Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2014. január 4.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új rózsás árnyalat

Kiszerelés: 12x1,3 g

Ár: 14990 , Eladó: Lencseee
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen MOM/Allee, MPL/Foxpost vagy postan marado
Kissdorii

2020. február 25.

Első és egyetlen UD palettám. Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódtam. Nagyon porzik és nem elég pigmentált. A csillámos színek nagyon potyognak és a szemre felkenve sem olyan szépek. Két matt szín abszolút szerelem àrnyalat, emiatt nem válok meg tőle, de több palettát nem próbálnék a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

DiiJo

2020. február 9.

Régóta megvan, csak nincs szívem megválni még tőle, szeretem a csomagolását, illetve a tartalmát is, alkalmi és hétköznapi sminkekre is kiváló színek, tartósak, nem porolódnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Brunettee

2020. január 24.

Az igazat megvallva, a Honey-ba szerettem bele, de aztán úgy döntöttem, mivel hiányzik az otthoni kollekciómból a rózsaszín, így végül őt választottam. És milyen jól tettem! Szinte minden nap érte nyúlok, nagyon jók a színei. Tartós, nem mászik el a nap folyamán. Ha akarnék, alkalmi sminket is tudnék vele készíteni, de számomra ő a hétköznapok palettája, természetesen jó értelemben. Az első UD palettám, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

vivitrius

2019. november 21.

Nagy nehezen hozzám is megérkezett :) Egyelőre bázis nélkül használom, többnyire minimális alapozót kenek a szemhéjamra és arra pakolom fel. Brutálisan pigmentált, nem potyog, nem porol. A színek csodálatosak :) Nappali és alkalmi sminkhez is tökéletes. Nagyon tetszik a csomagolása, rendkívül igényes és strapabíró. Nem olcsó, de 47 euróért szerintem teljesen megérte. Nálam magasan viszi a pálmát az eddig tapasztalataimhoz képest. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

VeghZsuzska

2019. október 14.

Ez a harmadik UD palettám, a Cherry és a Heat után szereztem be, mindennapi munkába járós sminkekhez. Tökéletesen megfelel a várakozásaimnak. Nagyon szuper hétköznapi sminkeket lehet belőle kihozni. UD minőség, szerintem abszolute megéri az árát. Megbízható alapdarab. Nekem nem porol, nagyon szépen, pár mozdulattal összedolgozhatóak a színek. Sose próbáltam alap nélkül, de drogériás alappal is pont olyan tartós, mint a saját márkással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Melpa

2019. október 9.

Csodálatos paletta, imádom. Ezt a rozsaszines árnyalat világot valahogy mindig nagyon szerettem, nem az az erős, mint a cherry paletta, hanem finom színek. De szép füstös sminket is lehet vele csinálni. Azt külön imádom benne, h kb két színnel pikk pakk olyan jó sminket lehet feldobni, mintha fél órát sminkeltem volna. Persze ebben is van 1-2 szín,amit nem nagyon használok, de ez belefér. A feketét, amiben a piros csillám van, inglot duraline-ba mártott vékony ecsettel csodás tussá lehet változtatni és nagyon jól látszanak a csillámok, de nem gagyi. És ennek a palettának jól sikerült az ecsetkéje is. Max pont az egész, minden centet megért

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

appledda

2019. szeptember 21.

Sephorából vettem. Szép színei vannak, nekem tartós nagyon, de nem az én színeim. Párszor próbáltam, de nekem túl rózsaszín... Eladnám, ha vki szeretné.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

sixunderground

2019. augusztus 24.

evekkel ezelott vettem meg, es nem mondom, hogy megbantam, de sajnos nem hasznaltam olyan gyakran, mint a tobbi Ud palettamat :( a szinek tobbnyire jok benne, kiveve a legvilagosabbat, illetve a legsotetebb is eleg furan satirozhato. szerintem a naked heat vagy a naked 2 jobban lett osszerakva, azokban jobban kihasznaltam a szineket, ebben meg egy ido utan egyszeruen csak nem latok fantaziat.. nemelyik szin sajnos nem annyira pigmentalt, mint elvartam volna, es nem is epitheto szepen, amit sajnalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Jane

2019. július 7.

Tökéletes minőségű termék, erősen pigmentált, szép, tapadós formulájú porokról van szó. Részemről megérte az árát, nagy becsben tartom. Azonban, ami számomra meglepő volt, hogy ezért az árért egy nem túl jó minőségű ecset jár a palettához, illetve az én tükröm állandóan kiesik a tokból, mert nem tartja a ragasztó. Sajnos emiatt jár csak a 4 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

tmelcsi73

2019. június 2.

Egyik kedvenc palettám, nagyon szeretem. Tartós, szép sminkeket lehet vele készíteni.Aki szereti a rózsaszínes-barnás árnyalatokat azoknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.