Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Trussardi Donna 10 ml 2000-
Ár: 2000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 10 ml üveg fújósban, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
noemi1990

2019. november 16.

Eddig az édes illatokat szerettem, főleg ősszel-télen, mert finoman körbeöleltek a hidegben. Mostanában valahogy nem bírom elviselni azokat, émelyegni kezdek tőlük (nem vagyok várandós) és már eladtam szinte az összeset. Nemrég az egyik drogériában magamra fújtam a Donna-t és csodásan hatott. Többször szagolgattam ezt a finom, nőies, kicsit számomra púderes, gyönyörű tisztaságillatot. Öblítőt is váltottam nemrég fehér Coccolino-ra, tehát duplán árad a finom tisztaságillat. Most a rosszabb időben is, ahogy állok a parfümjeim előtt, valahogy mindig erre esik a választásom, mert csak ezt kívánom és mindig boldogságot okoz, ha ezt fújom magamra. Nyáron Chanel Chance eau Tendre-t használok, de hidegebb időben az túl fanyar számomra. Alkalmakkor pedig Escada Magnetism vagy Midnight rain. Szóval Donna lett a number 1 a hétköznapokra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Feketebarbi

2019. október 31.

Cicciolina jut róla eszembe. Örökvidám, porcelán bőr, szőke haj, piros ajkak, bujaság. Imádom, hogy van olyan aki így éli az életét. Olaszok.! Lenyűgöznek, de belőlem hiányzik ez a véna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Lilu003

2019. szeptember 15.

Fűszeres, elegáns illat, klasszikus orientális parfüm. Szeretem ezt a vonalat, csak nekem kicsit túl egyformák ezek az illatok. Sok hasonlót próbáltam már, ha nem látom az üvegét nagyon meg se tudnám különböztetni egy másik hasonló parfümtől. Jó kis illat, de számomra nem túl egyedi, hiányzik belőle valami, amitől számomra különleges lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Nushi

2019. szeptember 6.

Őszintén picit csalódott vagyok. Valamiért ehhez az illathoz a fejemben valamiért nagyon túlfújt gondolatok társultak. Eddig csak papíron próbálgattam... Most Veronika jóvoltából beszereztem egy kis fújóst ( köszönöm). Kifejezetten jó illat de nem az a Dáma amit én képzeltem róla. Az én bőrömön az első fújás zseniális gyümölcsös friss utána valami nagyon egyszerű tucat divat illattá változott. Szeretem ha van a parfümömnek személyisége, mélysége intenzitása. Sajnos ő számomra nagyon kétdimenziósra sikerült. Csak azt nem tudom ez eddig, miért kerülte el a figyelmemet. Sajnos tartósnak sem érzem kb 2 óra után semmit nem érzetem belőle. Mondjuk lehet hiba volt a másik oldalamra a kék órát fújni.... Így egymás mellett szignifikáns a különbség minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Turmalin85

2019. június 27.

Én imádom. Nagyon kellemes, púderes-narancsosvirágos, megbízható illat. Kell egy ilyen is a polcra, ami nem bonyolult, mindennapi, szaladgálós...és annak kitűnő. Rajtam működik is szerencsére. Egy 30 ml-set már évekkel ezelőtt elhasználtam, most megint vágyom rá. Tartossága nem egy Guerlain, de azért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

biju94

2019. június 19.

Kifújáskor erős alkohol felhő majd leszáradáskor egy csokor büdös gaz... egyáltalán nem vagyunk kompatibilisek egymással....
Mondjuk 1* jár az üvegének 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Mondjuk 1* jár az üvegének 😀

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Ma, hogy végre kisütött a nap,ezt a parfümöt kívántam meg.Ez az illat tele van napsütéssel,vidámsággal,lendülettel.Szeretem a jókedvet, a nyarat, a gondtalan nevetést.Ahogy körbeleng az illat, egyre jobban vágyakozom a várva-várt nyaralás után.,ami sajnos még kicsit várat magára.A tartóssága nem a legjobb,de bánja kánya, majd újra fújom.Biztos, hogy ez lesz az egyik nyaralós illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Azt hiszem ő egy tökéletes illat, s ha jól emlékszem vele kezdődött minden, ez az egész parfümmánia nálam..., hogy mindig kell valami új...
Egy vásárláshoz kaptam belőle mintát ajándékba, s kíváncsiságból az egyik reggel fel is fújtam, s szinte egész nap körüllengett ez a csoda,vaníliás-édes és citrusosan gyümölcsös egyszerre valami, ami hidegben és melegben is megállja a helyét... s egész nap érzem magamon, hol intenzívebben, hol kevésbé, de jelen van még akkor is amikor fürdés után bebújok a takaró alá... egyszer csak a semmiből előkerül....
Szóval azóta is keresem a hasonló, számomra csoda illatokat, ami egész nap körülölel, s boldogabbá tesz... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Maraszt

2019. március 4.

A kevdenc tavasz-nyári illatom. Tökéletes arányban keveredik benne a citrusosság, a jázmin és a vanília. Sajnos rajtam nem valami tartós, pár óra után újra kell fújni. De ettől még 5. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Ritus33

2019. január 30.

Tipikus tisztaság illat, rajtam. Semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Tipikus tisztaság illat, rajtam. Semmi különleges nincs benne.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral