Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kutvolgyiemese, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Natúr hajápoló balzsam

Kiszerelés: 290 ml

timka

2019. szeptember 12.

Már nem pont így néz ki a tubus és a kupak, de az inci stimmel. Viszont teljes mértékben haszontalan. A hajam félhosszú, nem festett, de az egyenesítés miatt töredezett és a vége száraz. Ez a balzsamnak nem nevezhető trutyi felkenés után eltűnik, mintha nem is lenne a hajamon - na a hatása is pont ilyen. Kifésülni lehetetlen és szemernyit sem lesz puhább a sörényem. Nemhogy alig várom, hogy elfogyjon, szerintem kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

kotku

2018. június 25.

Puhává varázsolja a hajat. Nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Puhává varázsolja a hajat. Nekem tetszik

mstindigo

2014. július 19.

Bár illatanyagmentes, van egy számomra émelyítően édeskés, amolyan mű-méz illata. A hatásától sem vagyok elájulva, a samponjával együtt használtam. Nincsenek nagy elvárásaim rövid hajúként egy balzsamtól, a szőkítés miatt használom, de ezzel azért nem lett annyira könnyen kifésülhető a hajam. Hosszú-hajúaknak szerintem ez szenvedős lehet. Olcsó és felejthető termék. Sajnálom, pedig szerettem volna végre egy illatmentes balzsamot. Mondjuk ez még mindig jobb, mint a samponja, szerintem az végképp felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2