Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2014. január 4.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új rózsás árnyalat

Kiszerelés: 12x1,3 g

Urban Decay Daydream
Ár: 9900 , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalás után posta vagy személyesen
hencyta

2019. május 20.

Nemrég sikerült beszereznem, ráadásul egy barátnőmön keresztül extra jó áron. Csodás színek, nekem must have paletta, tökéletes a nappali és az erősebb esti sminkek megalkotásához is. Egyetlen ami nem tetszik talán csak az, hogy a csillámos színektől én erősebb csillámlást vártam, de ez nem von le az értékéből, minden szín csodásan pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Cusika30

2019. május 19.

Már régóta vágytam rá.Nagy meglepetésemre Budapesten a repülőtéren Dutti Free -be volt egy Urban Decay állvány 😊 így megvettem.Egész jó áron 47 Euro.Kár , hogy nem lehet oda bemenni csak úgy.Csak ha repülővel utazok.A paletta csodálatos szép 😍😍😍Sokat használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Terkabarka

2019. április 26.

Londonban vettem az UD boltban, első UD palettám.
Először csalódott voltam, mert olyan pigmentáltságra számítottam, mint ami az ABH-nak van (árban hasonlóan drágák), és ez sajnos nincs így....
Kicsit bántam is, mert olyan egyformák a színek (bár nyilván tetszenek, azért ezt a palettát vettem)
Aztán ahogy elkezdtem rendszeresen használni, teljesen beleszerettem. Gyönyörű ez a paletta és a sötétebb árnyalatok miatt simán lehet változatosan használni, nem csak hétköznapra a munkába, bár az tény, hogy arra a legtökéletesebb.
A dust árnyalat minősége szerintem kritikán aluli (darabos, hullik), de megbocsájtjuk, ahogy azt is, hogy nem ABH színtű a pigmentáltság, mert olyan gyönyörű az egész paletta, hogy néha csak csodálom, nézegetem, milyen szép színei vannak és imádom használni!
Az ecset szerintem sem nagy szám, e-bayről, wish-ről jobbakat rendelek, de elhiszem, hogy valakinek bejön az is.
Összességében, a hátrányai ellenére is imádat van, úgyhogy simán 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Londonban vettem az UD boltban, első UD palettám.
Összességében, a hátrányai ellenére is imádat van, úgyhogy simán 5*

Heine

2019. április 19.

Tök nagyot csalódtam, valamiért a fejemben a magas ár a magas minőséggel tartozik össze, és hát... a tarte palettámon kívül egyszerűen nem kapok jó minőséget ebben az árkategóriában. Nagyon gyengén pigmentáltak a színek, a makeup revolution hasonló palettája is simán megütötte ezt a mércét. Sajnos nem is túl tartósak, és még az ezzel elkészített sminkek is egyenlilák lesznek a nap végére, hiába használok primert...
A tarte palettámmal kiegészítgetve/kombinálva (a megbízható, tartós tarte színeket felviszem alapnak, ezzel meg kiegészítgetem) már nagyon tetszetős, hiszen jó színei vannak, csak gyengék szegények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

claudia.nyilas

2019. április 9.

Töléletes pótlása az első és eredeti Naked palettának! Már aggódtam, hogy nem lesz megfelelője nekem, igaz nem fogyott el az sem, csak az már elég régi, és emiatt már nem úgy teljesít, szóval végképp nyugdíjba küldöm és a Naked 3 veszi át a helyét nálam. Hasonló natúr színekkel van tele, igaz ezzel is el lehet készíteni merészebb, sötét sminket is. De nekem ez a natúr paletta, amivel minden nap ízlésesen lehet sminkelni az irodába. Az ecset szerintem sosem sikerül jól a palettához, én azt sosem használom. És szerintem a Naked Cherry palettája masszívabb és sokkal szebb is, de ez is redben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

judvid

2019. április 8.

Gyönyörű nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. Először tartottam tőle, hogy nem fogom tudni mindegyik színt kihasználni, de tökéletesen lehet kombinálni őket. Tartós, pigmentált, a hozzá tartozó ecsetet is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

LimeNora

2019. január 11.

Egyszerűen imádom ezt a palettát. Bármilyen sminket el tud az ember készíteni vele. Finom, nappali sminkeket is, valamint erősebb, éjszakait is.
Szeretem a masszív palettákat, és a Naked 3-nak van is súlya.
Másfél éve használom, ez alapján szívesen kipróbálnám az Urban Decay többi palettáját is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Szeretem a masszív palettákat, és a Naked 3-nak van is súlya.

s05

2019. január 7.

Nagyon szeretem ezt a palettat!! Az elejen kicsit feltem, hogy a szinek nagyon hasonloak lesznek es nem tudom majd kihasznalni, de pozitivan csalodtam. Nappali sminket es estit is szuperul lehet kesziteni, tartos, jol pigmentalt, nagyon meg vagyok elegedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

ajozan

2018. november 3.

Nagyon szeretem. Munkahelyi smink és éjszakai smink is készthető a segitsegevel, raadasul az ecset is egesz jo!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Zsuzsek

2018. november 2.

Főleg a jobb szélső színt szeretem, egy pici belőle a szem külső szélébe, elmaszatolva, és teljesen fel van vele dobva bármilyen rózsaszín szem sminkem! Ha reggel nincs épp ötletem, h mihez nyúljak, ezzel nem nyúlok mellé. Az a jó ebben a füstösítő színben, h se nem szürke, se nem fekete, nem fakít, és feldobja a sminket. Igazából nem használom csak kábé a fele színt, de azzal jól elvagyok, heti egyszer. Nagyon változatosat nem tudok vele csinálni. Kicsit olivásabb a bőröm, és a végén levő barnásak (9-11. színek) nem nagyon válnak el a szememen, a füstösítő nélkül nekem nagyon nem ugrik ki a szín.
Nem adott annyit, amennyit vártam tőle, de összességében megérte. Koppenhágában vettem márkaboltban, kicsit drágább ott, mint Londonban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.