Tulasi

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Pálma- és pálmamagolajból, valamint kókuszolajból készült, szabad alkáli mentes, növényi szappan. Használata során bőrének tapintása lágy és selymes marad. Bőrpuhító hatása magas glicerintartalmának köszönhető. A marhafaggyúból készült szappanokkal ellentétben bőrének természetes légzése biztosított marad. Enyhén lúgos kémhatású.

Kellemes ibolyaillata a tavaszt idézi.

orsipanka

2014. október 17.

Nem akarom nagyon lepontozni, de számomra csak egy átlagos szappan, nem több. Az illata nagyon enyhe, nem lesz kedvenc. Eddig még nem szárított, de csak pár napja használom. Ajándékba kaptam, elhasználom, de újravenni nem fogom, inkább más illatot próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

Reb

2014. június 14.

Nagyon finom az illata, tényleg igazi ibolya. Nagy kár, hogy nem tartós :(
A bőrömet egyáltalán nem szárítja, pedig ebben a nagy melegben néha kétszer is zuhanyzok vele. Jól tisztít. Úgy érzem, egy kicsit visszaadta a bizalmamat a natúrkozmetikumokban. Az ára is egész baráti. Viszont nehezen kapni, jó pár bioboltot bejártam, mire találtam belőle :) (kitört rajtam az ibolyamánia idén tavasszal:) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Nagyon finom az illata, tényleg igazi ibolya. Nagy kár, hogy nem tartós :(