Uma Cosmetics

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Bronzosító gyöngyök fényes/szatén árnyalatokban. Highlighterként is használható. Különböző árnyalatú nude krém, de összességében szinte egyszínűek a golyók.

telelle

2016. december 8.

A leggyönyörűbb bronzosító... és mégis fölöslegesen vettem meg, mert egy idő múlva egyszerűen nem fogtak a gyöngyök. Megpróbáltam letörölgetni őket alkohollal, az se tartott sokáig, aztán összetörtem és egybenyomtam, aztán letettem róla. Pedig annyira tetszett a színe meg a kiszerelése is! Mondjuk leejtettem egy-kétszer és egyet asszem sikerült is beletaposnom a szőnyegbe, szóval megvannak a nehézségei...

A tégelye amúgy tök jó, a kupakjában keverek ásványi alapozót, mert ebbe jobban belefér az ecsetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol