Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2014. január 4.

Ár:   $54

Ár: 8500 , Eladó: sixunderground
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy személyes

mlexa

2020. július 29.

Egy itteni Krémmániás Hölgytől jutottam hozzá, amiért ezúton is hálás vagyok. ☺️ Imádom ezt a palettát, egyszerűen maga a tökély. Minden szín gyönyörű, abszolút kihasználható az összes szín. A barna szememhez nagyon illenek ezek az árnyalatok. Mindig alappal használom, vagy Mac vagy The balm alappal. Így nekem az olajos szemhéjamon simán kibír 12-14 órát. Az esküvői sminkem is ezzel a csodával fogom készíteni! 😍 Nem porol, nem pereg. Könnyű a színeket eldolgozni. Minőségi paletta, örülök, hogy a kollekcióm része! ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Adriii93

2020. július 1.

Ez életem első komolyabb szemhéjfesték palettája. Az esküvőmre vettem, mert nagyon szép rózsaszínes árnyalatok vannak benne, amik tökéletes egy menyasszonyi smink elkészítéséhez és illik is szemem színéhez, bőrtónusomhoz..
Egyelőre még primer nélkül próbáltam ki, csak korrektort vittem fel alá, de sokkal tartósabb, mint eddig bármilyen szemhéjpúder. Gyönyörűek a színek, könnyű összedolgozni őket. Egyáltalán nem pereg, porolódik (még a legsötétebb Blackheart árnyalat sem). Ja, és az ecset, ami hozzájár nagyon tuti ;)
Nem volt olcsó, de eddig úgy tűnik, hogy be fog válni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nem volt olcsó, de eddig úgy tűnik, hogy be fog válni :)

tiri

2020. június 13.

Tökéletes színek, egyáltalán nem porzik vagy maszatolódik. Pont annyira pigmentált, hogy szépen eldolgozható és építhető lehessen.Ami még feltűnt nekem, hogy a ráncokba sem ül bele, este ugyanolyan volt, mint mikor feltettem reggel. Én nagyon ajánlom, szerintem se félrelőni nem lehet vele, sem pedig megbánni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

szepevelin

2020. május 21.

Szintén egy korszakalkotó termék a márkától. Úgy érzem az Urban Decay igazi divatdiktátor volt egészen a Cherry palettáig. Amit ők piacra dobtak, az a következő napokban/hetekben azonnal le lett koppintva, de igazán mindenki az eredetikre vágyott.
A rosegold őrület is tőlük indult, teljesen egyedi volt, amikor kijött a 3-ik paletta.
Finom, nőies és lágy színek, amik egészen neutrálisak, így valószínűleg minden bőrtónushoz passzolnak (talán a kifejezetten ősz típusú hölgyekhez nem). Ugyan vannak sötétebb árnyalatok is a palettában, mégis úgy gondolom, hogy inkább nappali vagy finom alkalmi sminket lehet vele készíteni pl. esküvői sminket.
Az 1. és egyben eredeti Naked palettához viszonyítva mindegyik púdert krémesebbnek találom, az ecsetet finomabbnak. Ez az a darab, amit mindekinek meleg szívvel ajánlok, nálam alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Natalie

2020. március 29.

Nem az első Naked palettám,de a kedvenc. Azért mert 40 felett nem lövök mellé a színeivel,és mert zöld szememhez perfect színek. Van aki szereti az erősen pigmentált,egy ecsetvonással készülő sminkeket,és van aki olyan mint én,már a felépítős formulát részesíti előnyben. Kizárólag a korom miatt alakult így,1-1 palettában nekem már bőven elegendő 1-1 erős árnyalat. A Zoeva palettákat is ezért szeretttem meg egyébként. A Naked 3as emellett hétköznapra is 100 százalékosan kihasználható,ha meg durvulni van merszem,akkor megoldható az is vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Kissdorii

2020. február 25.

Első és egyetlen UD palettám. Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódtam. Nagyon porzik és nem elég pigmentált. A csillámos színek nagyon potyognak és a szemre felkenve sem olyan szépek. Két matt szín abszolút szerelem àrnyalat, emiatt nem válok meg tőle, de több palettát nem próbálnék a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

DiiJo

2020. február 9.

Régóta megvan, csak nincs szívem megválni még tőle, szeretem a csomagolását, illetve a tartalmát is, alkalmi és hétköznapi sminkekre is kiváló színek, tartósak, nem porolódnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Brunettee

2020. január 24.

Az igazat megvallva, a Honey-ba szerettem bele, de aztán úgy döntöttem, mivel hiányzik az otthoni kollekciómból a rózsaszín, így végül őt választottam. És milyen jól tettem! Szinte minden nap érte nyúlok, nagyon jók a színei. Tartós, nem mászik el a nap folyamán. Ha akarnék, alkalmi sminket is tudnék vele készíteni, de számomra ő a hétköznapok palettája, természetesen jó értelemben. Az első UD palettám, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

vivitrius

2019. november 21.

Nagy nehezen hozzám is megérkezett :) Egyelőre bázis nélkül használom, többnyire minimális alapozót kenek a szemhéjamra és arra pakolom fel. Brutálisan pigmentált, nem potyog, nem porol. A színek csodálatosak :) Nappali és alkalmi sminkhez is tökéletes. Nagyon tetszik a csomagolása, rendkívül igényes és strapabíró. Nem olcsó, de 47 euróért szerintem teljesen megérte. Nálam magasan viszi a pálmát az eddig tapasztalataimhoz képest. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

VeghZsuzska

2019. október 14.

Ez a harmadik UD palettám, a Cherry és a Heat után szereztem be, mindennapi munkába járós sminkekhez. Tökéletesen megfelel a várakozásaimnak. Nagyon szuper hétköznapi sminkeket lehet belőle kihozni. UD minőség, szerintem abszolute megéri az árát. Megbízható alapdarab. Nekem nem porol, nagyon szépen, pár mozdulattal összedolgozhatóak a színek. Sose próbáltam alap nélkül, de drogériás alappal is pont olyan tartós, mint a saját márkással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.