Tulasi

Ár:   620 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény rendkívül hatékonyan fertőtleníti az erősen és gyengébben gyulladt pattanásokat egyaránt. A készítmény gyorsan felszívódik, vízzel könnyen lemosható, amely felvitel után nem hagy fehér foltot a bőrön. Kizárólag növényi olajok és viaszok felhasználásával készült, bórsavat és szalicilsavat tartalmaz, levendulaolajjal illatosítva.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Reb

2020. május 29.

Ritka madár piacunkon a magyar, zsíros bőrre való arckrém. Már csak kísérletképpen is megvettem. A kísérlet sikerrel járt. Eleinte csak éjszakai krémként, de télen nappalra is felkentem. Levendulás-fenyőerdős tömény illata van. A krém nehezebb, testesebb, de egyáltalán nem zsírosít! Jól hidratál, a gyulladásokat nagyon hamar lehúzza, kevesebbszer pattogok ki, amióta használom. (A mitesszereim viszont - sajnos - nem mentek össze.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Moony

2019. augusztus 1.

Egy éjszaka alatt elintézi a gyulladást, nyomkodás utáni piros foltokat. Zsíros, nehezebb krém, de mivel este használom így nem zavar.
Illata isteni. *-*
Sokadik Tulasi termék amit imádok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Illata isteni. *-*
Sokadik Tulasi termék amit imádok.

soyle74

2019. február 21.

Egész jó kis krém, nemrég váltottam erre az Aknesol, ill. a Vermix után. Azok ugyan hatásosabbak voltak valamivel, de elég gyorsan elfogytak mindig, és hát nem is valami olcsók, de ebből nem kell sokat felkennem sosem, és úgy látom, hogy ezért nagyon sokáig ki fog tartani. Még talán annyi a negatívuma számomra, hogy viszonylag sokára szívódik be, és nem igazán érzem a szárító hatását, de a pattanásaimat szépen lehúzza már néhány bekenés után. Szóval erős 4 csillagot mindenképpen megérdemel a részemről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

vivimese

2018. december 23.

Engem meggyőzött. Nem egy megdöbbentő változást kiváltó krém, de egyértelműen javított a helyzetemen. Kicsit zsíros, nehéz a krém, de stére felkenve nem zavaró. Nagyon szépek az összetevői, isteni levendula illata van, és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

adnav47

2018. november 14.

Egy hónapja használom de semmi változás nagyot csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Egy hónapja használom de semmi változás nagyot csalódtam.

Tulemme

2016. december 1.

Minden alkalommal SOS segítség az arcomnak, de hosszútávú használata is jó. A pattanásokat is eltünteti, nekem még napégésre is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

ladyadalaide

2016. szeptember 27.

Kamaszkoromban is megmentőm volt, most újra beépítettem az esti rutinomba. Nem hidratál eléggé, így ha beszívta az arcom utána még hidratálok. Nyilván nem egyedül (naponta, kétnaponta használok szalicilsavas arclemosót) hat, de kevesebb a gyulladt pattanás, kevésbé zsíros reggelre a bőröm, egyszerűen szebb az összkép. Jó áron nagyon jó kis krémet kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Démonka91

2016. augusztus 26.

Jó az illata, szépen lehúzza a patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Jó az illata, szépen lehúzza a patikat.

telelle

2016. január 30.

Rendszeresebb használat és elég alvás mellett látszik meg a hatása, nyomkodás után is lehúzza a pirosságot meg a duzzanatot és valahogy kipihentebb lesz tőle a bőr. Az illatával nincs bajom, imádom a levendulát. Csodát azért nem tesz, de hihetetlenül olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

csalogany18

2014. március 15.

Nálam semmi pozitív hatása nincs eddig (3 hét), hidratálás miatt vettem meg így a téli hidegben, de nem az igazi, és eléggé csillogós, zsíros hatású lesz a felvitele után a bőröm. Mintha picit több pattim is lenne mióta használom, bár ez sokminden mástól is lehet, így egyelőre nem az ő kárára rónám fel, de kettő csillagnál többet nem ér...

update: használom egy ideje natúr szappanok mellé, ha nagyon száraznak érezném a bőrömet, és a pattanásaimra tényleg jó hatással vannak. nem tudom pontosan, hogy a tudatos étkezés, vagy az, hogy természetes alapanyagokra váltottam, de már sokkal jobban érzi magát a bőröm, persze vannak pattik, de kevésbé gyulladt az egész, igazán jó irányba mozdult el. kedvező az ára, és hosszú távon pozitív a hatása, így módosítottam 4 csillagra:).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.