Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sejtszintű hidratáló, frissítő gél mattító hatással.

Uriage termálvizet tartalmaz, nyugtató, hidratáló, gyökmegkötő tulajdonsággal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

jane79

2021. október 2.

Két kis mintát használtam el. Kellemes gél állagú krém, nyárra kiváló. Nagyon száraz bőrömre talán kevés, de a nagy melegben jól esik használni.
Az ára miatt nem fogom megvenni, találni olcsóbb alternatívát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Az ára miatt nem fogom megvenni, találni olcsóbb alternatívát is.

adrienn20

2021. június 25.

Használom egy ideje és szeretem. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kisimítja és puhává varázsolja az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

BlackRose101

2020. szeptember 20.

Szuper kis nyári könnyű hűsítő gélkrém, egy kisebb utazó kiszerelése volt belőle, nyáron nagyon szerettem, a cég saját termál vizével együtt napozás után, de nekem kevés volt már. Inkább tizen-huszonéveseknek ajánlanám, viszont nem emiatt vonom le azt az egy csillagot az értékeléséből... Hanem az illata miatt. Nem is értem, miért kell bele ez az erős, irritálóan parfümös illat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

melange

2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Az arnyoldala... Az illata annyiraberos,hogy alig birom elviselni. Viszont ennel is nagyobb gond,hogy annak ellenere,hogy elvileg hypoallergen, nalam boregest es pirosodast okozott.
Nagy csalodas:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Nagy csalodas:(

papramona

2018. május 24.

Nagyon száraz a bőröm, viszont sajnos krémezés után pattanásos leszek szinte mindig, kivéve ettől (eddig). Nagyon szeretem! Mindenkinek ajánlom. :)

Update 2018 május, kidobtam, csomósodott/kukacosodott az arcomon pár hét után, esti használat után még reggel is nehéz ragacsos zsíros érzésű volt az arcom, le kellett mosni. Nem tudom mi történt vele, de soha többé nem veszek. Nagy broken heart. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Izabel

2018. január 1.

Anyukám használja előszeretettel az Uriage termékeit, így örültem, amikor a születésnapomra megkaptam ezt a kis wishlist-es terméket. A bőröm az első pillanatban barátságra lépett vele. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és a mattításban is hatékonyan segít. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Black Fairy

2017. október 8.

Gyorsan beszívódik, nem görög le a smink róla, kellemese hidratál - bár azt mondanám, hideg időre kevés lesz - nem zsírosít, nem mattít, különösebben semmit nem csinál az arcommal, csak szinten tartja, ha épp nem száraz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

mizantrop

2017. szeptember 20.

Itt a krémmánián jutottam hozzá kedvezményesen ehhez a krémhez és csak jót tudok róla mondani. Június óta használom - igaz, nem minden nap -, nagyon jól beszívja a bőröm és nem hagy semmilyen réteget maga után, megfelelően hidratál. A sminkelés is mehet direkt utána. Szerencsére semmilyen irritációt nem tapasztaltam idáig, se pattanást, se kiütést, se foltokat. Remélem ez így is marad és akkor biztos, hogy újraveszem. Az illata az elején kicsit zavart, de már megszoktam, tulajdonképpen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lierre

2017. augusztus 4.

Tavaly nyáron bontottam a krémemet, akkor meg voltam elégedve vele, de nagyrésze megmaradt, mivel a hidegebb időben már kevésnek bizonyult a hidratáló hatása.
Most nyáron újra elővettem, viszont úgy látszik, ennek valóban komolyan kell venni a felbontástól számított 12 hónapos lejárati idejét... Látszólag semmi baja a krémnek, azonban vörös allergiás foltokat okozott egy percen belül. Kuka. Még jó, hogy Pixiboxban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hanna83

2017. június 30.

Nekem nem vált be, nem hidratált eléggé, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Nekem nem vált be, nem hidratált eléggé, nem veszem újra.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Emulgeálószer, felületaktív anyag.