Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2017-ben megjelenő meleg tónusú paletta, 12 vadonatúj színnel.

Az árnyalatok: Ounce (csillámos elefántcsont), Chaser (világos matt nude), Sauced (matt terrakotta), Low Blow (matt barna), Lumbre (réz arany csillámokkal), He Devil (matt égetett piros), Dirty Talk (metál égetett piros), Scorched (metál mélyvörös arany mikrocsillámokkal), Cayenne (matt mélyterrakotta), En Fuego (matt burgundi), Ashes (matt mély barnás-vörös), Ember (metál mély réz-burgundi)

UD Naked Heat paletta - alig használt
Ár: 8500 Ft, csere lehetséges , Eladó: kicsimasni666
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest/Budaörs, fizetés: Postázás vagy személyes átvétel
Ár: 13999 , Eladó: nemethkinga
Állapot: Bontatlan (ÚJ), Helyszín: Győr, Pápa, fizetés: Személyesen Győrben és Pápán, de igény esetén postázni is tudom

anikoannie

2020. május 5.

Gyönyörű színei vannak és remek sminket lehet vele készíteni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Isabell

2020. március 22.

Jelenleg ez a 2. kedvenc palettám 💕 Gyönyörű az összes szín, hiába hasonló árnyalatok, nagyon sokféle különleges smink készíthető vele. A zöld szememet gyönyörűen kiemelik ezek a színek. Ud alappal használom és este mikor lemosom a sminkem ugyanúgy néz ki, mint reggel mikor kifestettem magam. 🤗 Az ára elég húzós, de mindenképp megéri, mert nagyon jó paletta! Egy álom. 🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

széva

2020. február 26.

Nagyon jó paletta ez. Már régóta hezitálok,hogy adjak e ki ennyi pénzt érte,de a locfantasztikon akciós volt így megrendeltem. Én ezeket a színeket nagyon szeretem. Olyan jó kézbe fogni igényes a csomagolás és az ecset is használható.

Én nem használok szemfesték alapot csak picit az alapozómból pamacsolok a szemhéjamra,de van,hogy még azt sem. Ez a festék nekem minden nélkül bírta egész nap,meg se moccant olyan mint mikor felkentem. Hát imádom lányok. De jó is nőnek lenni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

bugeyes

2019. szeptember 30.

Nagyon sokoldalúan kihasználható paletta, gyönyörű színekkel. kivétel nélkül mind használom. Pigmentált, szemhéjalappal használtam csak eddig, de azzal nagyon tartós, nap végére sem kopnak meg a színek. Jól építhetőek, bár a sötétebb árnyalatokkal kicsit többet kell dolgozni satírozáskor. Amikor felveszem a színeket a pan-ekből, kissé porolnak, de a felesleget mindig leütögetem, így az arcomra nem potyognak le egyáltalán. A fényes árnyalatok ecsettel és ujjal is szépen eldolgozhatóak és szintén pigmentáltak. Még az Ultimate Basics palettát használom előszeretettel, abban hidegebb színek vannak, az kevésbé porózus. Alapvetően úgy tapasztaltam, hogy a szemhéjfestékeik megbízhatóak, hozzák az elvárt minőséget, és nagyon szépen mutatnak, szolidabb és f*sza smokey-k elkészítésére is abszolút bevethetőek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Babooca

2019. szeptember 25.

A Naked, Naked 2 és Naked Smoky után őt is beszereztem még tavaly augusztusban. A csomagolása nem olyan szép, mint a Smoky-nak, a tetején a dombor nyomott megnevezés nekem nagy darabokban kopik... A színei szépek, a kék szememhez passzol. Legfőképp ősszel és télen szeretem használni. Nagyon tartós, nem kopik meg a fénye. Lemosni sem nehéz a Clinique balzsammal. Örülök, hogy megvettem, szeretem használni, de a kedvenc a Smoky marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Mar a megjelenese elott beleszerettem a promo alapjan, es alig vartam, hogy megvehessem. Ugyan alapjaraton a hidegebb szineket kedvelem, ez a paletta egy alom. Gyonyoruen pigmentaltak a szinei, jol epithetoek, konnyu satirozni oket, es tartosak is. Maximalisan megerdemel 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

shatzy

2019. július 3.

Ez a 3. Urban Decay palettám, és ez az eddigi legjobb. Hype ide vagy oda, a Smokey, és a Naked 3 nem voltak elég pigmentáltak, és poroltak. Ez végre fog, nem porol, és a pirosas színek ellenére teljesen hordhatóak! Azt továbbra sem értem, hogy miért csak egy fehéres szín van a palettákban, mert az fogy el leghamarabb. Azt kenem szemöldökcsontra, szemzugba, és a mélyítőbe a színt, tehát a színek variálhatóak, de a fehéres "alap" mindig használva van, és így gyorsan elbúcsúzunk, mert elfogy. A színek erősek, de blendelhetőek. TETSZIK! Ajánlom. Nem éreztem olyat, hogy irritálná a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Vanda234

2019. június 2.

Ez a nekem való paletta!

Hétköznapokat ugyanakkor esti sminket is hibátlanul tudok vele készíteni egész nap/este fent marad nincs okom panaszra nekem nagyon bevált szerintem megéri bele fektetni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Ez a nekem való paletta!

tmelcsi73

2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a palettát, a zöld szememhez nagyon jól állnak ezek a színek. Nem azt mondom, hogy mindennapi használatra ajánlom, de aki szereti ezt a színvilágot, annak nagyon ajánlom, nagyon jó minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

VeghZsuzska

2019. május 27.

A lényeg: Csodálatos ez a paletta.
Atom pigmentáltak a színek, gyönyörűek az árnyalatok, álom könnyű vele dolgozni. Zöld szemű, szőle tavasz tipus vagyok, az én színeimhez nagyon kompatibilis a paletta koncepciója. Hiába egységes a színpaletta, sokféle sminket lehet vele elkészíteni a hétköznapi szaladgálóstól a vadulós szombat esti kimenősön át a szofisztikált "ünneplős" look-ig. Itt vettem nagyon jó áron, nem tudom, hogy teljes árat kiszurkolnék érte, nagyon húzós...de bakker megéri, mert nagyon minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

A lényeg: Csodálatos ez a paletta.

Hidratálók: Magnesium Stearate