UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Puha, csúszós formulájú szemceruza természetes eredetű csillámokkal. ECOCERT-tanusítvánnyal rendelkezik. Az összetevők 100%-a természetes eredetű, ebből 34,1% ökológiai gazdálkodásból származik. Hipoallergén. Dermatológiailag és szemészek által tesztelt.

Kiszerelés: 1,04 g

hajasbaba

2013. július 4.

Van egy férfi akit már két éve szeretek. Nekem Ő a tökéletes…csak egyetlen egy hibája van - de az a világ legnagyobb hibája – nem kellettem neki. De én szeretem…örökké….töretlenül.
Ne haragudjatok ezért a pár sorért, de ha ezt a szemceruzát viselem mindig eszembe jut (ohhh hát mikor nem Ő jár az eszemben?), mert pont úgy csillog a szemem tőle, mint a boldogságkor régen, mikor együtt voltunk, mikor epekedve vártam, hogy találkozzunk, beszélgessünk, mikor ittam a szavát. Ohhh. Még most is csillog mikor viselem, mert igen Ő még keres engem, érdeklődik irántam, de mindketten tudjuk találkozásra már sosem kerül sor. Egyébként tartós is, sírást is kibír, higgyetek nekem! A G07-es árnyalatot birtoklom én is, szolid bőr-barna színű, gyönyörűen kiemeli a szemet és mosolyra fakasztja a legnagyobb szomorúságban is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Essie

2013. február 7.

G07-es árnyalata van meg, ami tulajdonképpen megegyezik a bőröm árnyalatával, ezért nem a szín a lényeg (nem is azért választottam ezt), hanem a csillogás, és az tetszik nagyon. :)
Nem irritálja a szemet, könnyen fel lehet rakni. Én annak ajánlanám ezt a ceruzát, aki a természetes sminket szereti (az egész márkának ez a lényege), de szeretne azért egy kis csillogást, fényt vinni a szemére, ami egyáltalán nem tolakodó, sőt, nagyon diszkrét, de éppen ezért szuper! Végül is nem maga a "smink" a lényeg, hanem az, amit ki akarunk vele emelni, nem igaz? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.