Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. május 21.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pandácska

2013. szeptember 10.

A primer enyhén rózsaszín, de az arcon eldolgozva ez már nem látszik. A nem durván tág pórusoknál nagy segítség, persze ez sem egy csodaszer. Azt nem vettem észre, hogy a sminket tartósabbá tenné, bár én csak a nózimra és az orcáimra használom. 28 millis, így nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hexyl Laurate, Stearic Acid, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.