Best of Beauty 2019

UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. június 28.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Müller

Misse25

2015. április 13.

Best! A legjobb púder, amit valaha használtam. Nekem 6-os van, ami egy szép barna árnyalat. Tökéletes színt ad a fakó arcomnak, könnyű és természetesnek hat. Kétlem, hogy ki fogok próbálni másikat. Ja és sokáig eltart.
Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Imádom!

Essie

2014. január 26.

Meglepődtem, hogy egy púderállagú alapozó tud (ilyen) jó lenni a bőrömön, de ez történt. Jó érzés, hogy nem kell a folyékony alapozókkal bajlódnom, korrektor fölé szoktam ecsettel felvinni, elég szépen fent marad egész nap, délutánra-estére egy kicsit már fénylik az arcom, de egyáltalán nem vészesen. Irritációt, pattanásokat nem okoz. Fedése szerintem valahol a gyenge és közepes között van, ezért inkább annak ajánlanám, aki természetes(ebb) hatásra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

mstindigo

2013. október 20.

Update: megadom az 5 csillagot, nagyon megszerettem. Közben figyelmesen elolvastam a ráírtakat, és ez egy Loose Powder foundation coverage, tehát alapozó fölé való, így persze, hogy nem sok fedése van. De amióta ez megvan, szinte nem is használtam az Alverde rózsaszín transzparens púderét, mert ezt jobban szeretem. Az csak mattít, de 3-4 óra után átfényesedik. Ez úgy szünteti meg a zsíros bőr csillogását, hogy ad egy természetes bőrfényt, korrigálja picit az alapozó színét, és sokkal tovább tart. Egyértelműen 5 csillag. Árérték arányban azért mindkettő megérdemli az 5 csillagot, ez mégiscsak háromszor annyiba kerül. De ha valaha elfogy, (óriási adag) jó eséllyel újraveszem. :)
*************************************************-
Nincs semmi fedése, de folyékony alapozónak ad egy gyönyörű selyemfényt. Ezen meglepődtem, mert valamiért azt hittem, hogy mattítani fog. Összességében tetszik, egy jó alapozóra rá tud segíteni. Fél áron vettem, azt hiszem 6.000-et azért nem adnék ki érte, bár valószínűleg évekig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

*************************************************-

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.