Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. március 19.

Kiszerelés:   10 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Urban Decay - Mariposa Eye Palette + Mini Shadow Brush (10 x 0,8g)

Ez a fantasztikus, lepkés paletta 2011 nyarától kapható, fém tokban egy mini szemhéjárnyaló ecsettel, 10 fantasztikus, enyhe csillámos színt tartalmaz:

- Rockstar (sötétlila, fényes)
- Gunmetal (pisztolycső-gránátfekete, fényes)
- Skimp (barackos-bőrszínű, fényes)
- Infamous (sötét-pink, fényes)
- Wreckage (őz-barna, fényes)
- Haight (sötét-tengerkék, fényes)
- Money (pénz-zöld, fényes)
- Mushroom (gomba-barna, fényes)
- Spotlight (ezüstös bronz-barna, fényes)
- Limelight (bronzos arany-barna)

casa17

2017. augusztus 13.

Nagyon szép fényes,csillogó színei vannak, megfelelő alappal tartósak is.
Az élénk pink nem az én színem,de a többi nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nagyon szép fényes,csillogó színei vannak, megfelelő alappal tartósak is.
Az élénk pink nem az én színem,de a többi nagyon szép.

Lencseee

2016. június 30.

Ezt az UD palettát is nagyon szeretem. Ez volt az első szerzemény, itt kezdődött el a szerelem. Talán annyi hibája van, hogy csak egy igazán világos szín van benne, amit én hamar el haszáltam. Talán kicsit jobban porzik az UD átlagnál, és talán több is a csillámos színekben a csillám, mint ami hétköznapra kell. Szóval, ha mindennapi használatra nézem, valahol 4, ha esti sminkre/alkalomra nézem, akkor meg 5...Fő palettának kevés, azért inkább egy 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Oraculum

2014. március 21.

Avon szemhéjalappal használom, egész nap tart, kedvenceim a Money, Mushroom és a Rockstar, de meglepő módon a Haight is jól áll, pedig barnászöld szemem van:)
Az ecsetet kicsinek találom, pedig jó lenne ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Az ecsetet kicsinek találom, pedig jó lenne ...

dendroaspis

2014. március 21.

En az en palettamat nyaron vettem es egyszeruen imadom!! Aki kedveli a csillogo arnyalatokat azoknak csak ajanlani tudom. Sajnos nekem a Haight es a Money nem all jol, de a tobbit rendszeresen hasznalom. Az ecset amit adnak hozza nem eppen profi de nem is rossz. A szinek tartosak es nem ulnek meg a szem kis rancaiban mint sok mas marka. Amennyiben olajos a szemhejad, azert primert erdemes hozza hasznalni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.