Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Tiszta növényi olajokat és gyógyászati kátrányt tartalmazó szappan. Gyengéden tisztít és bőrét bársonyossá varázsolja. A benne lévő kátrány jótékony hatású ekcémák, bőrgyulladások, pattanások, psoriázisos bőr lemosására.

demetern

2012. július 17.

Kicsit szárít,de abszolut nem vészes.Viszont ekcémára sajnos nekem nem a legjobb.Illata nagyon nem jó,dehát ez kátrányos gyógyszappan.Mindenesetre habzik,ami abszolut pozitív!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

ayeshakari

2012. május 1.

Nem szárított nagyon - pedig számítottam rá. Ez pozitív, és persze az összetevők is rendben vannak. Viszont apró pattanások bukkantak fel a használat során, nem tudom miért, ez a mai napig is rejtély számomra. Elhasználom azért, testre, mert ott nem tapasztaltam ilyeneket, csak az arcomon - rejtély2.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.