UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Krémes púder textúrájú szemhéjpúder, mely "második bőr" hatást nyújt. ECOCERT-tanusítvánnyal rendelkezik. Az összetevők 100%-a természetes eredetű, ebből 10% ökológiai gazdálkodásból származik. Hipoallergén. Dermatológiailag és szemészek által tesztelt.

Kiszerelés: 1,5 g

flinda82

2014. július 11.

Jó ötlet, szép nude színek, használhatatlan megvalósítás. Sem alappal, sem anélkül nem marad a helyén, mintha zsírral kenegetnéd a szemhéjadat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

N.A.

2014. február 14.

Én kvázi korrektorként használom teljesen natúr hatású smink kialakításához, és úgy jó. Szándékosan a szemhéjammal megegyező színt választottam, hogy eltüntesse az apró ereket meg a karikákat szem alatt, picit fénylik, könnyű elkenni ujjal, nagyon vékonyan, ütögetve, nem szárít. Külső szemzugba pedig eggyel sötétebbet használok, de csak ezt a kettőt viszem fel, és a többi smink is mind UNE ilyenkor. A színek egymással jól kombinálhatóak, én gondolkodtam még egy egész sötét szín beszerzésén a szempillák tövéhez. Rendes "színes" sminket más márkás dolgokkal keverve nem lehet vele csinálni, de "láthatatlan" sminket igen. Nekem nem kenődik el, legfeljebb nap végére, UNE highlightert használok alá (az alapozóból sajnos nem volt rózsaszín, csak sárga).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

azutatir

2014. február 13.

Ugyanazt tapasztaltam, mint a csillámos testvérénél :(
Ha van valakinek arra vonatkozóan ötlete, hogy hogyan lehet ezt a szemhéjpúdert használni, akkor kérem, ossza meg velem! Számomra katasztrofális és teljesen használhatatlan ez a krémes állag, pedig nagyon szerettem volna, ha szépen lehet vele dolgozni, mert gyönyörű volt a színe a kézfejemen. Na igen, lehet, hogy nem ott kellett volna kipróbálni....Rendkívül szép, természetes, nuda színe van. A legnagyobb problémája az, hogy nem lehet szépen eldolgozni a szemhéjon sem ujjakkal sem szintetikus ecsettel. Folyamatosan elmozdul és nem lehet építeni, foltos hatást kelt. Rendkívül gyorsan összegyűlik a redőkben és apróbb ráncokban, "lecsúszik" a helyéről és a krémessége miatt még a szempilláim tövébe húzott fekete tus vonalat is elmaszatolja. Teljes pénzkidobásnak tartom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Ugyanazt tapasztaltam, mint a csillámos testvérénél :(

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.