Umbro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maryetta, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   drogériák

HuAnita

2016. augusztus 10.

Brutál erős, émelyítő. Az én polcomon is porosodik egy üveg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Brutál erős, émelyítő. Az én polcomon is porosodik egy üveg :)

masnis

2014. április 15.

Hát, még gimis koromban kaptam ajándékba egyik barátnőmtől, nem talált vele telibe, az biztos. Számomra rettenetesen taszító illatú, továbbpasszoltam a kishúgomnak, de valahogy ő sem siet elfújkálni, csak ott porosodik. Ebben az árkategóriában szerintem sokkal inkább egy star nature parfüm, mint ez, azok közül akad használható és szerethető is. Ezt senkinek nem venném meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Pici Tini Girl

2014. január 12.

nagyon illatos és tartós is a napvégén enyhébben de még mindíg érzem!Kevés is elég belőle.Imádnivaló.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

Jelizz

2014. január 1.

nem volt túl jó ill. túl rossz illata.. olyan pacsuli :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

nem volt túl jó ill. túl rossz illata.. olyan pacsuli :DDD

Saretin

2013. november 17.

Ú! De régi emlékeket idéz! Egy egész üveggel elhasználtam anno. Nem igazán emlékszem már, de azt hiszem keleties egzotikus parfümöt kerestem, és a DM-ben árban ezt találtam végül hazavihetőnek. Elég erős, kissé virágos illatkompozíció. Nem volt kedvenc, de elment. Az üvegje még most is megvan. Most már nem venném újra, kissé változott az izlésem azóta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

elfi777

2013. július 1.

Jót nevettem az írásokon, mondom: jé, ilyenem nekem is volt, aztán a tekintetem egy -pirulok, poros- polcra tévedt, kacattároló, és megláttam az üveget.
Megnéztem, bizony ez az, alig hiányzik belőle, hát nem csoda.. finoman szólva bűn rossz, nem tudom, kitől kaphattam, de fix, hogy az ellenségének tart :DD
Kidobom, vagy wc frissítővé avanzsál, bár kétséges, elviseljük-e ezt az émelyítő illatot.
Őszintén szólva értékelhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

Őszintén szólva értékelhetetlen.

Biu

2013. július 1.

Ehhez egy nagyon "kedves" emlékem fűződik. Egyik exemtől kaptam ilyen parfümöt születésnapomra. Akkor realizálódott bennem, hogy kapcsolatunk, nem hogy mélyrepülést vett, de már oly-annyira kisiklott, hogy az hihetetlen, ha az akkori kedves azt hitte, hogy én ezt a tucat/proli/borzasztó illatot valaha is magamra fújom. Egyszer mondjuk muszáj volt, aztán röpült a parfüm is, nem sokkal utána az ajándékozója is :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

lovaslany13

2013. június 21.

Ajándékba kaptam. Nekem túl erős, túl virágos és tényleg szeretik a rovarok. Sokáig érezni, de így hogy túl erős nem feltétlen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Maryetta

2013. május 30.

Ajándékba kaptam egy számomra kedves személytől, szerintem örökké megmarad egy szép emlékként, mert elhasználni nem fogom ... erős , fűszeres illat , talán virágosnak mondanám , egyébként a darazsak frankón betámadtak mindkét alkalommal amikor viseltem...olcsó, viszonylag sokáig érezni , exotikus hölgyeknek ajánlom akik nem akarnak sok pénzt költeni parfümre ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.