Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2014. január 4.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új rózsás árnyalat

Kiszerelés: 12x1,3 g

Ár: 9.000, , Eladó: winniethepooh
Állapot: Újszerű, Helyszín: Bp. 14. ker., fizetés: Személyesen vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bYou

2021. június 24.

Repülőn vettem, nem bírtam ellenállni neki. Nem bántam meg, már a csomagolás is annyira gyönyörű, az árnyalatok mesések és tartósak. Egyetlen negatívuma az, hogy porzik, de ez számomra nem von le az értékéből. A hozzá járó ecset is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

széva

2021. május 20.

Lookfantasticról rendeltem, akciós volt. A heat palettát már régebben megvettem és szeretem, de néha szerettem volna valami finomabb hűvösebb sminket. Ez arra pont jó, hétköznapi finom sminket tudok vele összehozni. Igényes a csomagolása ,jó az ecset is amit hozzá adtak, bár van ecsetem amit jobban szeretek, de néha használom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 20.

Lola21

2021. május 14.

Nagyon szép paletta, pont nekem való színek zöld szememhez es szőke hajamhoz. Natur természetes sminket szeretem magamon és ehhez tökéletes. A sötétebb árnyalatokat kevésbé fogom kihasználni, de azok is gyönyörűek. Nem porol, potyog, egesz nap a helyén marad. Szépen építhető, könnyü satírozni. Eddig sleek, mac és rimmeles palettáim voltak de ez sokkal jobban tetszik.
Itt vettem néhány napja Nóritól, ezúton is köszönet neki mégegyszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

Itt vettem néhány napja Nóritól, ezúton is köszönet neki mégegyszer:)

Cntnvk

2021. március 20.

Nagyon csalódott vagyok. Az itteni pozitív értékelések alapján vettem meg, primert is használtam alá de konkrétan akármennyit próbálok felvinni belőle olyan mintha csak össze lenne maszatolva a szemem. A morphe palettáim kenterbe verik, pedig garantáltan eredeti a paletta. Ezért a palettáért ez az ár konkrétan rablás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Lilka

2021. január 25.

Az első híres UD szemhéjfesték paletta,amit megvettem és sajnos Nagy csalódàs, egy mai jobb drogériàs paletta szintjét üti meg. A színek nem eléggé pigmentàltak nude vonalon sem, nem krémesek, a színkülönbségek alig kivehetőek, mintha csak összekoszoltam volna vele a szemhéjamat, pedig tudok sminkelni. Egy hasonló színekben kapható drogériàs palettàval szebb szemsminket tudok kreàlni...ígyhàt szàmomra teljes pénzkidobàs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

misshkitty701

2020. december 29.

Pár éve hatalmas sláger volt ez a paletta, mindenkinél ezt láttam, de akkor még annyira nem érdekelt a sminkelés, hogy drágább termékeket vegyek.
Azóta vannak minőségibb termékeim, köztük ez a paletta is. A színkombinációját, imádom, hétköznapokra tökéletes. Tartósnak is tartós, viszont semmilyen izgalom, különlegesség nincs benne. Ennek ellenére szerintem jó kis paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Dius12

2020. december 2.

Nagyon mérges vagyok magamra, hogy megvettem. Igaz már régi paletta de eszembe nem jutott, hogy a mostani top palettákhoz képest ennyire silány minőségű. Nem pigmentált, nem tartós, a benne levő ecset használhatatlan. Nyilván mihez képest, de nálam nagyon nem üti meg a szintet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 2.

DittaS

2020. október 21.

Legjobb szemhéjpúder amit használtam. Nem gondotam volna, hogy ekkore különbség van ez a szemhéjpúder és a Revolution paletta között.
Nagyon szépen fennmarad egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Nagyon szépen fennmarad egész nap.

Honeyhair

2020. október 7.

Ez volt az első drágább palettám, 40. születésnapomra kaptam a testvéremtől. A színeimet tekintve alapvetően hideg, nyári típus vagyok, és szerintem - már bocsánat a hiúságomért - a magamfajtáknak áll igazán jól ez a színösszeállítás. Amikor megjelent, még nem volt elárasztva a piac az ehhez hasonló rózsás-nude árnyalatokkal, így abszolút hiánypótló, úttörő volt. Az árnyalatai igazán különlegesek, bár egyiket-másikat kissé porosnak, pergősnek érzem. Ez a kis probléma azonban nem ér annyit, hogy levonjak az öt csillagból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

Lina14

2020. szeptember 22.

Én elsősorban azért vettem meg, mert ezek a tnusok nekem jól állnak, és nekem a Petit Heat nagyon bejött, gondoltam beruházok. Nos nem poroz, a pigmentáltsága teljesen jó, egészen szépen el lehet dolgozni a színeket, nem foltosak.
Ami nekem nem tetszik benne, az az, hogy vannak benne aranyos-sárgás színek is amik teljesen szembe mennek a kompozícióval ( legalábbis rajtam máshogy mutatnak mint a palettában), illetve, hogy nincsenek sötétebb, matt árnyalatok amit mélyítésre lehetne használni. Élőben világosabbak a színek....
Nem rossz, de számomra nem hozza amit elvártam tőle, főleg hype miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Nem rossz, de számomra nem hozza amit elvártam tőle, főleg hype miatt

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.