Best of Beauty 2019

Uma Cosmetics

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. március 6.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1190 Ft

Tökéletesen illeszkedik az egyedi bőrszínhez, hibátlan, szép arcbőrt biztosít viselőjének. Enyhén színez, jól hidratáljai az arcbőrt. Ásványi anyagokkal dúsított innovatív textúra, mely Acai Berry (antioxidánsokkal teli szupergyümölcs) olajat tartalmaz.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
SzVirag

2017. október 1.

Sajnos nekem egyátalàn nem vált be. A legvilágosabb árnyalat is sötét, pedig nincs nagyon fehér bőröm. Egy óra múlva átfényesedik a bőröm és meg zsírosabb lesz mint szokott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

ashlee

2015. május 30.

A legvilágosabb árnyalatot rendeltem ebből a termékből, azonban ez is nagyon sötét. Még a nem kifejezetten hófehér lányok is felejtsék el szerintem. A fedése abszolút nem meggyőző. Próbáltam csak szem alá használni lepotyogó szemfesték feltartóztatására, azonban a szem alatt (érdekes módon) nagyon megtapad, és szép narancsos tónust eredményez, pont ezen a területen... Az ára miatt megy egy csillag, a tartósságára nincs panasz, de nem nagyon szoktam utána nyúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate