Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Katazsina

2021. május 4.

Szerelem illat, most ismertem meg 2 hete és máris úton van az 50 ml kiszerelés (pedig inkább fújósokat vagy üveges maradékokat szoktam venni, nagyobb kiszereléseket nem - de Donnából kell az üveg!).
Kifújáskor édeskés citromtorta, ez pár percig tart, utána jönnek elő a virágos jegyek. Finom, nőies, nem tolakodó, nem harsány , édeskés, de van benne egy friss jegy is. Semmi szúrós, vagy mű nincs benne. Sajnos nem annyira nagyon tartós, és nem túl nagy a szilázsa szerintem, többször kell fújni, de így is jár neki az 5 csillag, ha lehetne 100 csillagot is adnék :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

Oblonszky

2021. április 23.

Csodálatos fehér illat. Az itteni véleményeket olvasgatva vadásztam rá és sikerült jó áron beszereznem a testápolójával együtt és bár vakvásárlás volt ,valahogy biztosra mentem. Nagyon finom illat. Kategóriájában a legkellemesebb amit valaha éreztem. Nagyon gyakran nyúlok érte, mert a kedvem is és a hangulatom is tiszta, finom, bájos ,kellemes lesz úgy érzem . 100 ml büszke tulajdonosa vagyok és már tapasztalatból tudom hogy ez a mennyiség elég, hogy kiszeressek egy illatból, de ebben a parfümben nincs mit megunni. Minden alkalommal meglep ,mintha most érezném először. Elkápráztat a frissessége, a krémessége ,számomra csodálatos, annyira egyben van...bármikor újra venném. Tartóssága lehetne egy kicsit hosszabb, testápolóval együtt egy kicsit lehet növelni ezt az időtartamot . A tél kivételével minden évszakra el tudom képzelni és szerintem én még télen is fújni fogom.
Öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Öt csillag.

Rumbi

2021. április 13.

Jelenlegi kedvenc parfümöm, bár a home office óta nagyon kevés alkalmam van parfümözni :D
Elegáns fehér-arany üvegben van, formája praktikus mert kényelmesen elfér a fürdőszobai szekrényben. Igazi szenvedélyes, olasz illat,
erős, karakteres, ami a magabiztos nőknek fog bejönni szerintem, nem édeskés és émelyítő, ezért szeretem.
Pár óráig tartós, utána sem tűnik el nyomtalanul, csak már nem olyan tolakodó az illata. Számomra ez az első parfüm amit évszaktól függetlenül mindig magamra tudok fújni. Biztosan veszek még ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

kepviselofank

2021. március 21.

Miért, miért, miért kerültem el őt ennyi ideig? Valahogy mindig csak elmentem mellette a parfümériákban, nem keltette fel az érdeklődésem, pedig az üvege is gyönyörű, úgyhogy tényleg érthetetlen, hogy kimaradt az életemből. Az illat maga is álomszép, krémes, de közben citrusos, nekem is egy citromtorta jut róla eszembe. Azon kevesek egyike, amiről simán el tudom képzelni, hogy akár signature is lehetne. Egyedül a tartósságával nem vagyok elégedett, 1-2 óra után már szinte semmit nem lehet belőle érezni, de nem pontozom le, ahhoz túlságosan tetszik. Ja, és abszolút négyévszakos szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

DJilla

2021. március 10.

Első szippantástól kezdve megtetszett ez az illat, pedig sokáig magam sem értettem, hogy egy ilyen kis csinike, trendi fehér virágos alkotás miért ragadt meg annyira az orromban, hogy végül meg is vegyem..Aztán mikor már jó pár hete hordtam, rájöttem: szépen beágyazva, letompítva érzek benne valami nagyon retro hatást a 80-as évekből (Tudom tudom, van egy régi verzió is). Már-már rágógumis édesség fűszerekkel: valamiért eszembe juttatja a Poison-t, a DolceGabbana-t, a Sotto voce-t; és ahogy elnéztem valóban van némi hasonlóság az alapjegyekben és a fehérvirágos szívben főként. De ez tényleg csak egy kis cinkos összekacsintás a múlttal; ez itt egy dícséretes anakronizmus - tisztelet az elődöknek és ugyanakkor egy zamatos modern mix a jelennek. Mínusz egy csillag a tartósság miatt, sajnos rólam 1-2 óra alatt elillan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 10.

lauran

2020. október 1.

Az utóbbi pár hónapban az egyszerű, de nagyszerű illatok tetszenek, tiszta, nem hivalkodó, ápolt, introspektív - ezeket a jelzőket tudom felsorolni. Ebben a témában az olasz illatok sikkes, egyszerű, nem magamutogató bája mindig is lenyűgözött, de Trussardi Donnáját nem ismertem eddig, véletlenül került hozzám egy mintácska. És... wow! Szerintem egy alapdarab egy illatgardróbban. Biztos és biztonságos, tartós és nem hivalkodó, ápolt és nőies. Tisztaságillat, de úgy, hogy nem szappan és tusfürdő hangulatú. Nagyon tetszik, alig várom, megvegyem. Ez az az illat, amiben pl. egy konferencián magabiztosan adnék elő (régebb az Armani Mania volt ez számomra, de sajnos már adio).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

MesMess

2020. július 5.

Elsô percekben a citrusos virágillat dominál, aztán a krémesség ( nem száraz, nem szappanos) és a fehér virágok maradnak. Bôrömön 8-10 órát bír, ruhán napokig érzem. Többször vettem, aztán elajándékoztam, mert úgy éreztem, nem illik hozzám, határozottabb ( donnásabb) nálam, de mindig újra beszerzem. Nagyon finom, elég intim a hatósugara, de pont emiatt önbizalmat ad nekem. Igazi olasz illat, szerintem klasszikusan elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Verona5

2020. április 27.
Egyszer, pár hónapja, botor meggondolatlan módon majdnem eladtam a maradék fehér üveget. Most meg áldom az eszemet, hogy nem lettem eszement, mert a hétvégén felfújtam és totális bűvöletbe estem ismét. Számomra ez nem hideg-idős illat. Tavasz és a kora nyár az ő igazi ideje! Ki nem adnám a kezemből többé, sőt jön az utánpótlás!

A narancsvirág bűvöletem ezek szerint megmaradt: ő a púderesebb, simulékonyabb, bőrközelibb, a pisztáciazöld üveges Elie Saab L'eau Couture pedig a harsanósabb, nagyobb aurájú, igazi tavaszi donnás érzetet adó parfümöm most.

2017. október 7.
Igazi fehér illat! Imádom a virágait és a puhaságot, ami körbeölel, kellemes, lágy, nőies. Hétköznap hordható, irodaálló, klasszikus, néha kosztümért kiált. Új nagy adag beszerezve, télire is nagyon jó lesz, nem csak tavasszal és ősszel. Szillázsa kicsi/közepes, sajnos illékony, napközben újra kell fújni, de minden fújás egy új örömforrás! Nagyon ajánlom a hölgyeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

2017. október 7.

Naca

2020. február 11.

Finom csajos illat,de sajnos nem tartós,amit sajnálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Finom csajos illat,de sajnos nem tartós,amit sajnálok!

Luiselotte

2020. január 17.

Tavaszi illatnak vettem , az én bőrömön ez bizony inkább nyári illat lesz , de nem bánom, mert nagyon tetszik.
Kissé hasonlít rajtam a MyName - hez, de amíg az púderes a Donna rajtam inkább naptej illat , egy gerezd citrus nélkül.
Nincs mese meg kell vennem a Delicate Roset is tavaszra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Nincs mese meg kell vennem a Delicate Roset is tavaszra :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.