Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rose23, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Gátolja a kellemetlen szagok kialakulását, miközben tiszteletben tartja a legérzékenyebb bőr igényeit is. Semlegesíti a fokozott izzadást okozó enzimeket. Nem hagy fehér nyomot. Nők és férfiak részére, 24 órás hatással.

Dvoni

2020. május 22.

Nekem nagyon bejött,diszkrét illata van,kitart egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Nekem nagyon bejött,diszkrét illata van,kitart egész nap.

lacee4

2019. december 31.

Nem annyira jó mint az alumíniumos testvére, az tökéletes, de ez folyékonyabb is, lassabban szárad, erősebb is talán az illata, és nem teljesít annyira jól. Mikor ezt használtam érezni lehetett azért a nap végére az izzadsagot a honaljamnal. Talan kell egy kis idő mire atszokik úgymond a szervezet az alu mentesre. Télen most belefer a használata, jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

tothliv

2019. október 25.

Vásárlásnál fontos szempont volt, hogy alumínium mentes legyen a dezodor amit használni fogok. Az eddigi ilyen deóktól nem sok védelmet kaptam, de ez teszi a dolgát és bízhatok benne minden helyzetben. Az elmúlt 2 évben csak ezt használom és eddig sosem okozott csalódást. Illata semleges, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Benedetta88

2019. július 17.

Jó ideje váltani akartam alumínium-mentes dezodorra, végül ezt választottam, mivel az Uriage márka számomra bizonyított már.
Rögtön be is vetettem a legnagyobb melegben, ráadásul intenzív munkát végezve, és bizony helytállt. Finom púderes illata van, nem hagyott nyomott a ruhámon, ami nálam szintén fontos szempont.
Összegezve nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy állandó társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Összegezve nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy állandó társam lesz.

Niobe28

2019. március 11.

Nagyon sokáig kerestem a nekem megfelelő alumínium-mentes dezodort. Próbáltam drogériást, gyógyszertárit és mondhatni luxust is. Ősszel és télen ezt használtam és az én elvárásaimnak teljesen megfelelt ezekben az évszakokban. Nem kell sok belőle, sokáig elég, gyorsan megszárad, nem hagy foltot. Finom illata van. Nem mondom, hogy nem izzadok, de nyilván ennek a terméknek nem az izzadásgátlás a célja. Egyenlőre nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Dorine

2018. november 27.

Ami azt illeti, cseppet sem lep meg a sok negatív hozzászólás, mert az eddigi összes Uriage termékkel meggyűlt a bajom... mégis, ez hozta az elvárt szintet. Teljesen elégedett vagyok vele, kellemes az illata és nem lettem izzadtságszagú még a legkeményebb edzés után sem. Most jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

kfannigirl

2018. november 7.

Imádtam. Nem hagyott foltot, gyorsan száradt és kellemes az illata, finom púderes. Emellett szinte hihetetlen, de nálam nem csak a kellemetlen szagokat szüntette meg, hanem tényleg csökkentette az izzadást is. Sajnos azonban pár hét használat után vérvörösre marta a hónaljamat, pedig nem érzékeny a bőröm, ilyen korábban egy termékkel sem fordult elő. Nem tudom, az INCI melyik tagja tette be a kertkaput :( Másnak ettől függetlenül jó lehet, kétlem, hogy ez általános reakció lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

sbetti312

2018. augusztus 29.

Nekem nem vált be, pedig gyógyszerész javasolta. Nem segített a nyári melegben, hanem inkább az ellenkezőjét érte el. De biztosan van akinek megfelelő. Viszont mivel alu mentes, ez mindenképpen plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Edina1313

2018. július 29.

Nekem sajnos nagyon nem jött be, nem annyira tartós a hatása mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Nekem sajnos nagyon nem jött be, nem annyira tartós a hatása mint vártam.

Nayame

2018. július 1.

Mielőtt ezt a dezodort megvettem, több bio és alumíniummentes deot kiprobaltam már, változó tapasztalatokkal. Sajnos ez a termék se lett a kedvencem, sőt, az egyik leggyengebben teljesítő volt, ráadásul ennyi penzert tényleg többet vártam tőle. Egy fél napot se bírtam ki vele, pedig nem a legnagyobb kanikulaban próbáltam ki. A bőrömet viszont nem irritálta, és nem hagyott foltot a ruhámon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.