Urban Decay

Ár:   €25   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   €25
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Nagyon könnyű, puha, krémes textúrájú highlighter, mely egész nap tartós. Három árnyalatban kapható, melyek minden bőrszínhez kiválóan alkalmazkodnak.

Ár: 5000 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szazhalombatta, fizetés: Kp vagy posta

Klaunak

2018. január 20.

Megvettem az Aura és a Sin árnylatot belőle. Hááááát ár érték arányban nagyon gyenge. Nem vártam csodát, de egy jó közép kategóriás terméket igen. Már a csomagolás is egy borzalom. Ez a rossz fajta műanyag doboz ... még kézbe venni sem egy jó érzés. Ráadásul nem tudtak volna egy nyanvadt tükröt bele tenni??? Korábban nem vásároltam ettől a márkától, biztos, hogy nem is fogok többet. Ki dobta a német douglas nyitó oldalán és kíváncsiságból rá kattintottam ... rendeltem. Nagy hiba volt. Az Aura valami cukorkás rózsaszín ... a Sin meg mintha metálos aranyport kennék fel. Köze nincs a várt selymes, vizes hatásnak. Viszont tény, hogy tartós és csak ezért adok egy csillagot. Mikor próbáltam leszedni belőle, vitt mindent ami alatta volt, púdert, alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

bobekecske

2017. március 17.

Fireball szín: yönyörű fényt ad, és nem emeli ki a pórusokat - nekem abszolút kiemelkedő, mint highlighter/enyhe pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

pinkhiena

2016. december 28.

Sin árnyalatban van meg, és imádom. Nem csillámos, tényleg olyan hatása van, mint egy krémes terméknek (hasonló a MAC Cream Colorbasekhez), és a tartóssága is simán veri az összes többi por állagú highlighteremet. Egész nap a helyén marad, és tökéletes, természetes ragyogást kölcsönöz. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Ildie

2016. október 17.

A rózsaszínes árnyalatú van meg, hát az egy csoda. Komolyan fiatalít és extra alással eltöltöttt órákat is varázsol.
A cuccban nincsenek csillámok, az egész egy nagy fényes folyadéként viselkedő por.
Felvinni két pillnanat, nem lehet elrontani.
Egész nap ottmarad és ragyog.

Én már egy jó ideje úgy gondolom, hogy highlighterből csak a minőségiéri meg, és ez tényleg megéri minden centjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Felvinni két pillnanat, nem lehet elrontani.
Egész nap ottmarad és ragyog.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.