UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

ECOCERT-tanúsítvánnyal rendelkezik.

mrs.criss

2014. február 18.

ez nem 5 pont, hanem 50!!!!már ezer éve kerestem 1 krémpirosítót, de hiába bújtam a krémmániát az itthon kaphatók közül egyikért sem lelkesedtetek.aztán jött Ő.először b12 színben, aztán b11-ben és már a harmadik színen gondolkodom...mindenesetre nem zsírosít,tartós (nem szívja be a bőr 2 óra után) könnyen felvihető és nagy adag,ami lassan fogy.nekem gyakran pici pattanások előjönnek az orcámon ha por állagú pirosítót használok ecsettel,annak ellenére,hogy hetente tisztítom az ecseteket.fertőtleníteni is kellene??akinek van jó ötlete,nagyon szívesen fogadnám..mindenesetre addig míg nem találok erre megoldást, ez a krémpirosító tökéletes!!sőt, továbbra is...csak ne kelljen majd Bécsig menni a márkáért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

N.A.

2013. november 25.

Nagyon szép, abszolút természetes hatású, könnyen eloszlatható, ujjal felvihető pirosító, ami nem kenődik el az arcon napközben, nem csomósodik, de a púderrel sem "veszik össze"ha szükséges. Egy leheletnyi kell csak, tehát méretéhez képest igen tartós a kiszerelés. A védőfóliát levéve, pedig a csomagolás tetejéből tükröt kapunk. A csomagolása könnyű, praktikus és higiénikus.

Először tévedéből a B02-est vettem meg (hiányzott egy teszter az elejéről) de végül is nem bántam meg, a mostani Mülleres kiárusításban sikerült még elcsípni az B03-asból az utolsó darabok egyikét. Valószínűleg kivonják ezt a márkát az itthoni forgalomból, legalábbis a Müllerben.

A B02-es egy nagyon finom, halvány árnyalat (B01-est nem is láttam a magyar polcokon..), kicsit babás hatású, de a teljesen természetes hatású sminkhez ez is tökéletes. Akinek rózsaszínes alaptónusú, könnyen pirosodó arca van, (mint nekem) a másik, B03-as enyhén barnás, kicsit sötétebb "mazsolás" árnyalat a teljesen natúr sminkhez szerencsésebb, illetve a hozzá tartozó SF3 színezett ajakápolóval pedig hiperszexi natúr, de mégis kiemelő hatást lehet elérni. A B02-est viszont könnyebb társítani viszont az egyéb, színesebb sminkekkel. Én szemhéjszínnek is használtam már mindkettőt, arra is tökéletesen alkalmas, viszont ajkakra nem szerencsés felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

hajasbaba

2013. július 14.

Én a B02-es árnyalatot birtoklom, ami gyönyörű rózsás orcákat varázsol a világos bőrömre. Nagyon tetszik az állaga is, én ujjal szoktam felvinni és hihetetlen egyszerű. Nagyon tartós és nagyon természetesnek hat. Eddig nem okozott pattanásokat, ha mégis majd jövök frissíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Kormios

2012. december 23.

Gyönyörű!!! Természetes, nagyon tartós színe van (a B03-ast birtoklom), és olyan babaarcot varázsol.....Krémes állagú,amitől eleinte féltem egy kicsit, de a por állagúakat meg nem szeretem,mert könnyen bohócot csinálhat magából az ember. Ebből egy nagyon kevés is elég a tökéletes arcpírhez és gyerekjáték eloszlatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Trixi

2012. július 3.

Olyan pirosítót kerestem, amely kíméletes az érzékeny bőrömhöz, nem tartalmaz irritáló anyagot, elfedi a vörös ereimet az orcákon, úgy, hogy akár nem teszek alá semmit, alapozót, púdert, korrektort, könnyen felvihető, krémes. Ezeknek a kritériumoknak ez a pirosító teljesen megfelel, elégedett vagyok vele. Sajnos kicsit erőteljes a színe, viszont a vörös ereket teljesen elfedi, akkor is ha az arcomat kímélendő, nem teszek fel mást. (Nekem a zöld korrektorok, zöld krémek nem jönnek be.) Jó lenne, ha bővülne a színválaszték. Vagy csak a Müllerben nem volt meg a teljes paletta?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.