Best of Beauty 2019

Urban Decay

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Ár:   $22
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Magas fedésű, ultra pigmentált szájfény, mely egy rétegben is kiválóan fed.

14 árnyalatban kapható

stiles

2016. szeptember 20.

Apocalypse árnyalatban vettem meg, és nem lettem szerelmes. A szín maga gyönyörű, imádom, emiatt nem is akarom nagyon lepontozni; a csomagolás szuperül néz ki, de nagyon nehéz úgy dolgozni a szájfénnyel, hogy egyenletes legyen és ne foltos. Egy high-end szájfényhez képest túl gyorsan kopik. Eddig se voltam UD fan, ez után se leszek, de legalább megtanultam, hogy a drogériás impulse buy rendben van, de a high-end impulse buy hülyeség. (Tényleg huszonvalahány eurót költöttem erre egy MAC szájfény helyett!?) Szívem szerint 3,5-öt adnék rá, de inkább lefelé kerekítek, mert 4-et biztos nem érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

vivuss87

2016. április 30.

Quiver árnyalat van meg, ami egy sötétebb mályvás szín. Több nap alatt sikerült kiválasztanom a színt, sok sok swatch után, de jól döntöttem. Az UD számomra maga a csoda amúgy is, és ez a szájfeny is az, bár inkább már egy folyékony rúzsra hasonlít. Eszméletlenül jól pigmentált, nincs tükör fénye, szerintem nem is kopik, csak a fény tűnik el. 5-6 órát simán bír ivással. Evéssel nem próbáltam. Az illata szupi. Kár, hogy éloben nincs lehetőségem megnézni, biztos beszereznék még egy színt :) csomagolás, applikátor kifogástalan, mint mindig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

vtina85

2015. október 21.

A legsötétebb, apocalypse árnyalatban van meg, először kicsit tartottam tőle, hogy hogy fog állni ez az szín, de végül nagyon jó beruházásnak bizonyult. Szuper őszi-téli árnyalat. Nagyon tetszik a csomagolása is és az applikátorral is szépen, precízen lehet dolgozni. Maga a formula jól pigmentált, egy szájfényhez képest egészen tartós és egyáltalán nem ragacsos. Elfogadnék még belőle egy-két másik árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Peptidek: Tripeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem pontos INCI megnevezés. Jelentése: 3 amino savból felépülő peptid féle. Sajnos nem lehet tudni, mit takar az elnevezés pontosan.