Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tiszta növényi olajokat és gyógyászati kátrányt tartalamzó szappan, gyengéden tisztít és bõrát bársonyossá varázsolja. Kézi öntéssel, tradicionális recept alapján készült. A benne lévõ kátrány jótékony hatású ekcémák, bõrgyulladások, pattanások, psoriázisos bõr lemosására. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert és illatanyagot, állati eredetû összetevõket és ásványi olajat!

Pampilla

2018. március 27.

Illata/szaga abszolút megszokható,nem zavar. Nincs bőrproblémám,nem azért vettem,csak kíváncsi voltam milyen egy kátrányszappan. Megszerettem. Nem fogy túl gyorsan szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Miharu

2017. június 5.

Szájzug körüli bőrgyulladás, gyulladt pattanások miatt rendeltem meg ezt a szappant. Teljesen rendbe jött tőle a bőröm. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Goldapple

2015. április 12.

Ajándékba kaptam ezt a szappant. Kicsit kétkedve vettem a kezeimbe és kezdtem el használni. Nekem a kátrányról nem egy szappan jut az eszembe. :) Pozitív csalódást okozott. Valóban szépen tisztított és az ígért bársonyos hatás sem maradt el. Végül megszerettem, de nem annyira, hogy magamtól is megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.