Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luiselotte, az összetevőket feltöltötte: csilluca, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű női illat, az orr mögötte Emilie Coppermann.

Fejillat: mandarin, zöld mandula, magnólia

Szívillat: tubarózsa, rózsa, kunkor

Alapillat: pacsuli, szantálfa, Mont Blanc desszert (gesztenye, tejszínhab)

Ár: 10.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml-2 fújás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
 10 db Trussardi Sound of Donna edp 1,5 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szandussss

2021. május 21.

Párom választotta nekem ajándékba és amennyire én nehezen találok magamnak tetsző illatokat, ez olyan gyorsan belopta magát a szívembe :) Valóban nem a legkülönlegesebb, legegyedibb illat, de ez engem egyáltalán nem zavar, édes, kellemes, tartós, egy biztos pont a polcomon. Igazán jól tud esni, ahogy körbeölel szürke, esős napokon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

eheiszki

2021. április 21.

A sima Donnat nem ismerem (még). Nekem ez nagyon hasonlít a Dior Poison Girl Unexpected-re a nuttys beütés és a mandula miatt. Míg az fejlődik, változik, ez relatíve kevéssé dinamikus. Eléggé édes, intenzív, krémes, tejszínes gesztenyés mandulás illat. Inkább gourmand-virágos-fás-keleties mint gyümölcsös.
Ha beleszagolok azt mondom wow, aztán mivel rajtam iszonyat tartós de kb 6 óra alatt végig ugyanazt hozza, nap végére idegesítővé válik, fullaszt. Lehet a pacsuli okozza a fullasztó érzést, általában ez a problémám szokott lenni ezzel az illatösszetevővel viszont lehet pont ennek köszönhető a tartóssága. Emiatt kap 4*ot 5 helyett.
Amire még emlékeztet, az Eli Saab Girl of now-ra de az virágosabb és nem ennyire édes mint a Sound of Donna.
Az ára bombasztikus, abszolút nem egy rablás. Az üvege kézbesimul, praktikus, bár kicsit olyan mintha rövidezős üveg lenne 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Erikaaida

2020. szeptember 26.

Édes, krémes, tejszínhabos gesztenye illat, melyből a mandarint is sokáig érzem. Szerintem különleges, bújós, egyáltalán nem tucat, kedvenc lesz. A lila üvege és doboza is szép. Kicsit féltem, hogy a tubarózsától fájni fog a fejem, de eddig még nem tapasztaltam ilyet. Francia párti vagyok, de ez a kis olasz meggyőzött. Az édes illat kedvelőinek mindenképp megér egy próbát.

Annyira bőrközeli, hogy fájó szívvel, de le kell vonjak egy pontot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Annyira bőrközeli, hogy fájó szívvel, de le kell vonjak egy pontot...

Vancsi

2020. július 7.

Jöttem felpontozni :) szerintem finom, s bár írják, hogy tucat szerintem nem az, kellemes édes de nem LVEB szinten (azt utálom), az elején kicsit édesség illata van de leszáradás követően valami fanyar kanyar kerül elő. Elég tartós is. Részemről 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

nyuszo

2020. január 30.

A nyitány nem különösebben fogott meg, mintha már ezerszer éreztem volna ezt az illatot.
Középszerű, tömegcucc.
Ami miatt mégsem passzolom el a kis mintámat, az a leszáradása.
Krémes, tejszínhabos szantál.
Kifejezetten kellemes, boltba szaladgálós komfort illat.
Persze, nagy üvegeset biztos nem fogok venni belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 30.

Középszerű, tömegcucc.
Ami miatt mégsem passzolom el a kis mintámat, az a leszáradása.
Krémes, tejszínhabos szantál.
Kifejezetten kellemes, boltba szaladgálós komfort illat.
Persze, nagy üvegeset biztos nem fogok venni belőle...

emb1p3

2019. július 17.

Nem tett rám újabban túl jó benyomást a Trussardi, és nem is feltétlenül azért, mert ezzel a Donnával lekottázta a generikus cukros viŕagot (vagy inkább virágos cukrot). Az a benyomásom, hogy feltett szándékuk a maguk jellegtelen jóízlésével minden vonatra felülni: a Donna a helyes tisztaságillat, amit a minimál szépségrutinnal rendelkező háziasszonyok kérhetnek karácsonyra, van két nem túl radikális, a hétköznapokba is játszi könnyedséggel beilleszthető orientál (Scent of Gold, Amber Oud), egy vastagon rajzolt, szép rózsavíz (valami Rose), meg ez a korrekt mértékben divatos, a CH- és a Gaultier-féle hamar eltelítő és megunható túlzásoktól mentes szacharózfehérvirág. És ezekkel a jellegzetességekkel amúgy tényleg semmi baj: elharapódzó parfümmániámat leszámítva én is minimálrutinú vagyok, parfümöt szeretek kapni karácsonyra, az is jó, ha egy illat belesimul a hétköznapjainkba és kiegészít, de nem ő hord minket, és mellesleg szeretem az orientálokat. De mégis hiányérzetem van, mert azt is igaz eközben, hogy a jóízléstől távol áll a kísérletezőkedv és a vakmerőség, a hétköznapok unalomba is tudnak fulladni, és ne egy ilyen per definitionem léha és élveteg, a Maslow-piramis alsó szintjeire gőgösen legyintő luxuscikk legyen vértelen és mentes a kurázsitól. A három pont a jóízlésnek megy, az se kevés éppen, négy akkor lenne, ha a konkrét zsáner tetszene, az ötért azért kéne valami ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Luiselotte

2019. június 17.

Mit érdemel az a bűnös aki feltöltötte de még nem írt róla?
Három fújást a bőrére és egy blattert a kezébe:) Leírás alapján teljesen másra számítottam én ebben sehol sem lelem az eredti Donnát amit nagyon szeretek. Arra számítottam, hogy arra az alapra tették rá a krémes ívet a tubarózsával és a rózsával.
Ez sziruposan édes és nagyon ragaszkodó illat, nem érzek benne semmi újat és kissé olcsó hatást kelt.
Ebből egyelőre nem lesz vásárlás, még hideg időben megnézem mit tud , hátha akkor szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Mit érdemel az a bűnös aki feltöltötte de még nem írt róla?

FrostJaina

2019. május 22.

Nekem ez 70% mandula, 20% tejszínes gesztenye és 10% virág. Legrovidebben így tudom jellemezni. Viszont nekem tetszik, könnyen elképzelhető, hogy beszerzek belőle, szeretem a mandulát :D sokáig is tart, elég egyszer utanafujni napközben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Timi8

2019. május 5.

Teljesen jòl körülìrtad, kedves Pomme :) tükröződik benne a saját véleményem is. Szerintem egy igen kellemes, làgy parfüm. Nyilván nem egy hiánypòtlò műalkotás de sokkal rosszabbakat is magasztaltunk már az égig (niche kategòriában is) eme felületen. Nekem tetszik. Nem igénytelen, nem büdi, nem műanyag... Nincs vele gond. A gurmandusok amùgy is a szìvem csücskei, ìgy érte is kakaskodom, megvédem. Számomra kifejezetten kellemes. Bájos, ártatlan...stb... Egyébként nekem összhatásban ugyanaz a style mint a Zadig&Voltaire This is Her. Ugyanaz a selymes fátyolosság ebben is megtalálhatò. /mondjuk azt meg stìlusában a Ninához hasonlìtottam, na, ez meg nem olyan, max.a célközönsége u.a./ Én fùjnám szìvesen, néhanapján rohangálòsnak, máskor meg elmenyugtatò csicsikálòsnak egyaránt. Inkább ez mint a gyògyszer, egyetértünk?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

pomme

2019. május 5.

Szuperciki vagyok, de nekem tetszik. A Raffaello belsejére emlékeztet, krémes, édes, mandulás (akár még a kókuszt, vagy inkább kókusztejet is bele lehet képzelni, mert picit sós is). Én mandulás-mogyorósnak érzem, de nem az a marcipános mandulaillat vééégre. A virágok is finomak benne, a tubarózsa a legjobban kivehető közülük, pacsulit viszont egyáltalán nem érzek, ami nagyon furcsa. Akinek majdnem tetszett a Girl of Now, az próbálja ki, ez is hasonló, csak marcipánszag nélkül, frissebb, tavasziasabb kiadásban. Visszafogottan adagolva szerintem egész sokáig lehet hordani nyár felé is, mert a virágok feldobják a gourmand-vonalat. Simán beillik a nyári fagyiillat-sorba, csak ez most nem gyümölcsfagyi kivételesen. Az üvegével engem megvettek kilóra, valószínűleg beruházok rá.

Update: égető napon már megvan a pacsuli, de ha nem tudnám, hogy az, akkor a mandula kesernyésségére fognám az illatjegyet. Nagyon "sokillatú" egyszerre, de nem lesz katyvasz. Édes, zöld, kesernyés, krémes, virágos, sütis egyszerre. Úton az 50 ml-s belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.