Ulric de Varens

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berenice, Módosítva: 2013. április 5.

Lelőhely:   Rossmann

Illatjegyek: édesgyökér, pacsuli, tonkabab, vanilia

megjelenés: 2008

scintilla

2018. január 4.

Újravettem, pedig ez ritkán fordul elő velem. Nem tudtam, hogy koppintás, tartós, engem valamiért ibolyára emlékeztet. Ma már kissé komolytalannak tartom, de megéri az árát..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Unix

2017. augusztus 3.

Az illata a vattacukorra hasonlít számomra egy nagyon csajos illatról van szó. Egyszerűen imádom egész tartós és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

LauraDorina

2017. február 21.

10 éve használom. Néha áttérek másra, de mindig hiányzik. Erős első fújásra, de 2-3 perc és a kellemes édes illat marad. Egész nap érzik rajtam, pedig 3 fújásból áll a reggeli rutin. Mindenki dícséri, férfi-nő vegyesen. Páran a Lolitával keverték össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Moncsi044

2015. március 13.

Imádom ezt az illatot,mindig van egy pár üvegcsével :) Sajnos gyorsan elfogy :(( Nálam is a Lolitával keverték össze..kellemes, könnyed, kis szaladgálós finomság !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 13.

marcsi11226

2014. november 3.

Imádtam ezt a parfümöt. Kétszer is vettem, de mindig gyorsan elfogyott.
Nagyon finom illata van, és szerintem elég tartós is. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Imádtam ezt a parfümöt. Kétszer is vettem, de mindig gyorsan elfogyott.
Nagyon finom illata van, és szerintem elég tartós is. Az ára is szuper.

csutka.n

2014. augusztus 18.

óó volt egy üveggel valamikor régen, nagyon szerettem, de ilyen kis pici üveggel gyorsan elfogyott... de ha találok, veszek megint^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

nmara

2014. június 7.

Én nagyon szeretem az illatát. És sokan megdicsérik rajtam. Megéri azt árát abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Ashakiran

2014. május 22.

A mai délelőttig még 4 csillagot kapott volna, azonban a napsütés levont az értékéből egyet..Ugyanis rendesen megrémültem tőle, amikor másnapos szilva-cefre szag vágott fejbe az utcán, miközben a kisfiammal kézenfogva sétáltam. Tényleg, mintha egész éjszaka szatmári szilvát vedeltem volna. És valamiért az sem tetszik, hogy ilyen olcsó. Mármint a tudat, hogy valamiféle olcsósággal fújtam be magam. De ez már csak az én "bajom".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

0kosan

2014. április 5.

18 éves koromban használtam ezt a parfümöt, most megláttam a Rossmann katalógusban, hogy 800 Ft én pedig 4 napja feküdtem otthon lázasan... az orvos után megleptem magam vele :) Régen is nagyon szerettem, édes-fűszeres illat és emlékszem, hogy nagyon tartós volt. Remélem nem kell csalódnom és még mindig az!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Laura19

2013. október 9.

Jól néz ki az üvege, jó tartós is.
Szeretem az illatát, elég nőies. :)
Nem túl nagy kiszerelés, de ár/érték aránya jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Jól néz ki az üvege, jó tartós is.
Szeretem az illatát, elég nőies. :)
Nem túl nagy kiszerelés, de ár/érték aránya jó.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 60725, Red 33 Lake / CI 17200

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.