudom melyik lehet. Nem tudnám hordani. Nyilván másnak kiváló választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 10.

Luiselotte

2021. június 7.

Tavaszi illatnak vettem , az én bőrömön ez bizony inkább nyári illat lesz , de nem bánom, mert nagyon tetszik.
Kissé hasonlít rajtam a MyName - hez, de amíg az púderes a Donna rajtam inkább naptej illat , egy gerezd citrus nélkül.
Nincs mese meg kell vennem a Delicate Roset is tavaszra :)
Upd: -1 csillag a tartósság miatt , nagyon sajnálom, mert signature scent esélyes volt a kicsike

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Nincs mese meg kell vennem a Delicate Roset is tavaszra :)

kissagi19

2021. május 15.

Anyák napjára kaptam a családomtól, és telitalálat. Citrusos, mélyen rezgő kissé édes illat. Kb 6 órát tart ki a bőrömön, újra kell fújni egyszer. Táskabarát az üvege, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Bridge29

2021. május 15.

Kellemes citrusos talán kicsit hölgyes illat. Sajnos a tartóssága nem annyira jó pedig tetszene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Katazsina

2021. május 4.

Szerelem illat, most ismertem meg 2 hete és máris úton van az 50 ml kiszerelés (pedig inkább fújósokat vagy üveges maradékokat szoktam venni, nagyobb kiszereléseket nem - de Donnából kell az üveg!).
Kifújáskor édeskés citromtorta, ez pár percig tart, utána jönnek elő a virágos jegyek. Finom, nőies, nem tolakodó, nem harsány , édeskés, de van benne egy friss jegy is. Semmi szúrós, vagy mű nincs benne. Sajnos nem annyira nagyon tartós, és nem túl nagy a szilázsa szerintem, többször kell fújni, de így is jár neki az 5 csillag, ha lehetne 100 csillagot is adnék :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

Oblonszky

2021. április 23.

Csodálatos fehér illat. Az itteni véleményeket olvasgatva vadásztam rá és sikerült jó áron beszereznem a testápolójával együtt és bár vakvásárlás volt ,valahogy biztosra mentem. Nagyon finom illat. Kategóriájában a legkellemesebb amit valaha éreztem. Nagyon gyakran nyúlok érte, mert a kedvem is és a hangulatom is tiszta, finom, bájos ,kellemes lesz úgy érzem . 100 ml büszke tulajdonosa vagyok és már tapasztalatból tudom hogy ez a mennyiség elég, hogy kiszeressek egy illatból, de ebben a parfümben nincs mit megunni. Minden alkalommal meglep ,mintha most érezném először. Elkápráztat a frissessége, a krémessége ,számomra csodálatos, annyira egyben van...bármikor újra venném. Tartóssága lehetne egy kicsit hosszabb, testápolóval együtt egy kicsit lehet növelni ezt az időtartamot . A tél kivételével minden évszakra el tudom képzelni és szerintem én még télen is fújni fogom.
Öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Öt csillag.

Rumbi

2021. április 13.

Jelenlegi kedvenc parfümöm, bár a home office óta nagyon kevés alkalmam van parfümözni :D
Elegáns fehér-arany üvegben van, formája praktikus mert kényelmesen elfér a fürdőszobai szekrényben. Igazi szenvedélyes, olasz illat,
erős, karakteres, ami a magabiztos nőknek fog bejönni szerintem, nem édeskés és émelyítő, ezért szeretem.
Pár óráig tartós, utána sem tűnik el nyomtalanul, csak már nem olyan tolakodó az illata. Számomra ez az első parfüm amit évszaktól függetlenül mindig magamra tudok fújni. Biztosan veszek még ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.