Ulric de Varens

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Fejjegyek: citrusfélék, fekete ribizli, fehér virágok

Szívjegyek: jázmin

Aapjegyek: pézsma hangok, pacsuli, sózott karamell

karakumsivatag

2019. augusztus 4.

Friss szerzemény, de költözne is. Vakvásárlás volt, mivel megtetszett a kék színű üvege és a márkától a Rue Pergolese nagy kedvencem volt. Tetszik és a tartósságával is meg vagyok elégedve, teljesen korrekt kis csajos parfüm, de így ötvenen túl azt hiszem, nem én vagyok a célközönsége, mert az UDV márka árban és stílusban a fiatalabb közönséget célozta meg. Ha valaki szereti a Jeanne Arthes parfümjeit az UDV-ben sem fog csalódni. A kis kék üveg senkit ne tévesszen meg, ez nem nyári, vizes illat, hanem fűszeres őszi-téli, vagy esti, bulizós. A karamell és a pacsuli nagyon szépen ki van benne egyensúlyozva, kellően intenzív, van mélysége, ruhán napokig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.