Uriage

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák(Pingvin), online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   patikák(Pingvin), online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Védő, regeneráló balzsam, száraz, érzékeny vagy kicserepesedett ajkakra. Extra hosszan tartó hatású, vízálló.

Poly-2P szabadalom + Növényi szkvalének + Glycerin + Polydecene + Uriage temálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, természetesen izotóniás összetételű, bizonyítottan hidratálja, nyugtatja és védi a bőrt.

Ajánlott a száraz, kicserepesedett ajkak napi ápolására vagy külső hatásoktól igénybe vett, illetve bőrgyógyászati kezelésektől kiszáradt, cserepes ajkak regenerálására és kiszáradás megelőzésére. Gyerekek és felnőttek részére egyaránt. Tápláló és regeneráló összetétele és a Poly-2P szabadalom kettős hatásának köszönhetően rendkívül tartós, vízálló védőréteget képez és segíti a bőr regenerálódását, helyreállítását, hidratálását.

Sérült, irritált ajkak regenerálására és a szájzug berepedése esetén is ajánlott.

wardeclaredonimperfections

2021. szeptember 18.

Végre egy ajakapolo , amely az isotretinoin által teljesen szetszaritott számat rendbe tudja hozni . Nem túl drága és sokáig elég , nem zsíros érzetu , nincs illata , csak ajánlani tudom . A hatása viszonylag tartós , nem kell állandóan kenni újra .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Dana1983

2021. szeptember 13.

Úgy látom, ezek a cica-cuccok nekem nem jönnek be. Ez az ajakápoló is egyszer használ, máskor nem. Vastagon kentem be éjszakára a számat, de reggelre olyan volt, mintha nem használtam volna semmit! Se a pirosságot, se a fájdalmat nem szüntette meg. Elkeserítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

sztike

2021. június 1.

Anno a Labello Light Kiss volt nálam az etalon, de miután kivonták azt is, meg később a fém tégelyes Labellókat is, új ajakápoló után kellett néznem. A stiftesek nem nem működnek, csak ülnek a számon, de nem hidratálnak kicsit sem. A rommá dicsért Blistex meg Carmex szintén nem használt (a tubusos verziójuk rendszeresen rám romlott 1-2 hónap alatt), úgyhogy sokáig csak a Nivea kék tégelyese volt az egyetlen mentsváram. Ez az ajakápoló bőven drágább mindegyik korábban használtnál, de minden forintot megér. Általában csak éjszakára kenem fel, mert olyan jól hidratál, hogy nap közben nincs is szükségem rá. Érezhetően puhítja, hidratálja az ajkaimat, napi rúzsozás mellett sem lesznek cserepesek. Nem szívódik be teljesen, az esti krémezés után reggel is van belőle egy vékony réteg a számon, de én ezt kifejezetten szeretem, ettől érzem igazán hatásosnak. Illata nincs, de én nem is hiányolom. Felváltva használom a La Roche Posay hasonló termékével attól függően, melyik kapható éppen a gyógyszertárban. Ez a fajta sűrűbb, mint a LRP, de hatásra mindkettő kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

frankfanni

2021. május 12.

Az egyetlen ajakápoló, ami tudott valamit kezdeni az extra száraz számmal. Az esti bekenést követő 8 órás alvás után még mindig érződik az ajkaimon. Már kb 10x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

cickibty

2021. május 11.

Ez egy szuper ajakápoló. Valami allergiás reakció miatt a szám körül borzasztó vörös, száraz gyulladás alakult ki és ez volt az egyetlen, ami segített. Azóta is ezt használom. Egyébként ajakápoló függő vagyok, de ezzel nem érzem azt, hogy folyamatosan kenegetnem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Rubita

2021. május 11.

Nálunk életmentő ez az ajakápoló. A kislányomnak állandóan kiszárad az ajka, és a felette lévő érzékeny bőr, de ezzel 1 éjszaka alatt helyre tudjuk hozni. Elengedhetetlen kellék, már vagy 4szer újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Zdenka

2021. április 5.

Ahogy azt már a Neutrogenánál is megírtam; nem vagyok egy rendszeres ajakbalzsamozó, éppen ezért ha szükségem van rá, mert cserepesre száradtak az ajkaim, akkor elvárom, hogy a célt teljesítse, legalább minimális szinten. És ez ne azt jelentse, hogy egész nap gondoskodnom kelljen arról, hogy mindig legyen rajta egy réteg.

Hiába kerül kétszer annyiba, mint a drogériás társai, ám cserébe egy évig is kitart, mert nem kell kényszeredetten balzsamozgatni a számat ahhoz, hogy másnapra ápolt megjelenést érjek el vele.

Fogok még kísérletezni más ajakápolókkal - a Neutrogenan kívül, mert az már leszerepelt -, de csakis úgy, hogy mellette van egy ilyen is mentsvár gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

F.Maja

2021. március 30.

Körülbelül 4 éve csak ezt használom.
Nem túl vastag a textúrája, ezért pont jó télen és nyáron is.
Úgy, hogy majdnem mindennap használom, egy tubus körülbelül 2 évig kitart, szóval ez egy "jó öreg megbízható" termék.
Lehet, hogy kicsit drága, de szerintem ahhoz képest, hogy mennyire jó termék, a gyártó simán kérhetne többet:)
Ha azon gondolkozol, hogy megvedd, ne habozz, ebben a termékben nem fogsz csalódni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Körülbelül 4 éve csak ezt használom.
Nem túl vastag a textúrája, ezért pont jó télen és nyáron is.

dancuuuus

2020. december 15.

Egyszerűen szeretem nagyon. :) Iszonyatosan ki van száradva és cserepesedve a szám télen... Ez a csodaszer viszont pikkpakk helyrehozta. Én személyszerint szeretem, hogy zsíros a krém és picit csillog tőle a szám, mintha szájfény lenne rajtam, mégis erősen használ, hidratál és teszi a dolgát. Abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

bongi

2020. november 21.

Egész jó, én csak a téli időszakra vettem, mert ilyenkor jobban száradnak az ajkaim. Egyébként jól elvagyok a Baleás és Alverdes ajakápolókkal. A tubusos kiszerelés miatt inkább otthon használom szívesen, a táskámba valamelyik színezett Baleást dobom be. Akciósan vettem, így nem volt drága és tavaszig biztos elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glycerin