Uma Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2015. január 16.

Tengeri ásványokat tartalmaz, matt a finish-e és tökéletesen alkalmazkodik a bőr természetes tónusához.

Olaj-mentes formulája természetes, arcragyogás nélküli végeredményt biztosít.

zsokapl

2016. július 28.

Kicsit sötét lett a szín amit rendeltem, úgyhogy eddig csak kipróbálni tudtam (talán barnulás után tudom használni :D) ... a próba alapján nagyon tetszett, jól fel tudtam vinni és szép fedést adott de a tartósságról nyilván így nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

liv17

2016. április 25.

Inkább BB krém mint alapozó. Tetszik az illata, kb ennyi. Nem nagy szám de legalább olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Viola94

2016. február 23.

Negatívumokkal kezdem: először is a színével van gondom (bár ez nem igazi negatívum,ugyanis egyéni probléma), a 01-es árnyalat is sötét.Azt gondoltam, hogy veszek hozzá fehér alapozót és azzal keverem, hátha jobb lesz. :)
A fedésével sem igazán vagyok teljesen megelégedve. Ha problémás bőrön használjuk, érdemes jól fedő korrektort használni alá.
A pozitívumok: szépen eldolgozható és nincs zavaró illata! Könnyű és nincs maszkos hatás! Az ára nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

CeCeDrake

2015. december 16.

Korábban használtam a márkától ásványi olajmentes alapozót, de az nagy bánatomra megszűnt, pedig nevetségesen olcsó ára ellenére a 2x annyiba kerülő drogériás társait simán verte.
Ebből a 01 és 02 árnyalatokat rendeltem, szerintem olyanok, mint az előd színei.
Érdekesség: a márka bázisával nincsenek barátságban, hidratálóra, szérumra, termálvizes permetre viszont nagyon szépen fel lehet vinni. Nem maszkos, közepesen fed, illeszkedik a bőr színéhez. Elméletileg matt, gyakorlatilag az én kombinált bőrömön olyan szép, délután igényel egy kis púderes frissítést.
Pirosítót, bronzosítót szépen megtartja, nem oxidálódik a színe, úgy fed, hogy nem érzem, hogy lenne bármi is az arcomon.
Ár/érték arányban mindenképpen nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Ár/érték arányban mindenképpen nagyon megéri.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.