Best of Beauty 2019

Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luiselotte, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű női illat, az orr mögötte Emilie Coppermann.

Fejillat: mandarin, zöld mandula, magnólia

Szívillat: tubarózsa, rózsa, kunkor

Alapillat: pacsuli, szantálfa, Mont Blanc desszert (gesztenye, tejszínhab)

Trussardi Sound of Donna EDP gyári minta eladó
Ár: 500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Trussardi Sound of Donna fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima posta
emb1p3

2019. július 17.

Nem tett rám újabban túl jó benyomást a Trussardi, és nem is feltétlenül azért, mert ezzel a Donnával lekottázta a generikus cukros viŕagot (vagy inkább virágos cukrot). Az a benyomásom, hogy feltett szándékuk a maguk jellegtelen jóízlésével minden vonatra felülni: a Donna a helyes tisztaságillat, amit a minimál szépségrutinnal rendelkező háziasszonyok kérhetnek karácsonyra, van két nem túl radikális, a hétköznapokba is játszi könnyedséggel beilleszthető orientál (Scent of Gold, Amber Oud), egy vastagon rajzolt, szép rózsavíz (valami Rose), meg ez a korrekt mértékben divatos, a CH- és a Gaultier-féle hamar eltelítő és megunható túlzásoktól mentes szacharózfehérvirág. És ezekkel a jellegzetességekkel amúgy tényleg semmi baj: elharapódzó parfümmániámat leszámítva én is minimálrutinú vagyok, parfümöt szeretek kapni karácsonyra, az is jó, ha egy illat belesimul a hétköznapjainkba és kiegészít, de nem ő hord minket, és mellesleg szeretem az orientálokat. De mégis hiányérzetem van, mert azt is igaz eközben, hogy a jóízléstől távol áll a kísérletezőkedv és a vakmerőség, a hétköznapok unalomba is tudnak fulladni, és ne egy ilyen per definitionem léha és élveteg, a Maslow-piramis alsó szintjeire gőgösen legyintő luxuscikk legyen vértelen és mentes a kurázsitól. A három pont a jóízlésnek megy, az se kevés éppen, négy akkor lenne, ha a konkrét zsáner tetszene, az ötért azért kéne valami ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Luiselotte

2019. június 17.

Mit érdemel az a bűnös aki feltöltötte de még nem írt róla?
Három fújást a bőrére és egy blattert a kezébe:) Leírás alapján teljesen másra számítottam én ebben sehol sem lelem az eredti Donnát amit nagyon szeretek. Arra számítottam, hogy arra az alapra tették rá a krémes ívet a tubarózsával és a rózsával.
Ez sziruposan édes és nagyon ragaszkodó illat, nem érzek benne semmi újat és kissé olcsó hatást kelt.
Ebből egyelőre nem lesz vásárlás, még hideg időben megnézem mit tud , hátha akkor szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Mit érdemel az a bűnös aki feltöltötte de még nem írt róla?

Lilu003

2019. május 30.

Elsőre DKNY Stories jutott eszembe, nagyon hasonlítanak, de ez az illat szerintem jobbra sikeredett. Kedves, bájos kis illat, nincs benne semmi zavaró. Édes, de nem émelyítő. Gondosan összeválogatott illatjegyek, pontosan olyanok, amiket az ilyen típusú illat kedvelői imádnak. Kifújáskor isteni a mandula és a mandarin játéka, annyira életteli és vidám illat! Rózsát nagyon haloványan érzem, amit nem is bánok, nem igazán az én illatvilágom. Virágok épp csak annyira vannak jelen, hogy ne egy cukormáz parfümöt kapjunk. Az alapban a sütis jelleg is nagyon tetszik, igazán fiatalos illat. Aki nem bírja elviselni a Poison girl és Black Opium vonalat, annak semmiképp sem ajánlom. Akinek viszont a kedvencei közé tartoznak, Nekik mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

FrostJaina

2019. május 22.

Nekem ez 70% mandula, 20% tejszínes gesztenye és 10% virág. Legrovidebben így tudom jellemezni. Viszont nekem tetszik, könnyen elképzelhető, hogy beszerzek belőle, szeretem a mandulát :D sokáig is tart, elég egyszer utanafujni napközben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Timi8

2019. május 5.

Teljesen jòl körülìrtad, kedves Pomme :) tükröződik benne a saját véleményem is. Szerintem egy igen kellemes, làgy parfüm. Nyilván nem egy hiánypòtlò műalkotás de sokkal rosszabbakat is magasztaltunk már az égig (niche kategòriában is) eme felületen. Nekem tetszik. Nem igénytelen, nem büdi, nem műanyag... Nincs vele gond. A gurmandusok amùgy is a szìvem csücskei, ìgy érte is kakaskodom, megvédem. Számomra kifejezetten kellemes. Bájos, ártatlan...stb... Egyébként nekem összhatásban ugyanaz a style mint a Zadig&Voltaire This is Her. Ugyanaz a selymes fátyolosság ebben is megtalálhatò. /mondjuk azt meg stìlusában a Ninához hasonlìtottam, na, ez meg nem olyan, max.a célközönsége u.a./ Én fùjnám szìvesen, néhanapján rohangálòsnak, máskor meg elmenyugtatò csicsikálòsnak egyaránt. Inkább ez mint a gyògyszer, egyetértünk?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

pomme

2019. május 5.

Szuperciki vagyok, de nekem tetszik. A Raffaello belsejére emlékeztet, krémes, édes, mandulás (akár még a kókuszt, vagy inkább kókusztejet is bele lehet képzelni, mert picit sós is). Én mandulás-mogyorósnak érzem, de nem az a marcipános mandulaillat vééégre. A virágok is finomak benne, a tubarózsa a legjobban kivehető közülük, pacsulit viszont egyáltalán nem érzek, ami nagyon furcsa. Akinek majdnem tetszett a Girl of Now, az próbálja ki, ez is hasonló, csak marcipánszag nélkül, frissebb, tavasziasabb kiadásban. Visszafogottan adagolva szerintem egész sokáig lehet hordani nyár felé is, mert a virágok feldobják a gourmand-vonalat. Simán beillik a nyári fagyiillat-sorba, csak ez most nem gyümölcsfagyi kivételesen. Az üvegével engem megvettek kilóra, valószínűleg beruházok rá.

Update: égető napon már megvan a pacsuli, de ha nem tudnám, hogy az, akkor a mandula kesernyésségére fognám az illatjegyet. Nagyon "sokillatú" egyszerre, de nem lesz katyvasz. Édes, zöld, kesernyés, krémes, virágos, sütis egyszerre. Úton az 50 ml-s belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Lencseee

2019. január 25.

Hat, azz hiszem gratulalhatunk a Trussardinak, mert sikerult megalkotnia onalloan is az Avon Far Away (azt hiszem igy hivjak) borzasztoan tartos borzaszto illatat maguktol is😂 Szornyuuuuu!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Vicus7

2018. október 22.

Édeskés illat. Téli estékre jó. Nem különleges, de van amikor pont ez kell egy nő lelkivilágának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

kataveronika

2018. október 12.

Szerintem ez a donna 33-36 éves, okos, önálló, anyagilag független, stílusos, olvasott és tájékozott világpolgár, aki a húszas éveiben beutazta a fél világot, hogy szakmai gyakorlatot szerezzen, mára pedig sikeres és elismert szakember (!). Imád tündökölni mind a szakmájában, mind társaságban, örömét leli az emberekben, végtelen szenvedéllyel éli az életét és magabiztos, mert már megtanulta elfogadni önmagát, és a világot. Nehéz zavarba hozni, mert nem érdekli idegen emberek róla alkotott véleménye... a dzsekije rókaprém gallérja mögül kilibbenő édes zamatok pontosan azt az érzést csempészik a mindennapokba, amire időnként jó, ha valami emlékezteti. Hogy nőnek lenni jó, és (szinte) minden nap virágot bont. Én ezt érzem vele minden nap, amikor egy pillanatra megcsapja az orrom :) Nagyszerű, hosszan tartó, izgalmas illatkompozíció, mely leplezetlenül a fiatal, sikeres nőket célozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

googles

2018. szeptember 17.

Valóban borzalmas (csakmoni 😁). Szeretem a Trussardit, ezért is fájó csalódás volt nekem ez az illat.
Az idei csalódássorozat tagjai között a helye (CK women, Zadig Girls, DKNY torony... sorolhatom még.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.