Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sejtszintű hidratáló, frissítő gél mattító hatással.

Uriage termálvizet tartalmaz, nyugtató, hidratáló, gyökmegkötő tulajdonsággal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

melange

2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Az arnyoldala... Az illata annyiraberos,hogy alig birom elviselni. Viszont ennel is nagyobb gond,hogy annak ellenere,hogy elvileg hypoallergen, nalam boregest es pirosodast okozott.
Nagy csalodas:(

melange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Nagy csalodas:(

papramona

2018. május 24.

Nagyon száraz a bőröm, viszont sajnos krémezés után pattanásos leszek szinte mindig, kivéve ettől (eddig). Nagyon szeretem! Mindenkinek ajánlom. :)

Update 2018 május, kidobtam, csomósodott/kukacosodott az arcomon pár hét után, esti használat után még reggel is nehéz ragacsos zsíros érzésű volt az arcom, le kellett mosni. Nem tudom mi történt vele, de soha többé nem veszek. Nagy broken heart. :(

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Izabel

2018. január 1.

Anyukám használja előszeretettel az Uriage termékeit, így örültem, amikor a születésnapomra megkaptam ezt a kis wishlist-es terméket. A bőröm az első pillanatban barátságra lépett vele. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és a mattításban is hatékonyan segít. Ajánlom :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Black Fairy

2017. október 8.

Gyorsan beszívódik, nem görög le a smink róla, kellemese hidratál - bár azt mondanám, hideg időre kevés lesz - nem zsírosít, nem mattít, különösebben semmit nem csinál az arcommal, csak szinten tartja, ha épp nem száraz...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

mizantrop

2017. szeptember 20.

Itt a krémmánián jutottam hozzá kedvezményesen ehhez a krémhez és csak jót tudok róla mondani. Június óta használom - igaz, nem minden nap -, nagyon jól beszívja a bőröm és nem hagy semmilyen réteget maga után, megfelelően hidratál. A sminkelés is mehet direkt utána. Szerencsére semmilyen irritációt nem tapasztaltam idáig, se pattanást, se kiütést, se foltokat. Remélem ez így is marad és akkor biztos, hogy újraveszem. Az illata az elején kicsit zavart, de már megszoktam, tulajdonképpen kellemes.

mizantrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lierre

2017. augusztus 4.

Tavaly nyáron bontottam a krémemet, akkor meg voltam elégedve vele, de nagyrésze megmaradt, mivel a hidegebb időben már kevésnek bizonyult a hidratáló hatása.
Most nyáron újra elővettem, viszont úgy látszik, ennek valóban komolyan kell venni a felbontástól számított 12 hónapos lejárati idejét... Látszólag semmi baja a krémnek, azonban vörös allergiás foltokat okozott egy percen belül. Kuka. Még jó, hogy Pixiboxban volt.

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hanna83

2017. június 30.

Nekem nem vált be, nem hidratált eléggé, nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Nekem nem vált be, nem hidratált eléggé, nem veszem újra.

butizs

2017. június 19.

Nagyon jó krém....lenne, csak ez is nagy göbös pattanásokat eredményez nálam 4-5 nap után, így mindennapos használat kilőve, akkor szoktam elővenni amikor extra hidratálásra van szükségem. A hidratáló hatása lekörözi vichy, LRP hasonló termékeit, az állaga, meg ahogy beszívódik az valami csodás, nem hagy zsíros érzetet, az eredmény gyönyörű hidratált bőr...

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

revontulet

2017. június 2.

Egesz jol hidratal, jol kenheto es szepen beszivodik. Sajnos aki erzekeny a termalvizes kremekre, azoknak pattanasokat fog okozni egy ido utan, mint nekem is. Szerettem volna szeretni, de elobb is gondolhattam volna, hogy ha a Vichy termalvizes hidratalo pattanasokat okozott, akkor ez is fog. Szerettem volna, ha jol bevalik, annyira ajanlottak, de en nem veszem ujra.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Hajni1980

2017. május 15.

A kombinált bőröm imádja. Hamar beszívódik. Nem ragacsos. Nyáron is jól használható. Pihe-puha bőr marad utána. Imádom.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Emulgeálószer, felületaktív anyag.