Urban Decay

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   $29
Kiszerelés:   6 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Doridia

2019. március 18.

Nagyon jó kis kompakt paletta, nekem is ő az első drágább palettám. Hétköznap is viselhető iroda-kompatibilis színek. Kis picike, utazáshoz is nagyon szuper. Jól záródik, de könnyen nyitható.

Doridia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

HeniM

2019. március 6.

Tipikusan felkapom és megyek paletta, ha kellene utazáshoz, mivel kicsike. Füstösebb és alkalmi sminket is lehet vele készíteni. Tartós, barnás, természetes árnalatok, igazi föld színek.

HeniM
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

vinetta

2019. február 4.

Ez egy csodás kis paletta. Az egyik matt bőrszín helyett egy fényes szín jobban tetszene.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Karola21

2018. július 7.

Szép, természetes sminket lehet vele alkotni, szépek a színek, viszont egy kicsit porzik. Elég tartós és nem ül bele a redőkbe. Én meg vagyok elégedve vele, bár nem biztos, hogy újravenném. A Feelunique oldalról rendeltem, ahol néha akciósan meg lehet vásárolni. Teljes áron kicsit drága.

Karola21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

pajerzsofi

2018. július 5.

Pigmentált, de eléggé porzik. Én mondjuk ezektől a formájú és méretű pan-ektől kiakadok, túl keskenyek. A fekete viszont gyönyörű mély, intenzív fekete.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Gyönyörű, intenzíven pigmentált színek, nagyon jól egymásba dolgozhatóak az árnyalatok, és szemhéjalapozóval még délutan is olyan, mintha most kentem volna fel - egyszóval mindent tud, amit egy minőségi terméktől elvár az ember. :) Amúgy valóban picit porzik, de ez a kis hátrány eltörpül a rengeteg előnye mellett.

somogyieszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Lilium

2017. július 26.

I-MÁ-DOM!
Fura, de ez az egyetlen palettám, amit 100%-ig kihasználok. Minden színét. Nem is pakoltam volna bele mást. A hatból 5 szín matt, az az egy ami nem, abban is csak mikro csillámok vannak. Gyönyörűek, pigmentáltak, szépen építhetőek. Nem tudsz mellé lőni vele, mert mindenkinek jól állnak a színei. Bármilyen alkalomhoz passzol. Megfelelő alappal nagyon tartós (én jelenleg egy Artdecosat használok). Ajánlom, ha csak egy palettát használhatnék, akkor ez lenne az.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

I-MÁ-DOM!

bagaela

2017. január 15.

pár hete szereztem be a palettát, azóta (annak ellenére, hogy nude palettákból jól el vagyok látva) nagyon sokszor ehhez nyúltam, ha napi, egyszerű sminket csináltam. A mattságával bármihez illik, nagyon visszafogottan de látványosan lehet vele sminkelni. Picit porzik, óvatosan kell az ecseteddel bánni, de ha nem pepecseled vele sokat, jól működik!
Alap palettának bárkinek ajánlanám!

bagaela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Alap palettának bárkinek ajánlanám!

gloria8419

2017. január 12.

Ő az első drágább palettám. Sokáig gondolkoztam rajta, hogy melyiket vegyem, nézegettem a márka többi palettáját is, végül úgy voltam vele, hogy ezek hétköznap is viselhető iroda-kompatibilis színek, nem lehet velük mellé nyúli. Jó pár tesztet megnéztem, elolvastam mielőtt megvettem volna.
Nagyon tetszik, hogy ilyen kis picike, utazáshoz ennél ideálisabb méretűvel még nem találkoztam. Szép, igényes a paletta csomagolása, jól záródik, de könnyen nyitható. A tükör kitölti a teljes belső fedelét és kicsit sem torzít.
A színekkel kapcsolatos első benyomásom nem volt túl pozitív, mert ránézésre nem tűnnek túl különlegesnek a színek, de ahogy kipróbáltam megváltozott a véleményem. A legvilágosabb szín is intenzív, jól pigmentált. Minimálisan porolnak, de ez is elkerülhető az ecset leütögetésével. Én teljes mértékben elégedett vagyok vele.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

annie8dreams

2017. január 4.

Eeh, semmi extra igazabol. Nem birja ki az egesz napot es iszonyatosan porosodik. Nem veszem ujra. Sokat gondolkoztam a nagytesokon de inkabb egy masik markat tesztelek.

annie8dreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.