Urban Decay

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   $29
Kiszerelés:   6 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Jade

2019. július 16.

Ha egy natúr palettát kell beszerezned, akkor ez legyen az. Imádom, hogy nincs tele fényes színekkel, hogy a matt árnyalatok dominálnak. Egy problémám van vele, hogy a fényes árnyalat néha töredezik, de ezt leszámítva semmi. Nagyon jól kihasználható paletta, szerintem megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

duchess_g

2019. április 30.

Hát én imádom. Ez tényleg a BASIC paletta! A világos színei egytől egyik zseniálisak, de összekeverve is baromi jók. A naked2 árnyalat maga a csoda (tipp: szemöldökformázáshoz is jó!). A barna tökéletes, és kapunk még egy szimpla feketét is. Bármelyik nagy Naked palettát jól kiegészíti, de önmagában is jól használható. Utazáshoz ideális, lehet vele nappali láthatatlan sminket készíteni, vagy éppen esti füstös szemeket... you name it :D Jól pigmentáltak, kedvenc szemhéjpúdereim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

krisztis

2019. április 25.

Nagyon szeretem, ez az alap amihez mindig nyúlok. El lehet vele készíteni egy hétköznapi, és egy alkalmibb sminket is, tartós és szép. pici helyen elfér, szóval utazáshoz is elég csak ezt elvinned magaddal. 1 csillogós (fehér) és 5 matt színt tartalmaz. Nagyon praktikus kis darab. Naked 3 palettával tökéletesen kombináható színek (lehet a többivel is, de azok nincsenek meg (még) nekem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Doridia

2019. március 18.

Nagyon jó kis kompakt paletta, nekem is ő az első drágább palettám. Hétköznap is viselhető iroda-kompatibilis színek. Kis picike, utazáshoz is nagyon szuper. Jól záródik, de könnyen nyitható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

HeniM

2019. március 6.

Tipikusan felkapom és megyek paletta, ha kellene utazáshoz, mivel kicsike. Füstösebb és alkalmi sminket is lehet vele készíteni. Tartós, barnás, természetes árnalatok, igazi föld színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

vinetta

2019. február 4.

Ez egy csodás kis paletta. Az egyik matt bőrszín helyett egy fényes szín jobban tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Karola21

2018. július 7.

Szép, természetes sminket lehet vele alkotni, szépek a színek, viszont egy kicsit porzik. Elég tartós és nem ül bele a redőkbe. Én meg vagyok elégedve vele, bár nem biztos, hogy újravenném. A Feelunique oldalról rendeltem, ahol néha akciósan meg lehet vásárolni. Teljes áron kicsit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

pajerzsofi

2018. július 5.

Pigmentált, de eléggé porzik. Én mondjuk ezektől a formájú és méretű pan-ektől kiakadok, túl keskenyek. A fekete viszont gyönyörű mély, intenzív fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Gyönyörű, intenzíven pigmentált színek, nagyon jól egymásba dolgozhatóak az árnyalatok, és szemhéjalapozóval még délutan is olyan, mintha most kentem volna fel - egyszóval mindent tud, amit egy minőségi terméktől elvár az ember. :) Amúgy valóban picit porzik, de ez a kis hátrány eltörpül a rengeteg előnye mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Lilium

2017. július 26.

I-MÁ-DOM!
Fura, de ez az egyetlen palettám, amit 100%-ig kihasználok. Minden színét. Nem is pakoltam volna bele mást. A hatból 5 szín matt, az az egy ami nem, abban is csak mikro csillámok vannak. Gyönyörűek, pigmentáltak, szépen építhetőek. Nem tudsz mellé lőni vele, mert mindenkinek jól állnak a színei. Bármilyen alkalomhoz passzol. Megfelelő alappal nagyon tartós (én jelenleg egy Artdecosat használok). Ajánlom, ha csak egy palettát használhatnék, akkor ez lenne az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

I-MÁ-DOM!

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.