Uniq One

Ár:   3640 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. december 24.

Kategória:   Hajápolók

10 hatással bíró hajspray-maszk

Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnye minden hajtípusnál alkalmaható:

• Fényt és simaságot ad a hajnak.
  • Ápolja a száraz töredezett hajat.
  • Hővédelem a hajnak.
  • Színvédelem UVA / UVB filter.
  • Selymes és puha haj.
  • Könnyebb hajszárítás és hajvasalás.
  • Hosszan tartó formát eredményez.
  • Lesimuló hajvégek.
  • Tömeget ad a hajnak.
  • Parfümös egyedülálló illat.

Iminbeauty

2019. június 25.

Biztos sok tápláló anyag van benne, de vékony-szálú hajra nem ajánlanám. Nekem nehezítette a hajamat. Ha vizesen használtam nehezen száradt, ha szárazon hajvégre kentem akkor összeragadt. Tényleg olyan mintha tömeget adna, amire nekem nincs szükségem, mert sok hajam van, csak viszonylag vékony szálú. Az illata finom de nagyon intenzív. A legtöbb ismerősöm esküszik rá, de nekem nem vált be, túl sok, túl nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

janka.s

2018. november 23.

Alapjáraton kedvelem a Revlon család hajápolási cuccait, ebben is nagyon bíztam, de eddig felemásak az érzéseim. Az Orofluido családjuk sokkal jobban bejött, bár ezt a terméket sem mondanám rossznak, csak lehet, hogy a vastagszálú, száraz, dús hajamra inkább az való. Plusz ennek az "illatától" a falramászom :-) Adok neki még egy esélyt, ha nem jön be, felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Szabcsyka

2018. március 5.

A fodrászom ezt használta a hajamra, illetve a tégelyes balzsamot, ezért vettem meg. Több éve használom. Jó az illata, és megfelelően kondicinálja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

fenye

2017. június 8.

Nekem fodrász ajánlotta, aki szerint az egyik legjobb hajápoló, amivel valaha találkozott. Már kb. a 2. flakonnal használom. Nagyon szeretem az illatát, és bár azt még nem mondanám, hogy csodákat tett a hajammal, de kevésbé töredezik, amióta rendszeresen használom. Én vizes hajra fújom, de vasalás előtt, annak ellenére, hogy elvileg hővédő is, még használok külön hővédő spray-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

DFI

2016. augusztus 18.

Nem is tudom hányszor vettem már újra... Ennél jobb hajápolót még nem találtam.
Drágább mint egy sima drogériás hajfufu, de ez legalább ér is valamit. Sokig elég, egy évben 2 doboz fogy.
Ja és szerintem ez jobb mint a kókuszos változata.
Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nem is tudom hányszor vettem már újra... Ennél jobb hajápolót még nem találtam.
Ja és szerintem ez jobb mint a kókuszos változata.
Ötös.

Navi

2016. január 27.

Hát, kicsit drágának találtam, de nagyon megéri az árát. Szőke hajam van, amit vizesen lehetetlen azaz LEHETETLEN kifésülni :D De ettől a balzsamtól pikk-pakk ki lehet! Nagyon jó! Többször fogok venni belőle, mert a hajam állaga és a hajam vége is gyönyörű tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

kisanett

2015. december 12.

Szeretem ezt a terméket, bár használok balzsamot, de ha véletlenül kihagyom, tudja helyettesíteni a funkcióját. Valóban szép, fényes lesz a haj tőle, a kifésüléssel azonban így is akadnak problémák. Látványosabb hatást lehet elérni, ha a samponjával együtt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

wdorika

2015. augusztus 20.

Vékonyszálú, hosszú hajam van, ez a termék nagyon sokat segít. Egyrészt ápolja a hajvégeimet, selymesen puhává varázsolja a hajamat, finom az illata, és a frizura készítést is megkönnyíti. Viszont nem olcsó, és csak annyi a gondom vele, hogy nélküle 4 naponta, vele 3 (néha 2) naponta kell mosnom a hajamat, mert utána már nem vállalható a hajam állaga. Szárítás előtt használom, tényleg szép fényes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

weird

2015. július 30.

Kis csodaszer! nagyon sokat segített a töredezett, száraz hajvégeimen! Kicsit borsos az ára de megéri és nagyon sokáig kitart kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

judittt

2015. június 24.

Hajbalzsam helyett használom, törölközőszáraz hajra fújom. A hajamat azonnal puhává és könnyen fésülhetővé teszi, az illata is finom. Tömeget nem ad, de nem is ezért vettem (és nem is gondolom, hogy létezik olyan termék, ami mindenre jó, még ha ezt is állítja magáról :)). Nagyon elégedett vagyok vele, nem olcsó, de lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Silk Amino Acids, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.