Ulric de Varens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: tamasbobe47, az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2013. október 15.

scintilla

2018. január 4.

Nem túl tartós,könnyű illat. Szerettem, de a Sexy jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Nem túl tartós,könnyű illat. Szerettem, de a Sexy jobban bejött.

dalmuska

2017. július 2.

Apró rózsaszín üvegcsébe zárt kis csoda. :) Csodálatos az illata és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Apró rózsaszín üvegcsébe zárt kis csoda. :) Csodálatos az illata és tartós.

mse02

2016. december 20.

Finom édes illat, kellemes nem zavaró, én nem találtam tartósnak, de ehhez az árhoz nem is vártam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

borb.biaa

2016. június 21.

Ezt a parfümöt is 8.-ban használtam, igazából szerintem mind a csomagolás, mind az illat elég tinilányos, cuki, és elég tartós is, ahhoz képest, hogy milyen olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Wildflow

2015. május 8.

Abszolút kellemes, édes, nőies illata van, itthon kallódott egy ideje, és most megszerettem. Igazi táskabarát méret, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Nicolett022

2015. március 12.

Olcsó, édes illat, aranyos üveg. Az illata nem valami tartós, három óránként újra lehetne fújni, így hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

LauraDorina

2015. március 11.

Nekem nem ízlés világom, Ulric De Varenstől mást használok. Ezért pontozom csak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

kamillaanemeth

2015. február 4.

olyan 'aranyos' illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

olyan 'aranyos' illat :)

szaszu05

2014. augusztus 1.

Mini Pink mellett a másik nagy kedvencem. Szeretem az illatát, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

NBetti2000

2014. március 21.

Egyszerüen fantasztikus nagyon tartós nagyon jó az illata olcsó kell ennél több???

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.