Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Csillogó, édes illatú bronzosító púder, ami arcra és testre is egyaránt használható. Por állagú, leopárdmintás puffnival.

Kiszerelés: 7g

Mya

2012. október 7.

Annyira exkluzív és gyönyörű!:) Imádom ezt a bronzosítót! Az arany színű kis dobozkát mikor kivettem a műanyag csomagolásából, egyből megcsapta az orromat valami nagyon különleges édes illat. (És még ki sem bontottam). A polcom egyik ékszere, valamint az egész szobát átjárja az illata. Nagyon szép színe van és pont annyira csillog amennyire kell. A hozzá való szőrös kis puffni is imádnivaló!:) Sokáig elég, nagyon kiadós és kevés is elég belőle. Szépen el lehet dolgozni, télen arcra, nyáron dekoltázsra, vállakra is bátran használható. Több féle csomagolásban és illatban kapható, mindegyiket akarom!:):)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.