Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rose23, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Gátolja a kellemetlen szagok kialakulását, miközben tiszteletben tartja a legérzékenyebb bőr igényeit is. Semlegesíti a fokozott izzadást okozó enzimeket. Nem hagy fehér nyomot. Nők és férfiak részére, 24 órás hatással.

gazelle

2023. február 8.

Kamasz gyerekeimnek vettem, e miatt kifejezetten cél volt hogy alumínium mentes legyen. Nem nagyon bíztam benne, mert eddig egyetlen mentes deo sem vált be, de ez nagyon kellemes csalódás! Kellemes illat, és ugyanakkor hatékony, egész nap kitart. Nekünk bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 8.

evi907

2021. március 26.

Már évek óta ezt használom, nekem nagyon bevált. Pár éve váratlanul érzékeny lett a bőröm a dezodorokra, rengeteget kipróbáltam és mindegyiktől teljesen kiszáradt és kisebesedett a hónaljam, kivéve ettől. Csak azért adok 4 csillagot 5 helyett, mert egy dezodorhoz képest szerintem minden határon túl drága. Viszont jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Sika

2020. július 14.

Az illata tényleg finom, amikor felkenem. Nekem nehezen szárad. Izzadékony típus vagyok, de illatmentesen - idáig, mert ez a deo 1 óra elteltével kellemetlen szagokat eredményez. 2 hét kísérletezés után sajnos megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

Dvoni

2020. május 22.

Nekem nagyon bejött,diszkrét illata van,kitart egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Nekem nagyon bejött,diszkrét illata van,kitart egész nap.

Kodi

2020. március 11.

Valóban kellemes az illata. Előnyei nagyjából ebben ki is merülnek. Izzadásgátlást nem is vártam, de az ugye rá van írva, hogy a kellemetlen szagok ellen 24 óráig véd. Nemhogy 24 órát, 1 órát sem hatékony. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 11.

bugeyes

2020. március 4.

Kellemes az illata, nem irritálja a bőröm, valóban nem fogja meg a ruhát, ha megszárad, és ennyiben ki is fújt sajnos a dolog. Az izzadást semmilyen szinten nem kontrollálja, plusz sajnos nekem utána kell kencéznem a nap folyamán. Igaz, hogy az erősebb változatát szerettem volna megvenni, csak nem volt a gyógyszertárban, de ennyi pénzért legalább a “szagtalanító” hatása lenne tartós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

lacee4

2019. december 31.

Nem annyira jó mint az alumíniumos testvére, az tökéletes, de ez folyékonyabb is, lassabban szárad, erősebb is talán az illata, és nem teljesít annyira jól. Mikor ezt használtam érezni lehetett azért a nap végére az izzadsagot a honaljamnal. Talan kell egy kis idő mire atszokik úgymond a szervezet az alu mentesre. Télen most belefer a használata, jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

tothliv

2019. október 25.

Vásárlásnál fontos szempont volt, hogy alumínium mentes legyen a dezodor amit használni fogok. Az eddigi ilyen deóktól nem sok védelmet kaptam, de ez teszi a dolgát és bízhatok benne minden helyzetben. Az elmúlt 2 évben csak ezt használom és eddig sosem okozott csalódást. Illata semleges, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Benedetta88

2019. július 17.

Jó ideje váltani akartam alumínium-mentes dezodorra, végül ezt választottam, mivel az Uriage márka számomra bizonyított már.
Rögtön be is vetettem a legnagyobb melegben, ráadásul intenzív munkát végezve, és bizony helytállt. Finom púderes illata van, nem hagyott nyomott a ruhámon, ami nálam szintén fontos szempont.
Összegezve nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy állandó társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Összegezve nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy állandó társam lesz.

Niobe28

2019. március 11.

Nagyon sokáig kerestem a nekem megfelelő alumínium-mentes dezodort. Próbáltam drogériást, gyógyszertárit és mondhatni luxust is. Ősszel és télen ezt használtam és az én elvárásaimnak teljesen megfelelt ezekben az évszakokban. Nem kell sok belőle, sokáig elég, gyorsan megszárad, nem hagy foltot. Finom illata van. Nem mondom, hogy nem izzadok, de nyilván ennek a terméknek nem az izzadásgátlás a célja. Egyenlőre nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.