Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók

Vízálló bőrvédő, regeneráló védőkrém, "folyékony kesztyű", külső hatásoknak, irritáló és kémiai anyagoknak kitett bőr védelmére, kontakt ekcéma esetén; pl.:
- tisztítószerek, szennyeződések, oldószerek, fémek, gyakori kézmosás, dörzsölés mozgás, sportolás közben
- uszodaszemölcs, időjárási viszontagságok ellen
- kirepedezett bőr helyreállítására,
- csecsemők számára periorális dermatitisz és pelenkakiütés ellen.

Kézre, arcra, testre, gyermekek és felnőttek részére egyaránt. A POLY-2P® szabadalomnak köszönhetően tartós védőréteget képez és regenerálja a bőrt.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
HarmatosHajnal

2019. május 24.

Ekcémás, sebes, száraz bőrre használtuk, tökéletesen bevált, a klóros víz miatt, majdnem abba kellett hagyni az úszóedzéseket, de ez a krém megoldotta a problémát. Téli hideg allergiára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 24.

Télen hajlamos a kezemen a bőr kiszáradni, felrepedni, olyannyira, hogy néha még vérzik is. Nemrég a kedvenc méhviaszos kézkrémemet nem találtam sehol, ezért megvettem ezt, mert fontos eseményre készültem. Nagyon jól bevált, megelőzésre, védelemre is, de nálam inkább a kár helyreállításában segített. Nem szívódik be, nem bír ki egy kézmosást sem, és elég drága, így négy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Amanina

2018. március 23.

Elképesztően masszív, testes krém.
Tényleg komoly védőréteget képez a kézfejen, igazi kesztyű. A használata nekem kicsit macerás, talán lefekvés előtt lehet a legjobb, mert ha még van tennivalója az embernek, akkor a zsírossága miatt mindenen nyomot hagy, és a bőrömön is érzem, hogy nagyon nagyon lassan szívódik be.
100%-osan nem tud beivódni, pár órával később is hagy egy furcsa érzetet a bőrön, emiatt kicsit késztetést érzek a kézmosásra, de persze megállom ;)
Ekcémásoknak, kiszáradt bőrűeknek egészen biztosan nagyon ajánlott, mert ez aztán nem egy mondvacsinált kézkrém. Alapvetően télre ajánlanám.
Plusz pont azért, hogy illat- és színezékmentes, de ezt egyébként is minden olyan krémben kötelezővé tenném, amely ekcémásoknak és érzékeny bőrűeknek ajánlott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Elképesztően masszív, testes krém.

Sofisofija

2018. február 26.

Rendkívül jó krém, tökéletesen rendbe tette a télen tropára ment körömágyamat.
Én az 50ml-st vettem ami szokatlan módon nagyon hamar kiürült kb 2-3 hét alatt.. persze használtam is , de ezért nem tartom gazdaságosnak. Emiatt 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Rendkívül jó krém, tökéletesen rendbe tette a télen tropára ment körömágyamat.

Erina

2017. december 29.

Mivel Pixiben volt ezért kipróbáltam, de már nem kísérletezek semmilyen kézkrémmel, mert megtaláltam a számomra tökéleteset :)
Maga a termék. Nagyon sűrű, tömény. nekem nem szívódik be maradéktalanul. Az illata sem a legjobb. Nem érzem, hogy annyira nagyon hidratálna. Arcra már ki sem mertem próbálni a töménysége miatt.
Nálam csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nálam csak 3 csillag.

VaGa

2017. július 31.

Arcra használtam mert egy idöben a kevés folyadékivás miatt minden "fizikai" behatásra felsértödött a böröm. Elöször a leirás alapján azt hittem, hogy olyan Cicakrém hatású de nem. Bekentem a sebeket éjszaka és pár nap mulva szépen gyógyultak. Sminkelni nem lehet rá - nem is erre van de kellemes az állaga és a fentiek alapján hatásos sebkezelö, hámlasztó, védökrém. Nagy a kiszerelés és szépen adagolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

geucsa

2017. július 18.

Ekcémás, hámlott kezemre vettem a bőrgyógyász ajánlására. Nem tudom, hogy ettől, vagy a gyógyszertári krémtől, de egész gyorsan gyógyul a kezem.Azt, hogy megmaradna a bőrön kézmosás után is, nem érzem. Szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

kfannigirl

2017. április 19.

Sosem tudom, hogy ez a kedvenc Uriage termékem, vagy az 50+ SPF-es illatmentes napvédő spray. Igazi univerzális darab, szinte minden bajomhoz érte nyúlok. Kézre, ajakra, sebre, kidorzsölődött bőrre, egyszerűen mindenhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

ManekiNeko

2017. április 7.

Hamar beszívódik és nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Hamar beszívódik és nagyon jól hidratál!

Bolci

2017. március 20.

Az egyik legjobb kézkrém, csak ajánlani tudom. Fájó és száraz kezeimet rövid időn belül rendbehozta. Egyedüli hátrányként az árát tudom megemlíteni, de ki lehet fogni akcióban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0
Squalane eo 1 0