Best of Beauty 2019

UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Púderes textúrájú, könnyen felvihető és eldolgozható szemceruza. Füstös sminkhez ajánlott. Az árnyalatok megegyeznek a szemhéjpúder árnyalataival. ECOCERT-tanusítvánnyal rendelkezik. Az összetevők 100%-a természetes eredetű, ebből 35,5% ökológiai gazdálkodásból származik. Hipoallergén. Dermatológiailag és szemészek által tesztelt.

Kiszerelés: 1,04 g

Misse25

2015. április 13.

Szeretem, nagyon! Sajnos sötét kéket vettem csak, fekete nem volt online... alulra használom, alig látszik, hogy nem fekete. Én szeretem. Krémes. Hasonló az Yves Rocher ben található 3 in 1 ceruza.
Mindkettő fantasztikus és árarányban is elfogadható!
x

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Mindkettő fantasztikus és árarányban is elfogadható!
x

Dorka.

2014. január 10.

Az absolute blacks sorozatból a K01-es számú van, és valami csoda. Gyönyörű fekete színe van, puha a ceruza, nem kenődik, de szépen el lehet dolgozni, de tartós. Egy álom. A müllerben akciósan vettem, és nagyon szkeptikus voltam, a "bio" ceruzával, de nagyon megérte. Remélem nem azért voltak az Une termékek féláron, mert nem árulják őket többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Morsolya

2013. november 8.

A kedvenc szemceruzám! A legfontosabb, hogy nem irritálja a szemet, mint ahogy azt az UNE-től megszoktam. 9 féle színárnyalata létezik, az előttem szóló véleményírónak (bogibooo) valószínűleg erősebb színnel kellett volna próbálkoznia. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

bogibooo

2012. július 16.

azért kap 3 csillagot mert nagyon ökobionature. Az én szempontjaim alapján 1csillagos lenne,azt is azért kapná mert tényleg nem irritálja a szemem. Számomra ez az elsődleges szempont, de a másodlagos,hogy szép és tartós színt kapjak,ami ezzel a ceruzával nem érhető el. ilyet utoljára kiskamasz koromban tapasztaltam egy noname ceruzánál: hol fog,hol nem fog húzás közben. Vagyis lehet,hogy fog szerencsétlen, de annyira haloványan,hogy az már szinte láthatatlan. Tényleg sajnálom mert magával a ceruzával jó lenne dolgozni, de izéből várat építeni...hááát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.